Kastrovanou starší fenku obtěžují psi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

happiest
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 02.03.18 09:43
Kastrovanou starsi fenku obtezuji psi

Ahoj znalkyne a znalci pejsku,

Mame doma skoro 10letou retrivrici- kastrovana ve 2 letech po zanetu delohy, ale letos se nam zacalo stavat- ted par poslednich tydnu, ze ji venku obtezuji cizi psi - abych to napsala nejak kulantne, jeden ji otravoval tak vehementne, az jsem majitele musela fakt pozadat aby ho odtahl (vylizoval a snazil se kopulovat, ji se to samozrejme nelibilo).
Vcera se totez opakovalo se psem nasi kamaradky, ktereho zna od malicka, nikdy predtim problem nebyl, predtim jeste s dalsim psem kdyz byla na hlidani, to jsem dozvedela zpetne.

Fenka je nedavno (3 tydny) odcervena - pohledovou kontrolou bobky ok (sbirame 3× denne), nemela prujem, nic, jen nam asi 2× sankovala na koberci - coz jsme zatrhli, vycistili, a ji zadek utreli.

Predchozi roky se nam ani s nadchazejicim jarem nic takoveho nedelo - tak si rikam, nemuze to byt treba ucpana nejak zlazka?
Nebo je to fakt jarem?
Pristi tyden mam v planu ji vzit k vet, stejne tam musime kvuli ocim, ale treba nekdo bude znat duvod, proc tak najednou.

Diky

Reklama

Reakce:

Heivka
Závislačka 2721 příspěvků 02.03.18 09:51

Tohle je na veterináře, bývá to hormonální nerovnováha která může mít spoustu příčin, známé se to stalo u čuby po objevení rakoviny mléčných lišt, naštěstí to veterinář podchytil včas a čuba tu ještě je i když je to už 13letá bezzubá stařenka (BOC s PP). Některé čuby jsou voňavé pořád (moje starší) a ani kastrace to nezmění, ale u těch je to prostě vlastnost, náhlá změna může být problém.

Uživatel je onlineKonnny
Ukecaná baba ;) 1538 příspěvků 02.03.18 11:01

Viděla bych to na nějaký zánět - veterinář.

happiest
Zasloužilá kecalka 991 příspěvků 02.03.18 14:26
@Heivka píše:
Tohle je na veterináře, bývá to hormonální nerovnováha která může mít spoustu příčin, známé se to stalo u čuby po objevení rakoviny mléčných lišt, naštěstí to veterinář podchytil včas a čuba tu ještě je i když je to už 13letá bezzubá stařenka (BOC s PP). Některé čuby jsou voňavé pořád (moje starší) a ani kastrace to nezmění, ale u těch je to prostě vlastnost, náhlá změna může být problém.
@Konnny píše:
Viděla bych to na nějaký zánět - veterinář.

dekuji obema - urcite s ni zajdeme hned pristi tyden.

mehaaja
Kecalka 234 příspěvků 03.03.18 19:27

Moje fenka je po kastraci (v roce nález v děloze) už osm let a pro psy velmi přitažlivá dodnes… nechápu to… u nás je to setrvalý stav, ale ona si ty loudily sama srovná, takže to moc nemusím řešit :pankac:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Lhářko! Z heroinové Terezy je největší „ryba“ případu! Její komplic ji napadl před soudem

Při pašování drog bývali parťáci, to už ale o pašeračce Tereze a dalším... číst dále >

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Reklama