Reklama

Katalitická termolipolýza

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

angela155 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:52
Katalitická termolipolýza

Ahojky. Chtěla jsem se zeptat zda má někdo z Vás zkušenosti s touto procedurou. Líbí se mi že neslibují hory doly, ale při úpravě jídelníčku a cvičení se formuje postava a ubývají tuky na problematických partiích jako jsou stehna zadek a břicho. Tak by mě zajímalo jestli to již někdo absolvoval ;)

Reklama

Reakce:

palduska
Povídálka 12 příspěvků 20.03.18 19:55
katalycká termolipolýza

Má někdo zkušenosti s touto procedůrou? prosím info

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Gondík, Měcháček a Hanuš ve hře Zkurvení havlisti: Nazí muži, co rozumí všemu

Kouzelná komedie o třech mužích, kteří rozumí všemu. Přesně tak mluví tvůrci... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Reklama