Kašovitá stolice u 3 letého chlapečka

147
6.11.10 19:37

kašovitá stolice u 3 letého chlapečka

Dobrý den, můj 3 letý syn má asi od poloviny září kašovitou stolici, většínou 1-2× denně, vyjimečně 4×.Nemá to každý den, ale rozhodně má tato konzistence převahu na normálními bobky :-) Ty normální má většinou když mu dám do mlíčka biopron. To kaká třeba 3 dny úplně normálně a pak začne říkat, že ho bolí bříško, má větry no a pak se pokadí tou kaší a uleví se mu. Zkoušela jsem dietu bez mléčných výrobk§ jen mrkev a rýži, je to pořád stejné, je úplně jedno co jí. Chuť k jídlu má, prospívá, ale ta kaše mě vždycky vyděsí :-? Naše doktorka radí ještě vyčkat, když si na nic nestěžuje, ale já nevím, připadá mi to už dlouho. Také se už asi od srpna neúspěšně léčíme se zánětem očička, máme už asi pátá antibiotika do očička, myslíte, že to může mít souvislost? Když jsem to říkala na očním, tak na mě koukali jak na blázna. No nevím jestli ho tedy moc nepozoruju 8-o . Máte někdo podobnou zkušenost? Díky za jakékoliv rady. Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

7267
6.11.10 22:42

Ahoj, muj nejstarsi to taky ma dost podobne. Je na udrzovacce atb povetsinu zivota, ale ted byl pres leto bez atb a stejne to takhle mel. Kdyz bere atb davam mu k tomu automaticky lactobacily. Nikdy nejak nemel problemy (jako mimco) ale mozna tak posledni rok to tahle ma. Jeste me nenapadlo to ale resit, jinak totiz zadne problemy nema. Je ale i mozne u nej ze to je spojene s jeho nemoci - ma nepohyblive rasinky a rasinky jsou pry i v tenkem streve, ale to by asi spis zpusobilo zacpu … no nevim, nejak temhle problemum nerozumim :oops: . Zkusim se zeptat u nasi doktorky az tam pujdem pro recepty, jaky na to ma ona nazor.
Jinak z lokalnich atb urcite nebude mit prujem, to jen kdyz jsou podavana sirupem nebo tabletou do zaludku a musi tedy projit zazivacim traktem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama