Každodenní mytí vlasů

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 04.11.14 13:34
každodenní mytí vlasů

Ahoj děvčata. Mám strašně mastící se hlavu a celkově celá jsem taková mastná. Zkoušela jsem snížit frekvenci mytí, ale bylo to strašný. Vechno mě svědilo. Pak jsme si myla hlavu obden, ale ten druhej den byl pro mě vždy nepříjemný, protože mě svědila hlava a mastil se mi z toho hodně obličej pořád jsem se chodila otírat. Tak si jí teď prostě myju každý den a jsem spokojená, ale mám strach o vlasy :-/ Foukám teda nejčastěji studeným vzduchem, abych je moc nepoškozovala. Zajímalo by mě která si taky myjete hlavu každý den? Jak dlouho to tak provozujete? Zaznamenaly jste zhoršenou kvalitu vlasů? Vypadávání, vysušování… Přeji hezký den :kytka:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
SarkaNovo
Závislačka 3585 příspěvků 04.11.14 13:36

Ahoj, taky jsem si myla každý den, teď mi kamarádka doporučila vlasové sérum od Artistry, tak už si myju hlavu ob den, mastí se mi méně, je to znát, ale stejně je to na prd. Mám i hodně rotřepené konečky a celkově nekvalitní vlasy.

H8N2O4S
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 04.11.14 13:37

Vlasy se ti mastí proto, že je umýváš šampony. Zkus „no poo“. Jinak k dotazu - ano, myla jsem si vlasy šamponem maximálně obden a byla to kvalitativní tragédie, kdežto teď mám vlasy jak z reklamy.

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 04.11.14 13:38

Já si myju každý den a vlasy mám dlouhé, ovšem je nechávám volně schnout a foukám pouze v případě, že je potřeba zvláště upravovat nebo žehlit, používám kondicionéry a spreje…dělám to několik let

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 04.11.14 13:38
@SarkaNovo píše:
Ahoj, taky jsem si myla každý den, teď mi kamarádka doporučila vlasové sérum od Artistry, tak už si myju hlavu ob den, mastí se mi méně, je to znát, ale stejně je to na prd. Mám i hodně rotřepené konečky a celkově nekvalitní vlasy.

jj po některých připravcích, je to lepší, ale stejně se nejlíp cítím s umytou hlavou. Napadlo mě že je budu prostě stříhat pouze po ramena. Prostě budu mít radši kratší, ale umytý. Já prostě ty neumytý dny tak nějak nemusím. Když jsem v práci, tak jdu pak rovnou domu protože se mi se svědící, mastnou hlavou nikam nechce :?

mexxx
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 04.11.14 13:39

Ahoj, já si je musím umývat taky každý den.. mastí se mi hrozně a zatím jsem nenašla nic co by mi pomohlo abych nemusela umývat každý den.. dělám to tak snad 10 let.. a zhoršenou kvalitu nejspíš mám, ale to jsem měla i dřív tak nevím :roll:

luca241
Ukecaná baba ;) 1791 příspěvků 04.11.14 13:41

Já si myla hlavu denně asi 5 let, byl to extrém, jak se mi mastila, navíc trpím na seboreu, takže v momentě, kdy jsem si nechala vlasy neumyté, okamžitě se mi začla seborea zhoršovat. V těhotenství to přešlo a teď se mi to ustálilo na mytí obden.Ale těch 5 let každodenního mytí mi teda nezanechalo žádné násedky. :nevim:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 04.11.14 13:41

@Boudová
Zkus tuhé přírodní šampony. http://utrililii.blogspot.cz/…hem-tem.html

Dříve jsem měla vlasy mastné jako ty už druhý den, teď mi stačí mýt každý třetí den.

cverunka
Závislačka 2840 příspěvků 04.11.14 13:42

Já si foukám vlasy denně a to horkým vzduchem. Myji obden, ale foukám každé ráno. Vlasy mám pěkné. Nepoužívám ani žádné kondicionéry, pouze šampón a poté tužidlo a lak. :roll: No dávám jim zabrat. Co 6 týdnů ale chodím ke kadeřnici, takže ona mi to udržuje ve formě.

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 04.11.14 13:44
@dlouha píše:
Já si myju každý den a vlasy mám dlouhé, ovšem je nechávám volně schnout a foukám pouze v případě, že je potřeba zvláště upravovat nebo žehlit, používám kondicionéry a spreje…dělám to několik let

A ta fotka je tvoje?? Vlasy vypadaj dobře :)

ja_Lena
Ukecaná baba ;) 1897 příspěvků 04.11.14 13:44

Taky vlasy musim myt kazdy den (vecer) jinak druhy den vypadaji hrozne. Kadernice mi rekla ze je to hrebenem at zjusum takovy tens velkymi mezerami zubu nez kartac. Nepomohlo. Ale v tehotenstvi to bylo bajo, to jsem myla hkavu 1× za 5-7 dni!!! Narodila se mala a sup kazdodenni myti nanovo… nechavam volne schnout..

dlouha
Ukecaná baba ;) 1720 příspěvků 04.11.14 13:45
@Boudová píše:
A ta fotka je tvoje?? Vlasy vypadaj dobře :)

Jo ta fotka moje :mrgreen:

Mal
Závislačka 3819 příspěvků 04.11.14 13:45

Taky myju denne, kdyz neumyju, mam taky ze sebe divny pocit. uz to takhle delam tak 15 let, mam jemny vlasy, barvim je a mam je porad stejny si myslim. zkousela jsem i suchy sampon, no v nejvetsi nouzi ho pouziju.

mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 04.11.14 13:45

Mám úplně to samý :cert: hlavu meju každý den a už me to sejří!! praktikuju to už minimálně 7 let… a mám hoooodně vlasů, do půlky zad. hlavu meju jen šamponem, balzám nepoužívám, po něm mám hlavu mastnou pomalu hned… fenuju teplým vzduchem a používám žehličku (pokaždý). když jsem doma, hlavu se snažím nemýt, ale nevylejzám ven, mohla bych smažit řízky :twisted: tak dva roky zpátky jsem byla na testu kvality vlasů a pokožky. vlas jsem viděla několikanásobně zvětšený a byla jsem překvapená :lol: bylo mi řečeno, že i když o ně vůůůbec nepečuju a pořád meju, mám vlasy krásný, pevný, některý občas mírně sušší. i pokožka je ok :nevim: tak za mě to snad vliv nemá :lol: jo vlasy mi padaly, padají a padat budou, na to už jsem si zvykla :mrgreen:

Boudová
Kelišová 6076 příspěvků 2 inzeráty 04.11.14 13:50

Ty tuhé šampony vypadaj docela dobře, to bych vyzkoušela. ALe mít si vlasy jen sodou a octem je mi prosti srsti. Ale spíš mě zajímalo kdo si je taky drhne denně a jak se to odráží na kvalitě. Protože já se tahle opravdu cítím nejlíp.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Poslední sbohem Aťce Janouškové (†88): Věnec od Gotta, přišel Zíma nebo Simonová

Dnes dopoledne se rodina a známí rozloučili s nejmenší českou herečkou Aťkou... číst dále >

Youtuber Tary, který čelí kritice za chování k fanouškovi: Zvažuji trestní oznámení!

Jedna věta mu převrátila kariéru youtubera doslova naruby. Parkourista Taras... číst dále >