Kateřina "Biomasa" a jednorazove plenky

18075
16.12.09 17:06

Kateřina "Biomasa" a jednorazove plenky

Asi tahle diskuse patri spis do „bude brzy smazano“, ale tenhle clanek mne teda docela nadzvedl:

http://revue.idnes.cz/…/lidicky.asp?…

Nechapu jak nekdo, kdo ma politickou karieru ve SZ alespon nemlci nebo neprezentuje, ze existuji i jednorazovky ekologicke - viz treba plenky Alana z DM, ktere se rozlozi na kompostu - overeno a skutecne se rozlozi.

To pominu, ze eko jednorazovek existuje vice druhu a s Bursikem nejsou zrovna socialni pripady, ktere by odradila vyssi porizovaci cena…

Pro uspresneni - pouzivam jednorazovky, nehraji si na zarytou ekolozku, ale k prirode se snazime chovat setrne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8297
16.12.09 17:15

Chacha, zrovna asi pred mesicem, kdyz jsem balila Matyska do latkovky, jsem premyslela, v cem ma prdku mala Bursikova. A muj tip byl spravny :cert:

Nikomu to nevnucuju, ale zrovna tady bych brala latku, popripade kompostovatelne plenky, jako samozrejmost.

Korytarko, vzesla z demonstrativniho jeceni!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
16.12.09 17:52

Ježiš, ona má děcko s Bursíkem? To jsem zase mimo… :lol:

Hm, jako… nějak nevěřím, že nemá prachy na paní, která by jí obden ty plenky vyprala a frkla do sušičky. Beztak má určitě chůvu, kdyby jí přihodila týdně pětikilčo, tak to určitě ráda udělá. To jsou zas kecy… Pochybuju, že vůbec zná současné látkové plenky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
16.12.09 17:55

No a s tou propagací kojení a poté s prohlášením, že své děti kojila CELÝCH 7 měsíců tomu nasadila korunu. Teda nevím jak moc chytře bych v médiích působila já, ale tahle paní se prezentuje jako absolventka zvláštní školy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24163
16.12.09 17:57

Tak to jsem včera četla a fakt mě to pobavilo. To je tak když někdo káže vodu a pije víno. Je to blbka. Já teda taky používám jednorázovky, ale zase třeba se třídím odpad. No hlavně že je zelená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
16.12.09 17:58

Ona argumentuje tim, ze pri prani se spotrebuje elektricka energie, coz je tez neekologicke. A to, ze pos.any plenky odvazi popelari autem, to je taky ekologicka stopa, to ji nenapadlo. A existuji i ekologicke prostredky na prani, ktere dokonce efektivne perou uz od 30 stupnu…

Je to jen o mysleni, ona zkratka navenek vystupuje jako zelena, ale zelena zkratka neni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50730
16.12.09 18:07

Tak by si měla vybudovat solární elektrárnu :mrgreen:

S tím přišel včera můj taťka, prý pak ČEZ od vás vykupuje elektriku - životnost je 20 let, 10 let je návratnost a 10 let vydělává :lol: :lol: :lol: Prý to přijde na půl milionu, věřím, že ho má - ušetří životní prostředí a ještě vydělá :mrgreen:

Ad elektrika - určitě nesvítí petrolejkou, fénuje si vlasy, dívá se na TV, pracuje na PC… :roll:

Jo a s tím kojením mě to taky pobavilo :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18386
16.12.09 19:36

Taky ji nemusim,ale s tim kojenim,me nepripada nebo nevyznelo mi,ze machruje,ze kojila CELYCH 7.mesicu..proste jen rika,ze svy deti kojila 7.mesicu a ze kazda ma kojit,jak dlouho chce,nevidim na tom nic blbyho :nevim:
Jasne kaze vodu,pije vino,pravda..ale ze pouziva jednorazovky nemusela vubec priznavat a klidne mazat med kolem huby,jaka je latkarka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12160
16.12.09 19:44

