Kávové zrno na UZ 14+0 - skutečně holka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miskamys87
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 20:36
Kávové zrno na UZ 14+0 - skutečně holka?

Ahoj holky, mám dotaz. Jaká je pravděpodobnost, že skutečně čekáme holčičku, když se na ultrazvuku (14+0) ukázalo vyloženě to ono,,kávové zrno"? Je to jistější, než když by to doktor odhadoval podle velikosti hrbolku?
(Fotku bohužel nemám)
Děkuji za odpovědi ????

Přečtěte si článek: Vyšetření v těhotenství

Reakce:
iiiv
Extra třída :D 10977 příspěvků 13.01.18 20:40

Myslím, že ve 14 tt vypadá spodek stejně jen se liší tím hrbolkem

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.18 20:45

@miskamys87 myslím že na ???? procent to budeš vědět po 20tt teď bych se na to tak neupinala :palec: hlavně ať je to zdravé :hug:

weyky
Neúnavná pisatelka 19213 příspěvků 62 inzerátů 13.01.18 20:58

Nám doktor kávové zrno ukázal ve 20.tt a ve 26. už tam byl pindík :mrgreen: Já bych tomu fakt nevěřila.

miskamys87
Nováček 7 příspěvků 13.01.18 21:02

Tak to, že zdraví je nejdůležitější, je snad jasné, na to mě nemusíte upozorňovat :palec: Jsem pouze nedočkavá a zvědavá (asi jako většina z nás) :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >