Kašel od začátku těhotenství - neublíží to dítěti?

11
30.12.19 23:37

Kašel od začátku těhotenství - neublíží to dítěti?

Ahoj, mám od začátku těhotenství hrozný dráždivý kašel. Nejhorší je když si lehnu, ale mam ho po celý den. Teď jsem ve 20.tt a kašel mě provází od začátku. Resila jsem to všude možně, astma nemam, nicmene na plicnim mi napsali ventolin a ten mi trochu ulevuje jako jedina vec. Vsichni se nejvic kloni k tomu, ze je to kasel z refluxu. Na gastro jsem byla a předepsali mi helicid 20mg navečer, ale necitim vubec zadny ucinek :( Mam strach o miminko protože to kašlání jsou velke otresy, občas uz me z toho i boli bricho. Je tu nekdo kdo podobne bojuje ci na ten kasel něčím vyzrál? A může to být pro dítě nebezpečné? Doktorka mi rikala akorát něco jako ze ve 3.trimestru to může byt problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
418
31.12.19 00:04

Ve 3.trimestru to může být problém v tom, že ti to může vyvolat kontrakce. Alespoň mi to tak říkal můj gynekolog.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
31.12.19 00:16

Taky jsem mela v tehotenstvi priserne kasle. Zachvaty az do pozvraceni, noci v sede, kdy jsem usla az nad ranem. Mela jsem pocit, ze to mimco musim vykaslat ven. Ale nestalk se nic, ono tech llodovych obalu tam je dost a voda taky tlumi. Dokonce j rodit jsem sla s kaslem a obavala se jak go pujde udychat
Ale telo je asi dokonale chytry, nejak se „vypnul“.,pri samotnem porodu si kasel nevybavuju, naskocil zas az par hodin po porodu. Tak snad aspon male uklidneni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11
2.1.20 20:44

Tak jsem si dnes volala pro vysledky z plicniho a je tam astma, takze uz mam combair. V tehotenstvi pry OK, a jsem rada, ze konecne neco pomuze a ja budu i psychicky klidnejsi!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat