Reklama

Každý den několik piv?!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 20:41
Kazdy den nekolik piv ??!

Nechci ani tak radu jako spíš znát váš názor..S přítelem jsem přes 2 roky, máme 4 měsíční mimčo. Jde o to že od doby co máme miminko hodně pije pivo. Dřív si dal občas na chuť tak jsem to neřešila ale teď už mi to hodně vadí. Každý den vypije 4-8 piv. Dřív pil jen při odpolední a víkendy, teď už i při ranní směně. Musím podotknout že nechodí do hospody, je doma a nikdy není po alkoholu agresivní nebo něco, chová se naprosto normálně. Když pominu ty peníze co do toho vrazí :roll: tak se mi už uplně hnusí jak do sebe lije jeden pullitr za druhým :poblion: Domlouvám mu, prosím, dokonce sem zkusila ignoraci :D :nevim: Prostě nechápe že mi to vadí..Možná si některé budete klepat na čelo co mi vadí ale já to prostě tak cítím, a ničí to můj vztah k němu…děkuju za přečtení a váš názor :palec: (Anonym, nechci aby mě někdo poznal a řekl mu to…)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

Konnny
Ukecaná baba ;) 1913 příspěvků 18.03.18 20:48

Je to už hodně, mě by to vadilo teda silně. Je otázkou co s tím dělat, jak to dokázat aby přestal.

růžový achát
Závislačka 4001 příspěvků 18.03.18 20:50

:poblion: fuj ten musí puchnout, muj manzel si otevře jedno pivo večer, kolikrat ho ani nedopije, nekdy do sebe vlije piv více, ale to jsme na chate. A druhy den ten pivní puch :P je úplně nejhnusnějsí, v metru po ranu to je vzdycky zažitek z tech chlapů jak tahnou ty levny piva :roll:

Příspěvek upraven 18.03.18 v 20:58

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 18.03.18 20:51

No osobně by mi taky vadilo denně čichat pivní výpary…manžel chodí dvakrát týdně na pivo po sportu s kamarády a to ví že po příchodu mě nemá už moc kontaktovat :D vypije asi tři piva, což mi přijde v normě,(doma nepije, max v létě když se griluje a tak)..ale prostě už s ním nedokážu po tech pivech mít sex…co mu rict že tě to odpuzuje a opravdu tě přestal kvůli tomu přitahovat? nebo něco v tom stylu že po tom pivu tě to neuspokojuje..muži jsou na tohle citlivý a většinou zbystří :nevim:

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 18.03.18 20:51

Osm piv, to už je docela vykon :roll: Mně by hlavně vadil ten smrad, z člověka je to pak cítit, i když se potí, tak to jde s tím potem a fujka. Normálně bych mu řekla, že pokud se rozhodl stát notorem, tak laskavě beze mě a ať si utřídi priority.
Pochopila bych jedno pivo, maximálně dvě, a i to by mě při pravidelné konzumaci zneklidňovalo.

Paní Colombová
Kecalka 199 příspěvků 18.03.18 20:52

Me to teda taky prijde nechutny :poblion: nesnesla bych to doma a vadilo by mi jak to z muze v posteli tahne, fuj. To, ze se ti hnusi plne chapu. 4-8 piv…kdy to jako stiha vypit? 8o

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 18.03.18 20:56

4-8 piv denně je už alkoholik, proto nechápe, že ti to vadí.

AnetVV
Kecalka 301 příspěvků 18.03.18 20:56

Ten můj naštěstí nesnese když mu začne růst pupek, tak začal semnou místo piva popíjet jednou týdně vínko večer (suchý) :palec: to samé můj táta…jinak tohle by mi určitě vadilo :roll:

Šarlota4
Echt Kelišová 9650 příspěvků 18.03.18 20:57

No je to hnus. Pochopim pivo doma na zizen jednou za cas, po obede, nebo v lete na terase/balkone. Kazdy den tolik je strasny. Domu kupuju pivo jen pro navstevy. Nevadilo by mi kdyby se pri patku na par piv ven to je ok.

Uživatel je onlineLenka_Hal
Závislačka 4566 příspěvků 18.03.18 21:01

Podle meho ma uz docela solidni problem, a videt to nechce. Tohle ti teda nezavidim, asi budes muset byt na nej tvrda… :nevim:

Celeste97
Zasloužilá kecalka 658 příspěvků 18.03.18 21:01

@Paní Colombová normalka začne v 6 a jde spát o půlnoci i déle takže na pohodu :nevim:

Plus teda když pivo náhodou není, vyštrachá někde víno, klidně dá celou lahev, prostě alkohol musí být :( :cert:

Uživatel je onlineprekvapenana2
Kecalka 235 příspěvků 18.03.18 21:02

Kup mu nealko ;) pokud mu jde pouze o „chuť“ a ne o ten alkohol tak mu to vadit nebude ;) jinak bych se ho zeptala co budete dělat když by se něco stalo, třeba by jste museli na pohotovost… To tam poběžís pěšky protože jemnostpan si musí nalít alkohol do volatka?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.18 21:05

@prekvapenana2 normálně by jel i s promilemi­..vždyť přece mu „nic není a cítí se střízlivý“ :zed: nealko moc nemusí no

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 18.03.18 21:10
@Anonymní píše:
@prekvapenana2 normálně by jel i s promilemi­..vždyť přece mu „nic není a cítí se střízlivý“ :zed: nealko moc nemusí no

no tak za tohle bych ho nakopala do řiti..pardon

Uživatel je onlineprekvapenana2
Kecalka 235 příspěvků 18.03.18 21:11
@Anonymní píše:
@prekvapenana2 normálně by jel i s promilemi­..vždyť přece mu „nic není a cítí se střízlivý“ :zed: nealko moc nemusí no

Promiň ale v tom případě je to idiot… No rozhodně bych mu řekla že pokud bude mít v sobě pivo tak nesmí k dítěti… Neřeknu kdyby si dal o víkendu, to beru, člověk se chce prostě vypnout ale tohle zavání závislosti…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Články z Expres.cz

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama