Každá rodina má své nemoci, nám to přerůstá přes hlavu

Anonymní
30.10.19 10:36

každá rodina má své nemoci, nám to přerůstá přes hlavu

Ahoj, asi potřebuju slyšet, že to má někdo podobně. Jde o to, že naše rodina má extrémně náchylné zdraví, co se týče zažívání. Poslední dobou to ale vnímám stále víc a už mě to začíná unavovat. Mně před rokem zjistili dráždivý tračník, ze stresu na vš, nějak jsem se s ním naučila žít. Když si pak volám s mamkou (bydlím na intru), tak mimochodem minimálně jednou za 2 týdny prohodí, že má prujem nebo zácpu. Když pak přijedu domů, řeší se babiččina stomie nebo to, jestli brácha taky nemá náhodou taky alergii na lepek, jako my.
Nevím, zda jde v případě mamky o stres nebo virozy, protože vyšetření měla OK, jen ten lepek.
Jen mi přijde, že naše rodina má v tomhle nějaké prokletí a všichni máme extrémně citlivé zažívání. Přítel už je z toho taky unavený, říká, že to není normální. U bývalého přítele byl třeba problém s angínami, pamatuji si, že měl angínu třeba 4× do roka, často i jeho příbuzní.
Znáte tyhle trable taky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
30.10.19 10:38

Buď ráda za problémy se žaludkem. Moje babička byla z 5 sester a z toho 4 měly rakovinu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 10:47
@Anonymní píše:
Buď ráda za problémy se žaludkem. Moje babička byla z 5 sester a z toho 4 měly rakovinu :-(

U nás je to podobně, mamka je z pěti sourozenců, 3 zemřeli na rakovinu, další zrovna bojuje, ne moc úspěšně. K tomu z naší rodiny 3 máme celiakii, k tomu další potravinové alergie, tři mají astma. Na rakovinu prsu zemřela moje babička z jedné strany a prababička z druhé. Takže velká rodinná zátěž. V dnešní době je to už asi všude.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 11:08

Zlatá alergie na lepek. Žádná žena v matčině rodove linii se nedožila 55 let. Všechny umřely na Marfanuv syndrom (srdce). Já jsem další na řadě a po mně moje dcera. Opravdu vsude je něco.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.19 11:10
@Anonymní píše:
U nás je to podobně, mamka je z pěti sourozenců, 3 zemřeli na rakovinu, další zrovna bojuje, ne moc úspěšně. K tomu z naší rodiny 3 máme celiakii, k tomu další potravinové alergie, tři mají astma. Na rakovinu prsu zemřela moje babička z jedné strany a prababička z druhé. Takže velká rodinná zátěž. V dnešní době je to už asi všude.

Podobný…táta umřel na rakovinu slinivky, strejda na rakovinu hrtanu, další strejda taky na rakovinu, sestra naštěstí svůj boj s rakovinou vaječníku vyhrála. Já sice nemám nějakou zákeřnou nemoc, ale pro změnu absenci všech hormonů a když jsem byla malá a mamka se mnou ohledně zdraví měla největší starosti, tak právě onemocněl táta rakovinou, tak si tak cestovala mezi nemocnicemi…Nejhorší, že jednu noc ( když byl táta zrovna z nemocnice doma ) zvracel táta krev a já měla vysoké horečky a hypoglikemický šok a taky jsem zvracela. Naštěstí byla doma starší sestra, tak mohla jít s tátou do nemocnice a máma se mnou.

• Nahlásit
  • Citovat
49
30.10.19 11:10

U nás jsou to ledviny + u mě angíny. Trpěla jsem na záněty ledvin od puberty kdy mi žádná preventivní opatření nepomáhala a vygradovalo to kolikou což nepřeju nikomu na světě. Mám to po mámě ta je na tom podobně jako já a babička má rakovinu ledviny. Syn se mi narodil s hydronefrozou na leve ledvině a musel podstoupit ve 4 měsících operaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama