Kavárna v Praze s koutkem pro dítě 1,5 roku?

823
23.3.17 15:23

Kavárna v Praze s koutkem pro dítě 1,5 roku?

Ahoj,
potřebovala bych nějaké tipy, kam do kavárny/restaurace/dětské herny v sobotu Praze s dcerou ve věku 1,5 roku. Cílem je, aby tam byl dětský koutek vhodný i pro takového prcka, kde by na ní bylo vidět, byly tam třeba plyšové kostky nebo míčky a nemohla mi odtud utéct. Chci si po dlouhé době vyjít s kamarádkou a pokecat si + dát něco k pití, tak ať nemusím za holkou stále běhat, ale mám jí pěkně na očích. Popř. uvítám i tipy na restaurace se zahrádkou, kde je oplocené pískoviště, ale asi nebude dost pěkně na venkovní posezení :think:
Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2698
23.3.17 15:30

Hamr sport Záběhlice. Pro malé děti jsou tam kuličky a různé kostičky, venku je i pískoviště, jde si tam sednout a dát kafčo, jídlo, na děti v kavárně vidíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3208
23.3.17 15:38

Dětský koutek v Nákupní galerii Fénix. Praha 9. kolik dětí tam bývá o víkendu ale nevím.

Lokal Blok na Andělu. restaurace, hezký dětský koutek.

Cafe pointa Letná. Hezký dětský koutek, ale „dá se z něj utéct“:)

a ještě - ale tam jsem nebyla osobně - Králík v rádiu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2698
23.3.17 15:44

@Alyss1 Králík v rádiu je fajn, platí se tam vstupné a děti tam můžou být sami, ale můžou vybíhat do kavárny - ale je možné si vzít kafčo dovnitř. Uvnitř je vždy nějaká chůva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 15:52

Coolnička ve Vršovicích - je to herna (s koutkem i pro úplná prťata), kde si lze dát kávu a drobné občerstvění. Majitelka je moc milá paní :)
edit: pravopis

Příspěvek upraven 23.03.17 v 15:53

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1866
23.3.17 15:52

Clovickov na Luzinach. Je tam primo sekce pro mimina (micky, plastove hracky) a sezeni je primo v koutku (kafe a drobne obcerstveni tam maji).

Nebo Lupinek na Hurkach. Usporadani totozne.

Nebo Timeout na Zlicine, maji tam velkou sekci pro mimina a kafe donesou z prilehle kavarny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25774
23.3.17 16:03

Záleží kde, Praha je velká. Ale třeba ten Fénix je dobrý.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
959
23.3.17 16:48

Já chodím s dcerou do kavárny Divoké matky v Karlíně (pro děti 2mistnosti s hračkami) pak do Chaloupky ve Vysočanech(super prolézačky, skluzavka, trampolína, vhodné pro prcky) nebo do Knoflíku na Proseku (koutek a zvířátka v klecích) Teď jsem ještě objevila Studio Alta u Výstaviště, Praha 7 (velká kavárna a celkem velký koutek vybavený IKEA). Tam je výhoda, že se dá zkombinovat s velkým venkovním dětským hřištěm ve Stromovce u rest. Vozovna, dá se tam jít na kachny atd..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.3.17 18:34

V Coloseu maji detske koutky od 10:30-11:00 tam nikdo neni, pak 16:00-18:00 mrtvo, pizza Nuova spada pod ne a o vikendech maji i chuvu. Hamr je super, kor v lete. Lumpik u Fidlovacky, klasicka hernicka ale sedis u deti, nejsi oddelena plotem takze si dite pro tebe dojde nebo naopak kdyz je treba

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
823
23.3.17 19:14

Všem moc děkuju, jste zlaté :srdce:, tolik dobrých nápadů, určitě je využijeme. Jsme z Prahy 10, takže asi prubneme tu Coolničku nebo Králíka, ale alespoň mám i na příště spoustu možností :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1482
23.3.17 20:18

@GKata Na Praze 4 je skvělá hernička v DBK na Budějovické, Slunečnice na Chodově a Lumpík u divadla Fidlovačka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama