Každé navázání kontaktu je fiasko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  31.03.18 22:08
Každé navázání kontaktu je fiasko

Ahoj, holky, dopředu předesílám, že jsem autorkou tématu https://www.emimino.cz/…ajem-312775/ . Zavedla mě k zamyšlení. Když to vezmu kolem a kolem, jakýkoli pokus o vztah či navázání kontaktu s mužem je za posledních pár let tak akorát jedna facka za druhou, od miniaturních až po velké lepáky. Řada z Vás asi namítne, že je to vnitřním nastavením nebo že chci mocí mermo vztah - ne, není to tak. Jsem celkem stabilní osobnost, dost emotivní, ale umím to ovládat, dokážu odhadnout, co je podstatné, když miluju, tak upřímně a celým srdcem a nějaké hry mě nebaví, znám ale zase svoji cenu. Jsem vyrovnaná sama se sebou i s minulostí, umím být sama a taktéž šťastná, ale svoji samostatnost nedávám nijak na odiv. Ráda bych měla vztah, ale nepotřebuji ho za každou cenu a nepropadám zoufalství. Člověk by řekl, že veškeré predispozice jako základ kvalitního vztahu splněny. Ale i přes to se mi nedaří najít normálního chlapa (je mi 28), ač se neustále někde pohybuji. A když už konečně někoho poznám, ať je to na jeden večer až půl roku, na začátku je to totální nadšení mojí osobností a následné „vyčuchnutí“ ze strany chlapa. A to je neuháním či a nimi hned neskáču do postele. Ale ač se jedná o typově různé typy, nakonec z nich vylezou užívači či kluci s nevyřešenou minulostí. Člověk by řekl mávni nad tim rukou a jdi dál - nu, to dělám, ale čím víc toho je a dýl se to děje, tím víc kousků se z toho mýho srdce odlamuje. Taky jsem jen člověk, že jo. Co dělám špatně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Reakce:

tzipora
Kecalka 484 příspěvků 31.03.18 22:18

Četla jsem předešlou diskusi tebou založenou i tento příspěvek. První věc, co me napadla, ze všechno moc řešíš a prozivas. Muzi mají rádi veselé holky, které nic neřeší a jsou v pohodě. A neboji se udělat i nějaký ten preslap. A za další, jsi asi na něho moc hodná. Muži mají rádi potvory. Píšu vše z vlastní zkušenosti. A hlavně nepropadej beznaději. Na to máš tak ještě dvacet let čas. Teď jsi ve věku, kdy by sis měla užívat a mít každý tyden jiného milence nejlépe. :D

Anonymní  31.03.18 22:19

Ahoj, jako bych to psala já před pár lety. Moc mi pomohla psychterapie. Není normální, aby holka, jako ty nemohla najít normálního chlapa…

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 31.03.18 22:22

Nechováš se k nim jako kámoška? Kdyby mi někdo byl sympatický a mluvil a návštěvě muzea, tak bych řekla, že bych tam taky třeba ráda zašla. Ostatně tak nějak vzniklo naše první rande. On mluvil, že někam pojede a já plácla, že jsem tam ještě nebyla a on řekl, tak pojeď se mnou. A už takhle jezdíme přes 15 let :nevim:

tzipora
Kecalka 484 příspěvků 31.03.18 22:22
@Anonymní píše:
Ahoj, jako bych to psala já před pár lety. Moc mi pomohla psychterapie. Není normální, aby holka, jako ty nemohla najít normálního chlapa…

To je super, ze ti pomohla. Můžeš napsat ve zkratce v čem jsi jiná po terapii nebo co se v tvém chování nebo prožívání změnilo? A jak píšeš, není normální. Myslím, ze zakladatelka v hloubi duše třeba nikoho nechce. Tak jsem to měla ja.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 31.03.18 22:26
@tzipora píše: Četla jsem předešlou diskusi tebou založenou i tento příspěvek. První věc, co me napadla, ze všechno moc řešíš a prozivas. Muzi mají rádi veselé holky, které nic neřeší a jsou v pohodě. A neboji se udělat i nějaký ten preslap. A za další, jsi asi na něho moc hodná. Muži mají rádi potvory. Píšu vše z vlastní zkušenosti. A hlavně nepropadej beznaději. Na to máš tak ještě dvacet let čas. Teď jsi ve věku, kdy by sis měla užívat a mít každý tyden jiného milence nejlépe. :D

Drobně bych to upravil : NĚKTEŘÍ muži mají rádi potvory.

tzipora
Kecalka 484 příspěvků 31.03.18 22:28
@Milan42 píše:

Dobře, tak ty jsi výjimka potvrzující pravidlo.

Anonymní  31.03.18 22:28

@tzipora ano, jsem hodně emotivní a umím s tím pracovat. Veselá jsem, často se usmívám, zpívám, dávám se s lidma do řeči, jsem dost bezprostřední, ale ne přehnaně extrovertní, spíš zdravě infantilní. Lidé mě mají rádi a vyhledávají moji společnost. Že nemám chlapa, z toho bych se nehroutila, ale tyhle nešťastná zklamání mě finálně zraňují. Nevím, jestli jsem moc hodná, ale ve vztahu si umím vyšlapat svý místo na slunci, jsem dost tolerantní, ale nikdy nejdu na úkor vlastní osobnosti, jsem dost empatická, ale zametat se sebou nenechám.
Ve výsledku vím, že se chlapům líbím, i když jsem víc krev a mlíko, než Twiggy, ale vztah se mi nedaří najít, ale i bez sexu jsem například rok. Což je finálně raky dost na draka.
Někde dělám chybu, ale nevidím ji.

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 31.03.18 22:30
@Anonymní píše:
@tzipora ano, jsem hodně emotivní a umím s tím pracovat. Veselá jsem, často se usmívám, zpívám, dávám se s lidma do řeči, jsem dost bezprostřední, ale ne přehnaně extrovertní, spíš zdravě infantilní. Lidé mě mají rádi a vyhledávají moji společnost. Že nemám chlapa, z toho bych se nehroutila, ale tyhle nešťastná zklamání mě finálně zraňují. Nevím, jestli jsem moc hodná, ale ve vztahu si umím vyšlapat svý místo na slunci, jsem dost tolerantní, ale nikdy nejdu na úkor vlastní osobnosti, jsem dost empatická, ale zametat se sebou nenechám.
Ve výsledku vím, že se chlapům líbím, i když jsem víc krev a mlíko, než Twiggy, ale vztah se mi nedaří najít, ale i bez sexu jsem například rok. Což je finálně raky dost na draka.
Někde dělám chybu, ale nevidím ji.

Takže kámoška. Přestala bych být tak „zdravě infantilní“.

mary.27
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 31.03.18 22:30

Těch věcí může být více, pohybuješ se třeba stále ve stejném prostředí, nebo si jen myslíš, že jsi se samotou vyrovnaná, ale třeba vysíláš hnízdící signály? :think:
Ty mužský mají na toto radary a většinou prchají…

Russet
Echt Kelišová 8293 příspěvků 31.03.18 22:32
@Milan42 píše:

Taky si to myslím. Protože já jsem byla myslím vybrána proto, že si myslel, že jsem hodná holka :jazyk: Od pohledu neviňátko.

jdukolem
Hvězda diskuse 49250 příspěvků 31.03.18 22:32

Tak sem se zaháčkuji protože tohle moc dobře znám.. :)

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 31.03.18 22:33

Ono obecně platí, že vidět objektivně své chyby je nemožné, nebo alespoň nesmírně obtížné.

Možná by psycholog/sexuolog dovedl pomoci?

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 31.03.18 22:35
@Russet píše:
Taky si to myslím. Protože já jsem byla myslím vybrána proto, že si myslel, že jsem hodná holka :jazyk: Od pohledu neviňátko.

Ti zní, jakoby později zjistil, že se šeredně spletl. :D

tzipora
Kecalka 484 příspěvků 31.03.18 22:35
@Russet píše:
Takže kámoška. Přestala bych být tak „zdravě infantilní“.

Souhlasím. Musíš se naučit být trochu femme fatale. Muži mají rádi trochu tajemné ženy, když zena ma dvojsmyslne narážky, hraje si s nimi. Ty bys potřebovala nějakou takovou kamarádku, aby tě vzala na školení. A chodila bys s ní po barech i za sportem třeba, kde se pohybují muzi a věř mi, ze za půl roku bys měla tolik napadniku, ze bys je musela odhazovat vidlemi. :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 14 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Utajená veselka Hrdličky a Plíškové: Luxus, středomořská krmě a odložená svatební cesta!

Sportovní komentátor Michal Hrdlička (29) se řítí na hodně šťastné vlně. Po... číst dále >

Nejasnosti kolem smrti Václava Glazara. Kamarád popsal hrůzné podmínky v hospici

Zanedbali pracovníci kralupské léčebny pro dlouhodobě nemocné péči o náhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama