Káva jako z benzínky Mol

2
29.1.21 15:52

Káva jako z benzínky Mol

Ahoj maminky,
mám takový problém :lol: Zamilovala jsem se do kávy z benzínky Mol - kupuji si klasické latte. Defacto už mi jiná káva nechutná. Zkouším doma různé pokusy, jak se jí alespoň trochu chuťově přiblížit, ale je to marné. Je tu taky taková milovnice této kávy a ví, jak doma na ní? Jaký přístroj máte a jakou kávu kupujete? Budu ráda za všechny tipy… Ať udělám jakou udělám, tak se jí nic ani nepřibližuje… Předem děkuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3434
29.1.21 15:59

Je bezkonkurenční, souhlasím. My máme kávovar na zrna a musí se používat plnotucne mléko. Na Mollce se dá ta jejich káva koupit (prý i to mléko). Ale my kupujeme zrna Starbucks a taky je to lahoda :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4747
29.1.21 16:00

Kup si kafomat s mlýnkem, kvalitní zrnkovou kávu a budeš mít o 100% lepší kávu než z MOLu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 16:06

Á Molkafe :srdce: Asi záleží, jaký kafíčko sis od nich oblíbila. Vyrábím si do 300 ml hrnku Americano: silný espresso z konvičky Bialetti pro 3 osoby, naředím do 4/5 horkou vodou a zbytek doliju mlékem. Kapučíno jsem vzdala, na něm mi tam chutná nejvíc pěna, a ta mi doma nejde :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13468
29.1.21 16:24

@Pruhovaný_mýval Kup si v Lidlu napenovac mleka a budes mit penu jako maslo :palec: Ted jich maji v obchode (alespon v nasi prodejne) hromady.
https://www.lidl-shop.cz/…1/p100310877

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.1.21 16:39

@cecetka Napěňovač doma mám, mám i french press a el. mlýnek na kávu, ale prostě to chutná úplně jinak :zed: Přemýšlím i o koupi přístroje, ale nechci do toho moc investovat, protože se bojím, že kýženého výsledku stejně nedosáhnu… Ale zkusím na benzince koupit to jejich zrnkové kafe, nikdy mě nenapadlo se zeptat, jestli ho prodávají… Ale podle příspěvku výše zřejmě jo. Spíš mi jde o to, jestli se někomu doma daří vyrobit kávu jako od nich :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13468
29.1.21 16:45

@monana15 Vysledna chut kavy zavisi na mnoha faktorech. Druh kavy, sila prazeni, hrubost mleti, zpusob pripravy (stejna kava chutna jinak z konvicky, jinak z french pressu, jinak z presovace, jinak z automatu, jinak z dzezvy), tucnost mleka. Je toho hodne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6921
29.1.21 16:45

@monana15 jelikoz je nepreberne mnozstvi druhu kav a jejich smesi je velmi nepravdepodobne, ze tu chut trefite

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
29.1.21 17:22

Díky za tip, kde zajet na kávu v téhle době :mrgreen: Mi moc chutná na Benzině :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat