Kaz mezi zuby? A hledání zubare

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
27.10.21 06:59

Kaz mezi zuby? A hledání zubare

Zdravím holky, nemůžu najít zubare pro sebe a holky.Je to prostě bída. Dcera včera zamnou přišla, že má asi kaz. Myslite si, že to je kaz na tak blbým místě…? Případně nevíte kolik může stát bílá plomba… :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8595
27.10.21 07:28

Kaz to být může, nás zubař dělá bílé plomby u dětí gratis. Takže záleží ke komu se dostaneš.
Hodně štěstí při hledání

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
27.10.21 07:41

Muze to byt kaz, taky jsem ho tak mela, platila jsem 1600 kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8087
27.10.21 07:42
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
27.10.21 07:50

Naše zubařka dělá bílou plombu za cca 400-500. Ale máme vesnické ceny a bohužel i kvalita péče tomu odpovídá. Osobně bych raději dala víc za profesionálnější péči. Bohužel, jsme rádi, že vůbec nějakou zubařku máme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1426
27.10.21 07:53

Tak to záleží, kde bydlíš. Já bydlím v Praze, dám za bílou plombu dva tisíce. Je to pálka, ale když jsem platila 800, tak mi tam zubařka dala plomby špatně, postupně vypadly (během týdnu) a bylo to nanovo. Zubařka, která mi je dávala v dětství zdarma, mi je zase dala na špatně vyvrtané zuby :)
Ale pokud jsi z menšího města, pochybuji, že to bude taková pálka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
27.10.21 09:52

Praha, kolem dvou tisíc. Předchozí, lidový zubař to dělal za pár stovek, ale zuby nebyly dobře vyvrtane a pod plombou se postupně znovu zkazily… Nikdy víc.

Prostě mám drahýho zubaře, nicméně snad kromě plateb za bydlení a základní jídlo podle mě neexistuje nutnější výdaj než zubař :nevim:

Nevím, odkud jsi, ale podle mě člověk zubaře sežene vždycky, pokud je ovšem ochotný dojíždět a platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 09:58

@bublinek @levandule23 @Platanka @Mediula Moravskoslezský kraj plno, Olomoucký kraj taky…u nás na vesnici sla zubarka na MD a jsou to už 3 roky a vracet se nehodlá a náhrada není žádná. Kdyz me bolela osmička musela jsem na pohotovost
Zubari chybí noo 😏a abych jezdila 250km za zubarem tak to se mi finančně podraží protože volno v práci na cely den, plomba něco stojí masakr :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
8595
27.10.21 10:06
@Anonymní píše:
@bublinek @levandule23 @Platanka @Mediula Moravskoslezský kraj plno, Olomoucký kraj taky…u nás na vesnici sla zubarka na MD a jsou to už 3 roky a vracet se nehodlá a náhrada není žádná. Kdyz me bolela osmička musela jsem na pohotovost
Zubari chybí noo 😏a abych jezdila 250km za zubarem tak to se mi finančně podraží protože volno v práci na cely den, plomba něco stojí masakr :zed:

V tom co článku byl někdo i z Ostravy. To mají plno?
Co poradila pojišťovna?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 10:15

@bublinek jojo maji bohužel plno. Pojistovna sdělila vyčkat…někteří zubaři řekli, zavolat kolem června 2022 ze by mohlo být místo :lol:…a nejhorší je že i zubaři bez pojišťovny maji plno :zed: hold ceska republika noo

• Citovat
  • Nahlásit
5919
27.10.21 10:18

Ty jsi dodnes byla bez zubaře? A tvoje dcery taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2090
27.10.21 10:37
@Anonymní píše:
@bublinek jojo maji bohužel plno. Pojistovna sdělila vyčkat…někteří zubaři řekli, zavolat kolem června 2022 ze by mohlo být místo :lol:…a nejhorší je že i zubaři bez pojišťovny maji plno :zed: hold ceska republika noo

Já neznám tamější situaci, ale fakt ve městech typu Ostrava a Olomouc není jediný volný zubař? Co Brno? Když si zadáš do Googlu „zubní klinika Olomouc“ (nebo odkud jsi) a obvolas prvních třicet míst, tak tě nevezmou nikde? Nehledala bych zubaře někde na poliklinice, ale takovou tu velkou soukromou kliniku, tam místa bývají…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
27.10.21 12:10

Já hledala zubaře cca 5 let v moravskoslezském kraji. Nikde tady neberou, jednou byl nejbližší z Olomouce, ale i to mi přišlo daleko. Po tolika letech jsem vystudovala a už si můžu dovolit soukromou kliniku a chodím do Ostravy na Dentics kliniku a jsem velmi spokojená. Např. bílá plomba od 2500 - 6000 kč dle poškození zubu. Nedávno ještě přijímali nové pacienty. Kdo chce kvalitu, tak litovat nebude :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.10.21 14:02

@Alriga @Platanka @Katynka6 ano jsme momentálně 3 roky bez zubaře, dcera má roční holku a taky nebyla u zubaře maji všude plno. Takze si mas zavolat po Novém roce tam kde by eventuálně vzali ale neřeknou ti na 100% Brno uz je hodně daleko jsme z Holčovic. je to fakt bída :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat