Kávový zábal?

443
14.12.19 15:57

Kavovy zabal?

Zdravim, chtela bych znat zkusenosti s kavovym zabalem domacim respektive logr s olivovym olejem nebo kokosovym nebo jen s tel.kremem.pry vyhlazuje celulitidu. proto prosim o nazory zda mate vyzkousene a zda to ma pozitivni vysledky8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

1039
14.12.19 17:25

Kamaradka dela masaze a kosmetiku, co vim, tak na tohle davala spis skorici :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
14.12.19 17:30

@shadowbabe diky ta by taky mohla pomoct :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.12.19 18:02

Vyzkoušela jsem na celulitidu snad všechno :roll: :mrgreen: jelikož jsem hubená a pravidelně sportuju, ta mrcha ne a ne odejít :roll: :mrgreen: jediné, co opravdu mělo nějaký efekt byly tyto krémy, mají je v tetě a jsou fakt bozi a výsledky jsou viditelné :) :palec: s odstupem času bych řekla, že ty od eveline jsou lepší :) :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
8450
14.12.19 18:09

Krémy Eveline jsou podle mě poměrem cena/výkon nejlepší (mnohem lepší než mnohonásobně dražší Vichy apod.), ale zázraky i tak nečekej. Já mám celulitidu v genech (i velmi štíhlé ženy v rodině ji mají), ale zázračně mi ustoupila v podstatě do tří týdnů po přechodu na low carb stravování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1039
14.12.19 19:20

Pry pomaha aj stridani tepla / studena voda pri sprse, hodne se taky musi pit ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
443
15.12.19 09:52

@shadowbabe @zrcadlo a anonymni diky za tipy tu eveline vyzkousim ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama