Každá z nás by chtěla krásnou postavu!?

31.3.20 23:07

Každá z nás by chtěla krásnou postavu!?

Milé dámy, mám k diskusi jídelníčky. Vím, že po porodu každá není spokojená se svojí formou. Mě však zajímá, jestli vám přijdou adekvátní ceny 1000,– a výše za jídelníčky, které se vlastně týden co týden opakují bez nějaké další podpory, co se týče otázek k jídelníčku apod. Budu ráda za Vaše názory :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16087
31.3.20 23:12

Za me ne, ale po nejakem samostudiu si dokazu úspěšně sestavit jidelnicek sama :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:14

@Mirenkak ne, nepřijdou, hlavně pokud to nezohledňuje tvoje specifika (= nikdo tě nezměřil, neudělal rozbor krve atd.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:14
@Kriss Tina píše:
Za me ne, ale po nejakem samostudiu si dokazu úspěšně sestavit jidelnicek sama :D

To moc ráda čtu, že jste si sama nastudovala a umíte si poradit :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9050
31.3.20 23:15

Já bych hlavně potřebovala, aby mi pak ty jídla z toho jídelníčku někdo vařil :lol: jinak asi bych nevyužila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:17

@DeeSocialWorker nemyslím, že rozbor krve je úplně nutný. Možná u lidí, kteří mají nějaké specifické zdravotní komplikace. Ale např sama mám podrobný dotazník a už jsem se párkrát setkala, že někdo nevyžaduje nic popř. max váha, výška :dizzy_face: :dizzy_face:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
31.3.20 23:19

Z tvého „dotazu“ se za chvíli vyklube reklama na co?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:20
@DeeSocialWorker nemyslím, že rozbor krve je úplně nutný. Možná u lidí, kteří mají nějaké specifické zdravotní komplikace. Ale např sama mám podrobný dotazník a už jsem se párkrát setkala, že někdo nevyžaduje nic popř. max váha, výška :dizzy_face: :dizzy_face: @Tarinka
@Tarinka píše:
Já bych hlavně potřebovala, aby mi pak ty jídla z toho jídelníčku někdo vařil :lol: jinak asi bych nevyužila

Joo tak to by byla paráda :P ale zas ještě o mnoho dražší :lol: vždyť vařit se dá 3× do týdne s jídelníčkem :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:22

@mrazik6 je to průzkum, nikoliv reklama. Nebuďte tak pesimistická, neprospívá to vašemu zdraví, zvláště v téhle době to není zapotřebí ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:24
@Mirenkak píše:
To moc ráda čtu, že jste si sama nastudovala a umíte si poradit :heart:️

Však si zasloužíte pochvalu a buďte za to na sebe pyšná :kiss: :heartbeat: :heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1270
31.3.20 23:26

Nesnáším manipulace. A děkuji za radu :) :) :) :) :) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5562
31.3.20 23:39

@Mirenkak Proč bych platila 1000, když to samé dostanu od lékaře - obezitologa zdarma a ještě k tomu udělá kompletní rozbor krve a EKG zátěžový test? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24797
31.3.20 23:41
@Mirenkak píše:
@mrazik6 je to průzkum, nikoliv reklama. Nebuďte tak pesimistická, neprospívá to vašemu zdraví, zvláště v téhle době to není zapotřebí ;)

Ty asi nedřepíš doma na OCR s x dětmi. Vařit sobě podle jakéhosi jídelníčku, pak dětem a něco pro muže :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.3.20 23:47
@Russet píše:
Ty asi nedřepíš doma na OCR s x dětmi. Vařit sobě podle jakéhosi jídelníčku, pak dětem a něco pro muže :roll:

Zřejmě určitě víte, co já vlastně dělám. Nehledě na to, znám spoustu lidí, kteří zvládají zdravě a přiměřeně jist i v situaci, kterou popisujete. I přesto jsem se přeci s nikým nechtěla dostat do konfliktu, jen mne zajímá odpověď na otázku, kterou jsem se ptala v úvodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16087
1.4.20 00:09
@Russet píše:
Ty asi nedřepíš doma na OCR s x dětmi. Vařit sobě podle jakéhosi jídelníčku, pak dětem a něco pro muže :roll:

A proč by nemohla jist cela rodina podle zdraveho jidelnicku (akorat treba upravovat velikost porce podle potreby)? Ja si taky jedu svuj jidelnicek, deti se mnou a chlap si bud da taky, nebo si neco ukuchti sam. Ja zas nechapu tu potrebu podrizovat jidlo nekomu dalsimu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama