Kaz u 2,5 letého dítěte

22
23.10.20 12:00

Kaz u 2,5 letého dítěte

Zdravím malá má 2,5 roku a našli ji 2 kazy a doporučily nám jít pod narkozu. Jsme z Ústecké kraje. Můžete mi poradit a doporučit kde takový zákrok dělají? Mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
131
23.10.20 12:26

@Mony02 Dobrý den, zeptejte se na rajský plyn, davaji ho malým dětem ty potom krasne spolupracují, nebolí je to a nemají strach ze zubaře, mame vyzkoušeno, po vrtání vyskočí jakoby nic a na další vrtání se dokonce těší :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.20 12:34

Nechcete zkusit nejdříve bez narkózy? U nás to stejné, 2 kazy a já se děsila co bude. První kaz zubařka opravila hned - úplně v pohodě, přidala k tomu nějakou pohádku během práce a cajk, nechápala jsem… Na další návštěvu se malý těšil ale u druhé opravy trochu pobrečel.. No ale zvládli jsme líp než jsem čekala.

• Citovat
  • Nahlásit
22
23.10.20 12:36

Mě právě doktorka řekla že oni neosetruji takhle malé děti a řekla mi tu narkozu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
23.10.20 12:37

Ty povrchove kazy pri osetreni neboli, takze pokzd je dite uz trosku rozumne, resp. da se mu to trochu vysvetlit, slibit bonbonek :lol:, tak si myslim, ze tech par vterinek vrtani vydrzi. Je to vek dost na hrane, ale urcite bych zkusila nejprve bez narkoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
23.10.20 12:39

@Mony02 tak zkusit osetreni na jine klinice, i soukrome, jako narkoza kvuli dvema nejspis minikazikum by pro me osobne bylo nestravitelne. Hledala bych jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
23.10.20 12:41

Taky mi to přijde na hlavu hlavně tu kliniku co mi řekla dr tak cca to bude stát 10tisic a na to že ji to zuby stejně vypadnout… Je dost 🤷‍♂️ 🤷‍♂️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1263
23.10.20 12:45

@Mony02 to mi prijde jako totalni nesmysl. Hledej jinde, obvolej toho vic. Rekla bych, ze to neni tak vyjimecna situace. Udela ti to podle me i detskej zubar na pojistovnu, tva zubarka je nejaka divna, kdyz hned uprednostnuje invazivni reseni, kdyz by nejprve aspon mohla zkusit neinvazivni. Zvlastni pristup. Nase zubarka vrta i tem malym prckum bez narkozy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
23.10.20 14:06

Tak sem volala na jinou kliniku a ty jsi to zkusí vyvrtat normálně aspoň to zkusí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
23.10.20 14:18

Celá rodina chodíme k soukromníkovi a ten malymu zoubky ani nevrtal, ale kaziky vyskrabal takovým háčkem, aby ho nedesil vrtanim. Pak mu to chtěl zadelat a to už se nepovedlo. Jdeme v listopadu znovu, tak se snad už povede…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama