Každodenní bolest bříška u 8.mesíční holčičky. Je to normální?

7
30.3.20 22:37

Každodenní bolest bříška u 8.mesíční holčičky. Je to normální?

Ahoj holky, mám 8. měsíční holčičku, která stále trpí každý den na bolesti bříška :,( už jsem z toho úplně psychicky zničená. Na začátku prvních 4 měsíců jsem si rikala, to už bude dobrý to přejde :roll:, nepřešlo, :nevim: tak tedy počkám do těch 6ti měsíců a ono zase nic!! Doktorka to bere na lehkou váhu, to bude dobry, někdo to tak proste má no… no a já mám cely den nervy a malou trápím už každý den rourkou teplomerem, protože vždy nevím jestli place kvůli zoubkům, teplotě a nebo jako vždy bříšku. :? tak to na ni vždy vše odkouším i několikrát denně. Měli jste to také někdo tak??? :( Jinak mala byla 3 měsíce plné kojená, myslela jsem, ze její bolesti jsou původem z mého stravování, tak jsem přidala Bebu, a kojila jen v noci( do teď), od 4. měsíce jsem přidala príkrmy, když do 6 měsíce bolesti bříška nepřešly, vyměnili jsme mléko za Hipp. A co se týče kapek na bolesti, tak od narození Espumisan s Bio Gaia. A 2 měsíce zpět místo Bio Gaii dáváme Maxika od Dr. Maxe. Už mi z toho začíná hrabat :zed: premyslim pořad, jestli jsem ji nemohla poškodit strivka třeba tou trubickou, jestli s nimi něco nemá, furt v hlavně co za den jedla a co jsem jedla já, jestli ji nedělají zle kapicky nebo třeba i Vigantol nebo jestli mám jen fakt blbou doktorku… :nevim: :nevim: :nevim: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

82
30.3.20 22:39

Nemuze mit treba alergii na kravske mleko nebo lepek nebo neco jineho?? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
30.3.20 22:43

@Džejn295 to já nevím, pokazdý co jdu s malou k doktorce, tak ji řeknu o tom bríšku, zeptá se co ji dávám na papani a to je vše… nevím ani jak na to přijít sama, nebo musíme na nějaké testy. Už také premyslim, te ji změním mlíčko za nealergení

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
82
30.3.20 22:52

Rekla bych to normalne pediatricce, at udela testy na pripadne alergie. Popripade zadanku na alergologii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
164
30.3.20 23:06

Z vlastní zkušenosti bych zkusila vysadit všechna probiotika, kapky na prdiky a ten Vigantol taky… Ten u nás udělal úplný peklo. Zkuste místo něj třeba D od Terezie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1969
30.3.20 23:17

Ten Vigantol mně taky napadl, dělá některým dětem fakt velké problémy. Dceři jsem ho dala asi 2× a vždy po něm měla zažívací problémy. Tak jsem jí ho přestala dávat a bylo po problémech. Dávala jsem ji hodně na světlo a v pohodě. Určitě všechno vysaď, dávej co nejšetrnější stravu a pokud by to nepomohlo, určitě si vyžádej žádanku na alergologii. Pokud něco chceš musíš si o to u doktorky normálně a jasně říct.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
165
31.3.20 09:41

Jak už tu zaznělo, my vysadili probiotika a hned byl klid. Snad i u vás bude platit, že méně je někdy více a nebude to žádná alergie :) a určitě zkuste vyměnit vigantol za jiné D :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
31.3.20 11:36

Ahoj všem :mavam:, dnes jsem ji už nic nedala, tak to zkusím týden bez všeho, vigantol, probiotika a i espumisan a uvidíme. A myslíte, ze nevadí, když bude týden bez Déčka? ( modlím se, aby to vyšlo a už byl konečně klid) Je mi ji strašně lito, ze tak dlouho se chudera trápí :( děkuji všem za rady :hug: po týdnu dám vědět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
LD1
164
31.3.20 20:01

@Helca28 týden bez D dá, ale je to podle mě zbytečný. Zkus ten od Terezie, je tam použitý jiný olej a je dobře snášený…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
31.3.20 23:09

@LD1 dobrě, zítra ho koupím a budu dávat. Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
9.4.20 21:56

Jak to u Vás vypada teď?