Kávovar z Lidlu Silvercrest SEMS 1100 A1

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucka.Ca
Povídálka 30 příspěvků 05.08.19 08:28
kávovar z Lidlu Silvercrest SEMS 1100 A1

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda máte někdo tenhle kávovar. Mají ho teď v Lidlu v akci za 1290 Kč. Nechci si ale úplně koupit něco, co bude náročné na údržbu a ve výsledku si to mé jedno kafe denně ani dělat nebudu :-D
Moc děkuji za rady

Reakce:
Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 05.08.19 08:45

@Lucka.Ca My máme kávovar z Lidlu, trochu jiný typ (ale podobný - pákový, s tryskou na šlehání mléka). Máme ho rok, funguje dobře. V návodu je napsaný postup, jak ho čistit kyselinou citronovou, která stojí jen pár korun. Čištění trvá možná půl hodinu - s tou kyselinou, ale není to taková hrůza. A jak často budeš kafe dělat? Záleží jen a jen na tobě :nevim: Když ráno nestíhám, udělám si radši instantní :lol: Pro návštěvy ale jedině presso :)

Lucka.Ca
Povídálka 30 příspěvků 05.08.19 09:53

U nás piju kafe jen já, jedno denně. Teď mám prekapavac, ten se čistit vůbec nemusí. A jak často ho cistis? S malym dítětem je každá minuta drahá :-D

Edit1
Kecalka 326 příspěvků 05.08.19 19:10

Ahoj Lucko, my tento kávovar máme cca 3 měsíce a za tu cenu naprostá spokojenost. Děláme v ném cca 3 kávy denně a zatím jsme ještě nečistili nějak důkladně :) nebylo potřeba, jen otřu odkapanou kávu a toť vše. A co se týká kávy tak luxus, udělá krásnou pěnu :palec: mňam :)

Lucka.Ca
Povídálka 30 příspěvků 05.08.19 20:19

Super, děkuji za info :-)

Calendulka
Kecalka 432 příspěvků 07.08.19 08:40

@Lucka.Ca U toho jednoho kafe denně stačí 1× za 2 měsíce

Lucka.Ca
Povídálka 30 příspěvků 07.08.19 09:06

Děkuji za rady, už mám objednáno :-)

Váš příspěvek
Reklama