Každodenní bolest hlavy u dítěte

Anonymní
9.2.20 13:46

každodenní bolest hlavy u dítěte

Ahoj maminky jsem zoufalá… Syn (necelých 6 let) si stěžuje už 4 měsíce skoro každý den na bolest hlavy v zátylku… Byli jsme s ním na začátku roku v nemocnici… Neurologicke vyšetření měl v pořádku, EEG také… Oční pozadí také… Má silnou vadu zraku, brýle nosí, měl blok v krční páteři který mu doktor odblokoval prý to má už v pořádku… Syn si jeden den v nemocnici nestěžoval… Vypadlo to, a taky to má ve zprávě že vypadá na vadu zraku a kvůli te blokádě, syn si ale každý den stěžuje na bolet na stejném místě… Ale je divné že si stěžuje 10-15 minut a pak mu nic není… Někdy mu dám paralen někdy ne… přijde mi to jak spíše nějaké tlaky.. jsme objednaný ještě na konci března na MR ale nevím co mám dělat zda čekat nebo zavolet neurolozce a říct že si pořád stěžuje? Nebo počkat? Bojím se aby to nebylo nic važného… ale když měl všechna vyšetření v pořádku tak snad to nebude nic… doktoři by to snad poznali a poslali by ho co nejdříve na MR, že? Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
11957
9.2.20 14:26

Pokud si stěžuje jen chvilku a pak přestane, tak bych zkusila místo paralenu dávat třeba celaskon, nebo homeopatika, nebo rybí tuk.

Zároveň, jestli to bylo od krční páteře a na chvíli to pomohlo, tak bych zašla na fyzioterapii a nechala zhodnotit jak je na tom se svalovými dysbalancemi a postupným, dlouhodobým cvičením ho to nechala srovnat.

Tam nejde spoléhat na to, že když se to jednou odblokuje, tak to už navždy bude v pořádku - ten blok tam vznikl z nějakého špatného pohybového vzorce a ten je ptořeba najít a přecvičit na správný. A to dělá fyzioterapie.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama