Kaše - ovesné mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cheerka
Kecalka 179 příspěvků 12.12.16 12:17
Kaše - ovesné mléko

Maminky chtěla bych poradit. Prvního budeme mít 6 měsíců. Zatím jen kojíme. Začnu asi nejdříve se zeleninou, ale od půl roka bych ráda zkusila i kaše. Nikde jsem ale nenašla :
Mohu udělat z rýže ( spíše Basmati nebo může být klasická pytlíková?? ), uvařit rýži ( nebo jáhly), rozmixovat a že bych zalila ovesným mlíkem? Našla jsem na netu že je to hrozně jednoduché, jen namočit ovesné vločky a pak mixnout. Je to vhodné? Mělo by to mít i hodně vitamínů. A vločky, v tom je lepek tak že by jsme ho i takhle zavedli? Vločky by snad měli být i snadno stravitelné tak by to nemusel být problém co myslíte?? Sunar nechci kvůli tomu začít kupovat a nikdy jsem neodsávala, tak nevím jestli kvůli tomu mám kupovat odsávačku, bojím se že bych tolik neodsála. A kupované rýžové asi spíše později, má tam být víc soli…?.. Moc děkuji!

Reakce:

NikolaBuk
Nováček 2 příspěvky 23.01.17 17:10
Mléčné kaše

Já kupuji tyto od Hami - https://pro-maminku.cz/…_vyziva.html . Jsou dobré a nejsou přislazované, zkoušela jsem i od jiných výrobců, ale tyto se mi zdáli lepší. Na kaše jsme najeli zhruba 3 týdny po započetí přikrmování. Hodně zdaru a ať miminku chutná :)

Cheerka
Kecalka 179 příspěvků 22.05.17 12:17

@NikolaBuk já myslela právě domácí né instant, a jak domácí mléko..ale děkujuu ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové možná zmizí! Nová radnice chce jednat, syn bude shánět sponzory

Kontroverzní socha zpěvačky Věry Špinarové je opět na scéně. Ačkoliv kritika... číst dále >

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >