Kašel a pocit na omdlení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:24
Kašel a pocit na omdlení

Chtěla jsem se zeptat, léčím se na vysoký tlak a asi 3 týdny mě trápí takové stavy, mam kašel a když více zakašlám tak na mě jde takový tlak do hlavy a mám pocit že sebou praštím… Prostě takový stav na omdlení, mám problémy s krční páteří, myslíte, že by to mohlo být i tím, neco skřipnuté? Už mě to obtěžuje a bojím se, že sebou fakt někde švihnu… :roll: říkala jsem to doktorce a ta to vůbec neřešila…

Reakce:
Ou
Echt Kelišová 9018 příspěvků 06.08.19 10:46

Jdi k lékaři a trvej na vyšetření, případně to vezmi přez fyzioterapii, ale až poté, co se vyloučí jiné věci.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 10:50

@Ou bohužel moje dr stoji za houby! Už jsem ji to říkala snad 3× a vůbec to neřešila… :( už fakt nevím kde a jak to řešit…

Ou
Echt Kelišová 9018 příspěvků 06.08.19 11:10
@Anonymní píše:
@Ou bohužel moje dr stoji za houby! Už jsem ji to říkala snad 3× a vůbec to neřešila… :( už fakt nevím kde a jak to řešit…

Zajdi si někam vysedět frontu u kardiologické ambulance a změn praktického lékaře.

vokishka
Neúnavná pisatelka 15583 příspěvků 06.08.19 11:25
@Ou píše:
Zajdi si někam vysedět frontu u kardiologické ambulance a změn praktického lékaře.

To mě baví vždycky. U nás takoví odborníci bez žádanky prostě neberou. A nové pacienty rozhodně ne ani se zadankou, je několikaměsíční cekacka.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 11:40

Jo, kašel je na moji krcni páteř taky něco. Najednou mam jiskřičky před očima a pocit, že se nenadechnu. Nekdy vidim i jak se mi hybou oči v rytmu srdecního tepu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 17:33
@Anonymní píše:
Jo, kašel je na moji krcni páteř taky něco. Najednou mam jiskřičky před očima a pocit, že se nenadechnu. Nekdy vidim i jak se mi hybou oči v rytmu srdecního tepu.

A preslo te to, nebo ne? Jako ja si pamatuju, ze jsem to uz jednou mela, ale pak to preslo a ted uz to bude 3 tydny a nejde se toho zbavit…

Váš příspěvek
Reklama