Ha ha ha, tak já jsem teda jaksi úplně zazdila i to, že byla těhotná… :oops: . A s Bursíkem?…mno… :potlesk:
A co se týče plen x SZ…Vždyť je to politička…A o politicích je přece známo, že lžou až se hory zelenají, ne? :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15043
16.12.09 20:01

Ja zas nejak nechapu, proc by clenka strany zelenych nemohla pouzivat jednorazovky. :think: :nevim: Prece nemusi v soukr. zivote stoprocentne dodrzovat „politicky program“ svoji strany, ne? Podotykam teda, ze vubec nevim, jak se prezentuje v mediich a jak moc ma hlasky ohledne „eko zivota“ - nemam cas ani chut sledovat politiku. Ale jestli kaze vodu a pije vino, tak to je pak vlastne jen klasicka politicka. :roll: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
16.12.09 20:04

Ja se bavila, kdyz se obouvala do Paroubkovych, ze si z tehotenstvi delaji reklamni kampan a ze cekat dite se nehlasa do medii a pak se s 9ti dennim miminem se cpe na sjezd strany a nadsene pozuji novinarum… :roll:

A pokud vim, tak pracovat se da i s ditetem v hadrovych plenkach ne?

Mimochodem jmeno Noemi mi prijde moc hezke, ale k prijmeni Bursikova? Ale to je na zvazeni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
16.12.09 20:09
Lucci píše:
Ja zas nejak nechapu, proc by clenka strany zelenych nemohla pouzivat jednorazovky. :think: :nevim: Prece nemusi v soukr. zivote stoprocentne dodrzovat „politicky program“ svoji strany, ne? Podotykam teda, ze vubec nevim, jak se prezentuje v mediich a jak moc ma hlasky ohledne „eko zivota“ - nemam cas ani chut sledovat politiku. Ale jestli kaze vodu a pije vino, tak to je pak vlastne jen klasicka politicka. :roll: :wink:

Lucci tak to si asi nevidela jak se pani poslankyne znemoznila v poradu Uvolnete se prosim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8297
16.12.09 20:48

Lucci, ale klidně ať používá jednorázovky, ale bylo by hezké, že používá ekologické. Alany z DM jsou dostupné na každém kroku a ani nejsou drahé…

A myslím, že pokud je někdo členem strany, která prosazuje ekologický způsob života, tak se tak má chovat.

Co se času týká - existuje spousta různých typů plenek, některé jsou takové látkové „jednorázovky“, zacházení stejné, jen holt musíte mít pytel na použité plenky s sebou a večer to hodit do pračky. To mi zas tak náročné nepřijde, jen pořizovací cena je trošinku vyšší, ale nemyslím, že se malá Bursíková narodila do chudé rodiny…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
341
17.12.09 10:57

No já ji taky vůbec nemusím, ač jinak zelenáče jo. Co zase nadzvedlo mě, když jsem ji viděla v TV sedět v hledišti při předávání státních vyznamenání - to bylo asi týden po porodu. Já tohle vůbec nechápu. Fakt ani trochu. Týdenní miminko nechat doma a 3 hodiny sedět na Hradě, hlavně abych byla vidět. Určitě měla spolehlivé hlídání, jen prostě fakt neznám ANI JEDINOU maminu, která by byla tejden po porodu schopná jít večer do společnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18075
17.12.09 12:29
čičinka píše:
Lucci, ale klidně ať používá jednorázovky, ale bylo by hezké, že používá ekologické. Alany z DM jsou dostupné na každém kroku a ani nejsou drahé…

A myslím, že pokud je někdo členem strany, která prosazuje ekologický způsob života, tak se tak má chovat.

Presne a pokud drepim v parlamentu za penize danovych poplatniku za stranu, ktera se hlasi jako ekologicka, tak se mam jednak ekologicky chovat anebo pak drzet pysk…

Statni vyznamenani? Jeste ze tam malou Noemi nebrala s sebou, jako na to jednani jejich strany. Asi by se to tam bez ni neobeslo… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama