Kaše z Mixit - Zkušenosti

4246
12.3.13 12:26

Kaše z Mixit - Zkušenosti

Ahoj, má někdo zkušenosti s kašemi z Mixit? Chtěla bych je objednat pro 19ti měsíčního syna, namíchat mu tam nějaké ovoce, ale spíš mi jde o tu základní směs, jestli je to vhodný pro dítě v tomhle věku…
Díky za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Run
20670
12.3.13 12:28

Vždyť už je velkej, už může jíst všechno, ne? Dělají i kaše? Já o nich četla, dobrej nápad :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
12.3.13 12:29

Osobní zkušenost nemam teprve budu objednavat behem tydne ale kamaradka objednala a rikala ze jsou bomba, ovoce vazne ovoce, citis vlocky, fakt vyborna a chutnala aji jejimu synovi (2,5 roku) ;) ja se na ni tesim a doufam ze me nezklame :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
12.3.13 12:29
@gabriela82 píše:
Vždyť už je velkej, už může jíst všechno, ne? Dělají i kaše? Já o nich četla, dobrej nápad :mrgreen:

Tak jasně, že už je velkej, jí naše jídlo, ale doteď jsem mu dávala jen ty instatní, nebo krupici, tak nevím…
Jinak teď začali dělat i čokoládu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
12.3.13 12:31
@Janam20 píše:
Osobní zkušenost nemam teprve budu objednavat behem tydne ale kamaradka objednala a rikala ze jsou bomba, ovoce vazne ovoce, citis vlocky, fakt vyborna a chutnala aji jejimu synovi (2,5 roku) ;) ja se na ni tesim a doufam ze me nezklame :dance:

Taky se na to těším, pro chlapa budu objednávat jen ořechy, ale pro sebe nějaký dobrý musli, tak uvidím, jaký to bude…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Run
20670
12.3.13 12:34

@Vertiline já jsem asi slepá, ale kaše vidím jen tři.. Ale určitě tam nic špatného nebude, ale z mojí zkušenosti - kdyžtak to sníš sama :lol: malá kaše ze zdravý výživy nechce vůbec - ani hodně ochucené.. Něco jí na tom vadí.. Tak stále kupuju nemléčné instatní..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
12.3.13 12:48

Ano namixovanych kasi maji asi jen 3 nebo 4 ale namixovat sama si muzes co chces ;)

každopádně vim ze priteli od kamaradky prave nechutnaly ze tam byly citit ty vlocky ale ji i synovi chuti moc :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lamicka
12.3.13 12:49

@Vertiline Ja myslim, ze neni zadny problem mu kasi dat. Jen pozor, az to budes michat, maji zvlastne popsany postup a vim, ze uz vic lidi si ji udelalo moc ridkou. Vcetne me :-). Ja si muxuji musli a je vzdy luxusni. Dceri jsem objednala cornflakes a je mnohem lepsi nez z obchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
48784
12.3.13 13:11

Mám zkušenosti jenom s mussli od Mixit, mám doma 2 tubusy a jsou moc dobré :pankac: Přidávám si to do jogurtu a syn to jí s mlékem ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4246
12.3.13 13:22

Díky holky, tak já jdu objednávat :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
30.10.15 22:53

Kastanova kaše

Ahoj..mel někdo prosim kaštanovoi kaši t mix it..tu za tech 120kc.. jak chutnat.? Osobne mam rada jedle kastany.. a co jste si do ni nechali přimíchat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
30.10.15 23:05

@claire2 já jsem jí měla, stejně jako ty ostatní. Chtěla jsem je se synem ochut at všechny. Ráda mu je dělám k snídani před školou.

Kaštanovaná nám chutnala nejméně. Přimíchala jsem pekanové ořechy a hoblinky čokolády.

Nám nejvíce chutnala obule v rejži + hoblinky čoko + maliny.

Ta Dolce banana je na můj vkus dost sladká. Chce to vyzkoušet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
30.10.15 23:08
@Dašule7 píše:
@claire2 já jsem jí měla, stejně jako ty ostatní. Chtěla jsem je se synem ochut at všechny. Ráda mu je dělám k snídani před školou.

Kaštanovaná nám chutnala nejméně. Přimíchala jsem pekanové ořechy a hoblinky čokolády.

Nám nejvíce chutnala obule v rejži + hoblinky čoko + maliny.

Ta Dolce banana je na můj vkus dost sladká. Chce to vyzkoušet.

A chutnala aspon po kastanexh.. mas rada kastany? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11133
31.10.15 04:25

@claire2
a chutna ti treba jejich jahlovka?

ja jsem totiz zjistila, ze mi nechutnaji zadne kase, ktere nemaji tu strukturu jako ovesna. kastanovou jsem si nadsene objednala, protoze zboznuju kastany. a kase mi nechutnala. nebo teda ne ze bych ji nesnedla, to jo, ale podruhe uz jsem si ji nebrala. ale jak rikam, ja jsem zjistila, ze mi vadi ty, co maji konzistenci jak detska strava :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
312
31.10.15 09:16
@Ali-Ali píše:
@claire2
a chutna ti treba jejich jahlovka?ja jsem totiz zjistila, ze mi nechutnaji zadne kase, ktere nemaji tu strukturu jako ovesna. kastanovou jsem si nadsene objednala, protoze zboznuju kastany. a kase mi nechutnala. nebo teda ne ze bych ji nesnedla, to jo, ale podruhe uz jsem si ji nebrala. ale jak rikam, ja jsem zjistila, ze mi vadi ty, co maji konzistenci jak detska strava :lol:

No z mixit jsem jahlavou kasi nemela..ale doma jinak varim..normalne z jahel ve mléce. ale více mi chutna instantní..a třeba i pohankova

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama