Kaz pod rok a půl starou korunkou

1084
21.10.20 19:17

Kaz pod rok a půl starou korunkou

Ahoj holky aby toho nebylo málo, po dnešní návštěvě zubaře jsem vytočená. Mám jedinou korunku v puse od zimy 2019,tedy cca rok a půl a dnes po RTG mi bylo sděleno že pod tou korunkou mám kaz a že se bude muset ta koruka odstranit, kaz spravit a pokud bude štěstí, podaří se ji zubaři sejmout tak aby jí mohl zase vrátit, ovšem to je nejisté. Spíš bude znehodnocena bude se muset pořídit nová. Korunka mě stála bezmála 5000 a to jako o ni příjdu bez náhrady? Tohle úplně nechápu, přece pokud byl zub ošetřen správně nemělo by se toto stát a korunka má vydržet několik let.Ten zub je takto mrtvý, kanálky čištěny a vyplněny a pak nasazena ta korunka. Zažil toto někdo? Neměla by být na korunku nějaká garance? Opravdu nemám na to, dávat za korunku co vydrží necelé dva roku znovu 5000

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14333
21.10.20 21:03

Buď ráda, že ten zub zachráníte. Já měla špatně dosedající korunku a zub už byl tak zničený, že musel ven. Díky tomu, že i oba sousední zuby se opravovaly, nemusela jsem si dávat implantát a vyřešil to můstek. Celá sranda mě stála i tak 16 000 Kč. Jen doplním, že tu první špatnou korunku dělala jiná doktorka než opravu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
21.10.20 21:10

Ten kaz tam byl, když zubař korunku dával?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
235
21.10.20 21:13
@Jolka86 píše:
Ten kaz tam byl, když zubař korunku dával?

Pravděpodobně neměl dostatečně čisté pole anebo to nedostatečně vyvrtal

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1084
21.10.20 21:55

No tak kaz tam předpokládam nebyl, ten zub se spravoval, je mrtvý. No právě já přemýšlím, protože zrovna i zub vedle nemám(měla jsem dva takové neštastníky vedle sebe, jeden se podařilo zachránit aspoň na korunku, druhý nikoliv) a chystala jsem se na implantát zda pokud by tam nešla nasadit zpět ta korunka, jestli rovnou nejít do můstku teda že by se tím zaplácla ta díra a budu mít oba zuby zároveň spravené a vyřešené

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.20 07:19

Příští týden jdu na nasazení korunky, tak se na to rovnou zeptám. Protože to me tedy taky zajímá. Já myslela, že se na to nějaká záruka vztahuje.

• Citovat
  • Nahlásit
109
5.11.20 19:47

Mi se asi po půl roce objevila bolest na zubu s korunkou. Druhou jsem dostal zdarma na záruku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama