Každá moje kamarádka se nakonec zblázní

Anonymní
18.12.19 15:00

Každá moje kamarádka se nakonec zblázní.

Holky, co s tím. Jsem jak magnet na psychicky nemocné lidi. Už z třetí kamarádky se stal psychiatrický pacient.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7894
18.12.19 15:01

Taky žasnu, co lidi je závislých na AD. I v něm okruhu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4021
18.12.19 15:01

V těchto případech platí, že Vrána k vráně sedá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
18.12.19 15:03

Tak většinou si vybíráme stále podobné typy lidi do svého okruhu.. Partnery i kamarády.. Ale myslím, že tři ještě není nějak závratné číslo. Dneska má nějaký psychický problém kdekdo, ani o tom třeba neví :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
18.12.19 15:05

Teď je těch lidí moc, taky z toho nejásám, navíc se s nimi dost nerada face-to-face stýkám (zároveň je mi to blbý, protože si za to nemůžou a mají to těžké). :( Tři lidi v okolí, to by tak odpovídalo celospolečenskému průměru… Aspoň to není v rodině. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 15:06

Jedna kamarádka strašně moc chtěla studovat psychologii, podařilo se, vystudovala a zbláznila se, má papíry na hlavu, druhá totéž a třetí moc toužila po rodině, místo toho si našla ženáče, prožila s ním nejlepší léta života, a když už nemůže mít děti, tak jí kopnul do zadnice, zbláznila se také a k tomu mi vyčítá, že já se mám dobře. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
3781
18.12.19 15:10
@Anonymní píše:
Holky, co s tím. Jsem jak magnet na psychicky nemocné lidi. Už z třetí kamarádky se stal psychiatrický pacient.

Protoze se lidi porad za necim honi a pak jim z toho prepne. Projdi se po ulici a uvidis kolik psycho lidi potkas uz od pohledu. Kazda druha zenska je zamindrakovana a ma nejaky problem sama ze sebou misto aby se mela rada takova jaka je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3781
18.12.19 15:11
@Anonymní píše:
Jedna kamarádka strašně moc chtěla studovat psychologii, podařilo se, vystudovala a zbláznila se, má papíry na hlavu, druhá totéž a třetí moc toužila po rodině, místo toho si našla ženáče, prožila s ním nejlepší léta života, a když už nemůže mít děti, tak jí kopnul do zadnice, zbláznila se také a k tomu mi vyčítá, že já se mám dobře. :zed:

Rikam porad se za necim honi a pak jim z toho hrabe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
18.12.19 15:13
@Anonymní píše:
Jedna kamarádka strašně moc chtěla studovat psychologii, podařilo se, vystudovala a zbláznila se, má papíry na hlavu, druhá totéž a třetí moc toužila po rodině, místo toho si našla ženáče, prožila s ním nejlepší léta života, a když už nemůže mít děti, tak jí kopnul do zadnice, zbláznila se také a k tomu mi vyčítá, že já se mám dobře. :zed:

Ale tak studenti psychologie jsou kapitola sama pro sebe, tam je procento šílenců vysoké. Neznám žádného normálního psychologa (spolužačka se hlásila, nedostala - deprese; jinou spolužačku to hodně zajímalo - pošuk od pohledu - bipolární porucha; co jsme měli profesorku psychologie, od sice pohledu histrionská porucha - ale je to eso v oboru). Jinak znám dost lidí právě na AD…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.12.19 15:14
@Yves6511 píše:
Tak většinou si vybíráme stále podobné typy lidi do svého okruhu.. Partnery i kamarády.. Ale myslím, že tři ještě není nějak závratné číslo. Dneska má nějaký psychický problém kdekdo, ani o tom třeba neví :lol:

Já se s nimi začala kamarádit ale v době, kdy byly zdravé. Jinak ano, lepí se na mě venku samí blázni, jednou mi zcela neznámá paní říkala, jak to měla s mužem těžké, že byl skoro impotentní a jak dělali kejkle, aby mu stál, tak to už jsem nedávala a rychle se rozloučila a utekla.

• Citovat
  • Nahlásit
849
18.12.19 16:25
@Anonymní píše:
Říká se, že většina holek co studuje psychologii to dělá proto, aby si vyřešili svoje problémy. :think:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 16:26

No :lol:…studovala jsem urcity obor, zamereni…tak jestli mi hrablo z toho taky :think: :mrgreen:…Kazdopadne, doba je zla,narocna.Lidi se ustvavaji i kdyz nemusi, coz se vymstilo i mne kdysi.Ale zastavam nazor, ze na hubu se padnout musi, me to naucilo odpocivat, zmenit pristup k sobe, vychove, lidem obecne. NelitujI ve finale zadneho sveho padu, zene me dal.Ale prvni veta, ktera me napadla, ne ze vrana k vrane seda, ale vsichni jsou blazni, jen ja letadlo, zakladatelko :mrgreen:

Příspěvek upraven 18.12.19 v 16:29

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
18.12.19 16:28
@páájaa2 píše: Říká se, že většina holek co studuje psychologii to dělá proto, aby si vyřešili svoje problémy. :think:

No, neco na tom je.Ale i zde plati pravidlo, kovarova kobyla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
18.12.19 16:31

Je to silene, rychly zivot, rychle vystuduj, rychle praci, porad napreduj, porad se vzdelavej, porad se za necim honit a kdyz ne tak te predbehne nekdo rychlejsi. Zadna jistota, povrchni vztahy, zavist, zloba, nenavist…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.12.19 16:53
@páájaa2 píše: Říká se, že většina holek co studuje psychologii to dělá proto, aby si vyřešili svoje problémy. :think:

I kluků.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat