Každá rada dobrá - vztah z Tindru

25.11.19 18:54

Každá rada dobrá - vztah z Tindru

Ahojte holky ???? možná mi poradíte, možná mě trochu proberete ???? před časem jsem se seznámila s jedním chlapem na Tindru. Sešli jsme se na romantické procházce, všechno probíhalo tak jak mělo, donesl mi velkou růži, proběhla pusa, povídali jsme si, odvezl mě domu… po tuto chvíli vše v pohode… pak jsme si napsali, poděkovali za krasne odpoledne a ticho… tak mu píšu, jestli se uvidíme, ticho den (což je u nej normální, bylo to tak vždycky)… tak já panika, že je to úplně v pr… tak jsem mu napsala, ať už se neobtěžuje s odpovědi… ticho týden… jasne, ze mě to mrzelo, ale dala jsem tomu šanci a volala mu… vzal mi to (volala jsem z jiného čísla)… a tam mi jasne řekl, ze jsem to rozhodla za nás oba a ze už není co řešit… vysypala jsem si popel na hlavu a tak řekl, ze teda jinak to bylo super a ze se sejdeme… nechtěla jsem ho zase uhánět, tak jsem to nechala být a po 2 týdnech mu poslala odvážnou fotku… rozjela se lavina a hned bylo jasný, ze se sejdem, ten zájem tam byl… dokud jeho babička neonemocnela a napsal mi, ze to není nic proti mě a ze bude nějakou dobu nedostupný… byl nedostupný 2 měsíce, kdy mi už na mou zprávu odepsal to same, ze to není nic proti mě a ze to teď necháme být… já vím, je to možná naivní, ale teď ho nechám být… ALE, chci ho dostat, nechci ho uhnat, ale napadá mě mu udělat nějaké překvapeni… poslat mu pivo a utopence přes kurýra a připravit ho na prekvapko… proste mu udělat něčím radost a ukázat mu, ze mi na nem záleží a mám ho rada a jsem tu pro nej ???? co myslíte? A ne, zatím jinde hledat nechci ???? děkuji!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

11085
25.11.19 18:57

@blackstar ty nejsi normální!!! jak už ti ten chlap má dát najevo, že na tebe zvysoka s.re. Ty máš sebevědomí hadry na zem, to je neskutečné, jak se někdo dokáže ponižovat :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22827
25.11.19 18:58

Vůbec o tebe zájem nemá :nevim: jsi mu úplně volná, jedno, nechce tě. Tak se přestaň vnucovat

Příspěvek upraven 25.11.19 v 18:59

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 18:58

Tvl. zavislacka stihacka. cim vic ho budes uhanet, tim vic mu budes protivna a tim raznejc ti da najevo, ze se mas stahnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3260
25.11.19 19:02

Ne, už nic nedělej. :lol: :lol: Nemá zájem. :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13877
25.11.19 19:02

Prej nechci ho uhánět :lol: :mrgreen: :lol: ty seš dobrý psycho, takový „stalking“ po jedné procházce 8o bych zdrhala, co mi by mi nohy stačily

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3251
25.11.19 19:04

Stopro má doma ženu a děti, ty jsi fakt mimo :roll:  :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9020
25.11.19 19:04

Nech ho už být. Jo, a babička určitě neonemocněla, to byla jen výmluva. Příště už kdyžtak mužům nepiš po dvou dnech čekání ať už se neobtěžujou s odpovědí. Je to takové trochu hysterické.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 19:09

Je svobodnej a babička je opravdu nemocná… zase nepatří mezi ty srace, co neřeknou názor… asi tak :roll: pardon, ale psycho vypadá trochu jinak… ale chtěla jsem radu, tady ji mám :) nic se neděje, stíhačka nejsem a sebevědomí mám v pořádku… díky ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
25.11.19 19:09

Přestala jsem číst u toho ‘zavolala jsem z jiného cisla’. Prosím, nech ho být. Nemá zájem a nemyslim si, ze je to tím, co jsi mu napsala den po. Kdyby se s tebou chtěl videt, tak by na to odpověděl něco ve stylu ‘Ale ne vůbec, nic není rozhodnuté, měl jsem toho hodně, ale už se tesim, až se uvidíme. Kdy mas čas?’

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.11.19 19:11

Troll…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11085
25.11.19 19:12

@blackstar to je psycho, ty uvěříš všemu a utáhnou tě na vařené nudli, když jsem o chlapa neměla zájem, tak jsem taky vždy vezla babičku do nemocnice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: já se normálně za tebe stydím, že jsem taky ženská, to je fakt moc, co předvádíš - nech se zabalit nahá do balíku a odeslat se k němu :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470

Na Tinderu je spoustu mužů, prostě hledej dal…a pamatuj, muži radi ženy dobývají

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
578

Ja som myslela, že Tinder je na hľadanie sex. povyrazenia. Tam by som vzťah teda nehľadala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22827
25.11.19 19:13

@blackstar viděla jsi ho jednou před x měsíci a už přesně víš jaký je charakter. Prosimtě necpi se mu, nemá zájem. Možná ti odepíše na nějakou nahotou fotku, možná by si vrznul když se nabídneš, ale to je tak všechno. Zájem vypadá jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama