Reklama

Kaše - ovesné mléko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cheerka
Kecalka 179 příspěvků 12.12.16 12:17
Kaše - ovesné mléko

Maminky chtěla bych poradit. Prvního budeme mít 6 měsíců. Zatím jen kojíme. Začnu asi nejdříve se zeleninou, ale od půl roka bych ráda zkusila i kaše. Nikde jsem ale nenašla :
Mohu udělat z rýže ( spíše Basmati nebo může být klasická pytlíková?? ), uvařit rýži ( nebo jáhly), rozmixovat a že bych zalila ovesným mlíkem? Našla jsem na netu že je to hrozně jednoduché, jen namočit ovesné vločky a pak mixnout. Je to vhodné? Mělo by to mít i hodně vitamínů. A vločky, v tom je lepek tak že by jsme ho i takhle zavedli? Vločky by snad měli být i snadno stravitelné tak by to nemusel být problém co myslíte?? Sunar nechci kvůli tomu začít kupovat a nikdy jsem neodsávala, tak nevím jestli kvůli tomu mám kupovat odsávačku, bojím se že bych tolik neodsála. A kupované rýžové asi spíše později, má tam být víc soli…?.. Moc děkuji!

Reklama

Reakce:

NikolaBuk
Nováček 2 příspěvky 23.01.17 17:10
Mléčné kaše

Já kupuji tyto od Hami - https://pro-maminku.cz/…_vyziva.html . Jsou dobré a nejsou přislazované, zkoušela jsem i od jiných výrobců, ale tyto se mi zdáli lepší. Na kaše jsme najeli zhruba 3 týdny po započetí přikrmování. Hodně zdaru a ať miminku chutná :)

Cheerka
Kecalka 179 příspěvků 22.05.17 12:17

@NikolaBuk já myslela právě domácí né instant, a jak domácí mléko..ale děkujuu ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama