Každé těhotenství jiné, pohlaví

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
20.10.21 13:07

Každé těhotenství jiné, pohlaví

Ahoj. Já vím, ze každé těhotenství je jiné, ale zajímá mě to. Jaká jsem měly těhotenství? Bylo každé jiné? A bylo jiné i pohlaví? Nebo naopak stejný, ale pohlaví bylo jiné? Jak to bylo u vás? Například, u jednoho vám bylo dobře, u druheho blbě, ale pohlaví miminka bylo stejné :jazyk:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11948
20.10.21 13:12

Všechny tři téměř stejne a máme holka, kluk a za pár týdnů čekáme holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1216
20.10.21 13:14

Prvni 2 tehotenstvi mi bylo strasne, druhy a treti mesic jsem celodenne prozvracela, mela jsem spatnou plet. U obou jsem mela termin par dni po mych narozeninach. Narodily se nam holky.

Treti tehotenstvi mi bylo skvele, krasna plet, termin na manzelovy narozeniny. Takze jasny kluk. Ale narodila se holka :mrgreen:

Ctvrte tehotenstvi mi bylo spatne, ale zvracela jsem jen parkrat. No a podle ocekavani opet holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2707
20.10.21 13:14

U prvního mi bylo špatně velmi intenzivně, ale jen asi 4 měsíce. U druhého mi bylo špatně o něco min, ale zato celou dobu. U třetího mi nebylo špatně téměř vůbec, ale byla jsem pro změnu šíleně unavená. Jinak jiné běžně těhotenské potíže byly víceméně stejně U všech. Děti jsou kluk, kluk, holka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2563
20.10.21 13:17

Každý těhotenství úplně jiný, nejen co se týče žaludečních potíží a únavy, ale i tvar břicha, kvalita pleti a vlasů - vše úplně jiný, pohlaví stejný :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26141
20.10.21 13:17

Pokaždé úplně jiné a máme dva kluky a teď čekáme holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
20.10.21 13:20

Obě těhotenství úplně stejné a bezproblémové, žádné těhotenské chutě ani nevolnosti. Máme holku a kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2177
20.10.21 13:22

Já mám dva kluky a těhotenství s nimi bylo naprosto bezproblémové. Neměla jsem žádné příznaky, bolesti. Do konce těhotenství jsem se cítila skvěle a ještě v den porodu běhala jak laňka :lol: Kromě rostoucího bříška jsem na sobě nic jiného nepociťovala. A to je mám po roce, takže při druhém synovi jsem lítala okolo batolete. Teď čekám holčičku. Jsem naštěstí už u konce těhotenství a tedy, musím říct, že od začátku mám pořád nějaké problémy. Do 6. měsíce jsem měla šílené nevolnosti. Pak jsem průběžně dost krvácela. Různě mi natékal obličej, rozjel se mi exém. Posledních 2,5 měsíců se neudržím na nohách. Je mi pořád na omdlení, kdy mi nepomůže si ani sednout. Omdlím i v sedě. Navíc mě celé těhotenství doprovází strašná únava, bolesti zad, v noci mě budí křeče v nohách. No prostě masakr :mrgreen: Ve svých 27 letech si připadám naprosto zničená a stará. Ale třeba je to náhoda :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1143
20.10.21 13:44

S holkou jsem ctyri mesice kazdy den blila jak alik, s klukem ani jednou. Jinak vsechno stejne.
Kamaradka mela obe tehotenstvi naprosto odlisna, a ma dva kluky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18761
20.10.21 13:53

Blbě a Blbě, jiné chutě a pohlaví stejná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
20.10.21 13:56

Všechny tři těhotenství stejné, bezproblémů. Máme holku, kluka a holku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1122
20.10.21 13:58

Každé těhotenství úplně jiné, dva kluci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25147
20.10.21 14:03

Všechna těhotenství více méně stejná, na nevolnosti jsem nikdy netrpěla, břicha stejná, přírůstek váhy taky více méně stejný. Máme kluky i holky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.10.21 14:28

Každé těhotenství jiné a mám dvě dcery :wink:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5669
20.10.21 14:35

Dvě naprosto odlišné těhotenství. U prvního nic, u druhého brutální nevolnosti. Celkově průběhy obou těhotenství úplně jiné, pohlaví máme obě stejné ♥️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat