Káva přítele s kolegyní, mám to nechat být ?

Anonymní
16.4.20 13:03

Káva přítele s kolegyní, mám to nechat být ?

Jsme s přítelem 11 let, máme společný dům, dvě malé děti, vztah, zdá se v pohodě. Oba jsme flegmatici, tak se ani moc nehádáme, vycházíme spolu v klidu, přítel s dětmi i dost pomáhá a vůbec je fajn chlap. Nikdy si nedopisoval s ženami, nebaví ho to, nikdy s nikým nechodil na kávu, kromě společných známých, neměl tu potřebu.

Dnes ráno jsem fotila jeho telefonem děcka na zahradě a vyskočila na mě zpráva od jeho kolegyně z práce, která tam před měsícem nastoupila jako nováček, ve smyslu, že pozvání na kávu přijímá a že se těší. Nejsem naivní, předpokládám, že před tím už nějaká konverzace proběhla. Chlap se s telefonem neschovává, tajnosti nedělá, leč vzhledem k tomu, že za celých 11 let neměl potřebu chodit s kolegyněmi na kávu, mě toto zaskočilo. Navíc měl vypnutý zvuk na telefonu, což před tím NIKDY nedělal.

Tak prosím o radu, mám to nechat být a nechat chlapa si zaflirtovat na kávě a riskovat, že z toho vzejde časem něco víc nebo mám na něj uhodit? Vždycky se může vymluvit, že se jedná o pracovní záležitost, pochybuju, že mi na férovku řekne, že jí pozval na kávu protož, se mu líbí a myslí si na něco víc. Přeci jen 11 let vztahu, i když pohodovýho a okoukaná ženská doma asi pro muže není hitparáda. Rozhodně nemůžu konkurovat o 12 let mladší „žábě“.

Chápu, že se mu líbí i jiný ženský, a nemá cenu se kvůli tomu čertit, ale nechci být až moc flegmatická. Přeci jen existuje možnost, že rozvedená kolegyně s malým prckem hledá nového tatínka. Tak nechci, aby to byl ten můj. :oops: A v klidu rozhodně nejsem, totálně to se mnou lomcuje. Zkaženej den, týden, celej měsíc v pr–li :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

39151
16.4.20 13:06

Jak vyskocila? Ze sms prisla, kdyz si mela telefon v ruce? To bych se normalne zeptala :nevim:
Jestli si prohledavala telefon, tak nevim :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2665
16.4.20 13:06

Tak zjisti, kdy to mají, a nenápadně se tam pak můžeš vytočit - pokud to není kafe u automatu ve firemní kantýně, že jo… Teď stejně nikam nepůjdou nějakou dobu… Každopádně mě by to taky serinkalo, takže já bych se ho zeptala narovinu, žes viděla SMS když jsi fotila děcka. Však jestli o tom focení ví, tak co. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 13:09
@Baba píše:
Jak vyskocila? Ze sms prisla, kdyz si mela telefon v ruce? To bych se normalne zeptala :nevim:
Jestli si prohledavala telefon, tak nevim :jazyk:

Ano ta zpráva vyskočila na panelu na hlavní stránce, když jsem mobil držela, zrovna v okamžiku kdy jsem ho zaklápěla. Nechci ho hnedka vyslýchat, protože tuším, že stejně neřekne pravdu. Řekne, že jde o pracovní kávu a dál to řešit nebude. Když se ho normálně zeptám, tak asi prostě bude mlžit, ale když spustim hnedka „rošambo“, tak z něj možná vyleze pravda, protože na scény z mé strany opravdu zvyklý není, ale nevím jestli je to zrovna ta správná cesta.

• Nahlásit
  • Citovat
3500
16.4.20 13:11

Mate asi problém s komunikaci, ja bych se zeptala hned v tu chvíli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 13:12
@Kaileee píše:
Mate asi problém s komunikaci, ja bych se zeptala hned v tu chvíli.

no, to jsem neudělala a hlavně ani to není můj styl, řešit věci s horkou hlavou…

• Nahlásit
  • Citovat
3683
16.4.20 13:17

V dobe corony jit na kavu? neblafujes? max. tak k automatu do kuchynky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2242
16.4.20 13:17

Jako když jsem si v práci domlouvala kafe, tak na dotaz dáme kafe přišlo, jasný sejdeme se u vás v kuchynce. Rozhodne ne věty typu jak se těším a ze pozváni prijimam :roll: evidentně flirt jak prijdes. Řekla bych chlapovi, ze jsem to četla proč a at mi taky přinese jedno nebo jestli nechce vzít s sebou naše decka na zmrzku. Slečna by Mela rozhodne radost :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3500
16.4.20 13:18
@Anonymní píše:
no, to jsem neudělala a hlavně ani to není můj styl, řešit věci s horkou hlavou…

Jak resit veci? To je normalni dotaz v te aktualni situaci. To jsi tomu pomohla ze se tim uziras a jdes to napsat na emimino

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
16.4.20 13:21

No, babo raď, viď:D Já teda osobně chodím s kolegy i bývalými kolegy velmi často na oběd. Obě straně to určitě bereme zcela bez postranních úmyslů, obědvat se musí, tak proč si ho nezpříjemnit společností, pokecáme o životě i o práci a končí to i většinou tím kafem. Tohle mám na denní bázi a i příteli říkám, že jsem se dneska viděla s tím a tím na obědě a sděluji mu třeba i novinky z jejich životů atp. Tohle mi přijde ok a vždycky jsem taková byla. Ale pokud přítel 10 let s nikým nechodí na oběd/kafe a najednou někoho pozve (je jedno kam a na co), zrovna je to i ženská, tak určitě bych za tím viděla něco víc, nicméně není to ani nic, za co bys mu mohla „vynadat“…Samozřejmě nevím, jestli bych se udržela ho s tím nekonfrontovat, ale asi bych se snažila jen sledovat situaci. Teď víš, že tu někdo možná je, ale třeba to taky nic není. Zkus sledovat, jak se bude chovat v následujícím období, osobně bych se neudržela a zkontrolovala i smsky, jestli si po tom kafi dál píšou, schválně bych se i nenápadně vyptávala, abych zjistila, jestli mlží/lže/říká pravdu. Ale pokud bys to teď na něj vytasila, tak podle mě budeš vypadat jen blbě, on stejně nepřizná pravdu, takže i kdyby to něco znamenalo, tak ti stejně řekne, že to nic není, že jen chtěli s kolegyní něco pořešit a v práci nebyl takový prostor blá blá blá…bude si hlídat soukromí, telefon ti už nedá…nebudeš mít šanci zjistit, jak to je a budeš se jen užírat. Takže bych tomu nechala volnej průběh, protože jestli tě manžel bude chtít podvést, tak tě podvede tak jako tak, ať už s touhle nebo s jinou, takže ve své podstatě ho neuhlídáš, i kdybys to teď „nějak zachránila“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 13:21

@markytka3 předpokládala jsem, že z kanceláře ve třetím patře, do kanceláře v prvním patře. Nevím kam by v této době jinam šli. Nebo jestli to bylo myšleno tak, až se otevřou zahrádky.. nevím, to je to poslední co jsem zkoumala.

• Nahlásit
  • Citovat
671
16.4.20 13:22

No tak…evidentne ji na kavu pozval, kdyz pozvani prijima. Nevis o ni neco vic? Jakoze muj manzel porad nekam chodi a nekoho nekam z e, takze ja jsem zvykla. Pokud je to u toho tveho neobvykle, tak bych se ho nenapadne zeptala. Spis tim stylem, ze jsem tu sms videla a ze kdo to je ta kolegyne, je vdana? Deti? Proste bych delala, ze me to zajima spis jen tak, nekdo novy v kolektivu ze…podle toho co rekne, bych si udelala obrazek, jestli neco hrozi nebo ne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 13:23
@dalmatine píše:
No, babo raď, viď:D Já teda osobně chodím s kolegy i bývalými kolegy velmi často na oběd. Obě straně to určitě bereme zcela bez postranních úmyslů, obědvat se musí, tak proč si ho nezpříjemnit společností, pokecáme o životě i o práci a končí to i většinou tím kafem. Tohle mám na denní bázi a i příteli říkám, že jsem se dneska viděla s tím a tím na obědě a sděluji mu třeba i novinky z jejich životů atp. Tohle mi přijde ok a vždycky jsem taková byla. Ale pokud přítel 10 let s nikým nechodí na oběd/kafe a najednou někoho pozve (je jedno kam a na co), zrovna je to i ženská, tak určitě bych za tím viděla něco víc, nicméně není to ani nic, za co bys mu mohla „vynadat“…Samozřejmě nevím, jestli bych se udržela ho s tím nekonfrontovat, ale asi bych se snažila jen sledovat situaci. Teď víš, že tu někdo možná je, ale třeba to taky nic není. Zkus sledovat, jak se bude chovat v následujícím období, osobně bych se neudržela a zkontrolovala i smsky, jestli si po tom kafi dál píšou, schválně bych se i nenápadně vyptávala, abych zjistila, jestli mlží/lže/říká pravdu. Ale pokud bys to teď na něj vytasila, tak podle mě budeš vypadat jen blbě, on stejně nepřizná pravdu, takže i kdyby to něco znamenalo, tak ti stejně řekne, že to nic není, že jen chtěli s kolegyní něco pořešit a v práci nebyl takový prostor blá blá blá…bude si hlídat soukromí, telefon ti už nedá…nebudeš mít šanci zjistit, jak to je a budeš se jen užírat. Takže bych tomu nechala volnej průběh, protože jestli tě manžel bude chtít podvést, tak tě podvede tak jako tak, ať už s touhle nebo s jinou, takže ve své podstatě ho neuhlídáš, i kdybys to teď „nějak zachránila“.

uhodilas hřebíček na hlavičku, přesně takhle přemýšlím i já (jen oprava, je to zatím přítel, ne manžel, to nás teprve čeká, i když teď nevím … ). Asi to nechám být a budu situaci ledovat, i když trošku nervozní.

• Nahlásit
  • Citovat
802
16.4.20 13:24

Obávám se, že si promeškala největší šanci, kdy si na to mohla zavtipkovat („jé hele, nějaký kafčo se ti tady ozvalo apod“). Ani teď bych se nebránila nějaké ironické poznámce během normální konverzace, hlavně s nadhledem a s klidem, protože jak říkáš, může ti kecat, ale ani nemusí. Pak bych to nechala být. Když bude chtít zahnout, tak to prostě udělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.4.20 13:25

@kalie tím jsme ho naťukla, tak obecně jsem se ho zeptala, co ta nová kolegyně, jak se zapracovala…

Ale ani nemrknul, řekl jen: „jo dobrý, já jí moc neznám“ a to byl konec konverzace.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama