Reklama

Kavalír a plazící se dítě - máte doma tuto kombinaci?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 19:56
Kavalír a plazící se dítě - máte doma tuto kombinaci?

Jak uz nazev napovida, mam otazku, zda mate doma nekdo psa kavalir king charles spanel a zaroven dite, co se furt vali po zemi? Co delate s tema chlupama na podlaze? Dcera je nonstop obalena chlupama a ja nedelam nic jinyho, nez ji cistim tema lepica valeckama na chlupy :( Vysavam a vytiram kazdy den, poridila jsem si i roboticky vysavac, ktery poustim 3× denne a stejne je dcera jak chlupata koule :( uz jsem z toho zoufala a to tak, ze uz i premyslim, ze dame psa pryc :( a nejde to neresit, protoze kdyz si chci dceru ze zeme vzit, tak bych byla i ja cela chlupata, pak i sedacka, postel atd a to teda v zadnem pripade. I kdyz psa vykoupu a vycesu, tak to nema zadny vliv :( Resite taky nektera tento problem?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Reakce:

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 21.02.17 19:58

@aneta_ka Kavalíra nemáme, ale prostě když máš doma psa, tak máš doma chlupy. Dát ho pryč? Panebože, kvůli chlupům?! 8o To je pes partnera, nebo jak jsi k němu přišla? Buď ráda, aspoň dcera bude mít dobrou imunitu. To není ten pes už nahý, když ani 3× denně vysávat nestačí? :think:

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 21.02.17 20:03

Psa pryč??? 8o Když ti to tak strašně vadí, zavedla bych místnost, ve které se dítě bude plazit a pes tam nebude mít přístup, ale přijde mi, že to zbytečně hrotíš.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 629 příspěvků 21.02.17 20:04

My to máme stejně. Sice jen u tchánovcu v přízemí. Ale chodíme k ním dolů často na kafíčko. A to pejsek ještě má volný přístup ven, takže malá je nejen od chlupů ale I špinavá jak čuňátko. Pejska nestíhá nikdo otírát. Tak aspon prďolka posbírá imunitu a nebude jen ve sterilní čistotě. Prostě převlíkáme a obíramé chloupky. :-)

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 21.02.17 20:05

Vzdyt se nebude plazit vecne, ne?

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 21.02.17 20:07

A ceses toho psa? Navic nebude se plazit vecne, prijde mi to prehnany davat kvuli chlupum pryc psa.

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 20:09

@Ivetlu jo to bych si taky myslela, kdybych tu situaci doma nemela. Ale je to fakt nechutne. Neni to jen par chlupu, ale je total obalena a ma ty chlupy i v puse, v oku, no proste hrozny, fuj :( a je sileny za dva dny mit vypotrebovany jeden ten lepici valecek, protoze musim dceru furt odchlupacovat, kdyz si ji chci vzit.

Hořec
Závislačka 4961 příspěvků 21.02.17 20:10

Já vždy psa vyčesala, vysála a vytřela. Bylo to prd platné. Chlupy byly stále. :jazyk: :roll: Není to problém jen kavalírů, ale většiny plemen, která pouští chlupy (např. pudl chlupy nepouští a není problém s chlupama). Tak nějak jsem o období přežila. :nevim:

Kettrin
Kecalka 108 příspěvků 21.02.17 20:10

My kavaliera máme aj keď plaziace dieťa už nie. Ale malému je 2,5, tak to není až tak dávno. S chlpami sme ale nikdy problém nemali, že mal občas jeden chlp na ruce, tak s tým sa asi musí rátať, ale tak že by som musela uvažovať o tom, že by som sa psa vzdala? Inak určite treba pejska často kartáčovať, potom lína minimálne. Mne práve príde, že kavaliery majú super jemne chĺpky, že delaji klubíčka a nejsú pozapichované po celom byte. Alebo ho ostrihať, to by mohlo vyriešiť situáciu kým miminko pláží, pejskovi chlpy dorastú. :)

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 21.02.17 20:11

A to vám takhle chlupí celý rok, nebo je to blížícím se jarem? Řekla bych si u veterináře o vitamíny, většinou se to pak trochu zlepší.

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 20:11

Ptam se: MATE NEKDO DOMA TUTO SITUACI NEBO RESITE STEJNY PROBLEM?? A zas mi sem pisou lidi, ktere tohle doma nemaji nedokazou ten problem pochopit.

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 20:13

@Litta chlupati takhle furt :( nas byt mi prijde jako chlupate doupe :(

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 21.02.17 20:14

@aneta_ka My máme hooodně chlupícího psa, ale že by na zemi při luxování 3× denně byly chuchvalce po celé ploše bytu, to snad nemá nikdo. To buď zveličuješ, nebo toho psa fakt vezmi k veterináři, to není normální.

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 21.02.17 20:15
@aneta_ka píše:
Jak uz nazev napovida, mam otazku, zda mate doma nekdo psa kavalir king charles spanel a zaroven dite, co se furt vali po zemi? Co delate s tema chlupama na podlaze? Dcera je nonstop obalena chlupama a ja nedelam nic jinyho, nez ji cistim tema lepica valeckama na chlupy :( Vysavam a vytiram kazdy den, poridila jsem si i roboticky vysavac, ktery poustim 3× denne a stejne je dcera jak chlupata koule :( uz jsem z toho zoufala a to tak, ze uz i premyslim, ze dame psa pryc :( a nejde to neresit, protoze kdyz si chci dceru ze zeme vzit, tak bych byla i ja cela chlupata, pak i sedacka, postel atd a to teda v zadnem pripade. I kdyz psa vykoupu a vycesu, tak to nema zadny vliv :( Resite taky nektera tento problem?

Ty si pekne ostra nikdy nepochopim.Pes ma holt chlupy. Vubec me to nevadi.

aneta_ka
Kecalka 206 příspěvků 21.02.17 20:16

@Litta ne,opravdu nezvelicuju :D nemame chuchvalce, ale proste se vsude vali chlupy po jednom.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama