Kazím náš vztah

tali98
14.5.16 21:59

Kazím náš vztah

Ahoj holky,
možná to není úplně dotaz, ale chtěla bych sw vypovídat a znát váš názor. Předem bych chtěla některé z Vás upozornit, že nestojím o urážky, budu ráda za konstruktivní kritiku.
V poslední době často přemýšlím nad tím, jestli nejsem na svém příteli závislá. Zatím spolu nebydlíme, ale spím u něho skoro každý den. Občas se stane, že přijede z práce později, tak se domluvíme, že k němu přijdu až další den, ale snáším to docela špatně, nedokážu se doma nijak zabavit, neustále si s ním alespoň píšu, abych byla v nějakém kontaktu. Občas se na něj i naštvu a mám pocit, že semnou nechce trávit čas, přesto že mi několikrát vysvětloval, že chce mít čas od času chvilku pro sebe. Stejně si ale i tak po celou dobu píšeme.
Když musí odjet na jednu, dvě noci na služebku, vůbec nevím jak se zabavit abych nemyslela jen na to, co třeba dělá apod. Řekla bych, že přítel je oproti mě samostatný, normální, nevyvádí, když někam jedu já a bere to sportovně. Jen já si připadám upnutá a on je právě ten typ, který musí mít vlastní svobodu (kvůli tomu se taky rozešel se svojí ex). Nechci dělat tu stejnou chybu, ale něco vevnitř mě nutí. On je zvyklý, že nevydržím si s ním nepsat maximálně 2 hodiny, a nikdy se na mě kvůli tomu nezlobil, ale vím, že třeba když je v práci, tak nemá čas odepisovat. Měla některá z vás taky takový problém? Nechci si kazit jinak moc hezký vztah. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20124
14.5.16 22:03

Je ti 18? Holka, lide musi ve vztahu dychat, tve psani co dve hodiny je smrtici. Takze ano, kazis vas vztah. Trav vice casu s kamaradkami…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
330
14.5.16 22:05

Mně hlavně přijde, že kromě chlapa nemáš co na práci. Když nespíš u něj, jsi kde? U rodičů, sama v bytě? Nemáš žádné koníčky? Kamarádky, sport, vyšívání, seriály, cokoliv? Jinak ano, podle mě ten vztah ničíš a tohle nikdo nevydrží dlouho. Jsi stíhačka. Což není urážka, ale holý fakt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
14.5.16 22:06

@Poisson28 u rodičů.

• Citovat
  • Nahlásit
1463
14.5.16 22:09

Kolik vám oběma je?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
14.5.16 22:12

@Tate nechci tady psát detaily, jelikož nepíšu anonymně, ale přítel je starší než já

• Citovat
  • Nahlásit
330
14.5.16 22:12

@tali98 Tak když nejsi s ním, věnuj se rodině! S mamkou vyraž na nákupy nebo společně uvařte večeři, s tátou koukni teď třeba na hokej, dojsi s kamarádkami na vínko. Záleží samozřejmě, jaké máte s rodiči vztahy, ale bylo by fajn říct to i jim na rovinu - nedokážu se odpoutat od myšlenek na něj, tak mě, prosím, zaměstnejte. Pokliď, koukni s mamkou na oblíbený film, s tátou diskutujte u zpráv. Starej se o kytky. O domácího mazlíčka. Ale najdi di i něco jiného než chlapa. Já jsem vdaná deset let a i když jsme spolu moc rádi, každý máme i to svoje. A není to o tom, že spolu třeba odpoledne nechceme být, ale že chceme každý dělat něco jiného, pak se sejdeme večer a naopak je pak fajn večer, když si vykládáme, co jsme bez toho druhého zažili. Nevím, jak dlouho s přítelem jste, ale jestli to myslíš fakt vážně, zvolni, nech ho dýchat a hlavně - nauč se sama dýchat bez něj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
14.5.16 22:15

Souhlasím s @Poisson28

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
14.5.16 22:17

@Poisson28 bude to rok a pul.. Dekuju za radu :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
330
14.5.16 22:24

A po roce a půl se pořád jen tak jako scházíte? Jasně, nevím, kolik vám je, jestli třeba ještě studuješ… Je hodně proměnných. Ale ty si musíš vštípit jednu věc - to, že s tebou fyzicky není, neznamená, že tě nemiluje. Služebka je práce, koníček je zábava. Ale ty jsi ty, ty jsi jiný level jeho života. Zkus to tak brát a v hlavě si to oddělit. A najít si vlastní zájem, kterému se budeš věnovat, když jsi bez něj. Určitě máš něco, co tě zajímá :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
14.5.16 22:39

@Poisson28 Neschazíme, psala jsem, že u něj skoro každý den spím, ale občas chce mít jeden den volno pro sebe :) A studuji, takže to společné bydlení bude muset ještě počkat, protože jsem zatím ještě závislá na rodičích, co se týká financí. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
330
14.5.16 22:47

Tak to chápu, když ještě studuješ. On je pak ten vztah taky jiný, když spolu budete bydlet. Ale pokud se nevzpamatuješ, tak se do téhle fáze asi ani nedostanete :? Nejde jen o tohohle konkrétního chlapa, ale o každýho dospělýho mužskýho. Fakt si to v sobě budeš muset srovnat, protože - i když to neříkám ani často, ani ráda - tady je chyba jen na tvojí straně. Ale je fajn, že si to uvědomuješ, to je první krok k nápravě :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2424
14.5.16 22:49

Brzdi nebo o něj přijdeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
14.5.16 22:50

@Poisson28 Uvědomuju a opravdu se snažím, ale bojím se, aby jednou nebylo pozdě :(

• Citovat
  • Nahlásit
10206
14.5.16 22:52

Předpokládám, ze 98 bude rok narozeni. Ses mlada kocka, nech ho dýchat a buď mu trosku vzácná.. Uvidis, ze ty společne chvíle budou o to krásnější :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat