Katedra andragogiky a personálního řízení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terrry
Kecalka 128 příspěvků 21.04.18 20:53
Katedra andragogiky a personálního řízení

Ahoj všem,
je tu někdo kdo studuje na Karlově univerzitě Katedru andragogiky a personálního řízení? A třeba i chodí na přednášky JUDr. Nataša Randlová, Ph. D.?

Reklama

Reakce:

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 25.04.18 10:50

Ahoj, ne přímo, ale tento obor jsem studovala na jiné škole a na UK jsem docházela pouze za jedním profesorem na zkoušky. S přednášející co píšeš zkušenost tedy nemám. Tak jsem asi moc nepomohla :)

Terrry
Kecalka 128 příspěvků 25.04.18 14:26

Moc ne, ale ještě budeš vědět třeba tohle:) Myslíš, že tam můžu chodit na přednášku aniž bych byla zapsaná a student? Nebo mám poslat profesorce mail jestli mohu chodit na její přednášky? a zeptat se na rozvrh kdy vyučuje?

LiaNatali
Povídálka 37 příspěvků 27.04.18 13:41

No jako to asi záleží na člověku, může říct, že bez problémů, ale je i druhá možnost, že… Možná zkus na fb najít jejich stránku a poptat se tam, určitě mít budou nějakou. Přístup do školy byl v pohodě a když jsem tam chodila, tak se mě nikdy nikdo neptal kam jdu :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Učíte za peníze kouřit děti! Youtuber Kovy griluje Boučka a spol. kvůli reklamě na IQOS

Mezinárodní filmový festival ve Varech nebyl letos jen ve znamení filmu a... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Čtyři snadné změny, které vám pomohou přestat s neustálým mlsáním

Chutě, stres, nuda, ale hlavně špatně sestavený jídelníček. To jsou... číst dále >

Reklama