Kazim si vztah

Anonymní
17.9.20 09:55

Kazim si vztah

Dobry den vsem. Chtela bych poprosit o radu nebo vyslechnuti nebo virtualni proplesknuti. Mam vztah, pritele miluju a on me. Bohuzel po predchozi zkusenosti mam problem s duverou. V podstate cely nas vztah mu davam bud naznaky nebo primo nejakyma otazkama najevo, ze mu neverim. Bud ze nekoho ma nebo se s nekym vyspal nebo vyspi nebo me opusti. Cele je to postavene na strachu, ze o nej prijdu. A uvedomuju si, ze prave timto prijdu. Vsechno si to dokazu rozumove rict a vim ze to co delam je spatne, ale emocne to nezvladam a ty emoce jsou vzdy silnejsi nez ten rozum. Zkusila jsem uz vse, chodila jsem rok na psychoterapie, nekdy se to zdalo lepsi. Brala dva roky antidepresiva, ale v podstate mi s nimi lip nebylo, vysadila jsem je. Asi je to o mem zbidacenem sebevedomi, kdy neverim, ze by me mohl mit nekdo rad a milovat. To po cem tak touzim a i to mam a presto tomu ani neverim. Ted jsme ve fazi, ze komunikuje chladne a malo, je znechuceny a otraveny, nedivim se mu a chapu. Bojim se, ze uz bude pozde to napravit a ze se mi vzdali tak, ze vse prehodnoti a opusti me :cry:. Pokud by nekdo mel radu co sama se sebou udelat, budu moc rada, hrozne se trapim a jsem vazne traged. Dekuju

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4799
17.9.20 09:58

Zkus terapii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:01

Radu nemám, ale vím jak se cítíš. Míchají se ve mě přesně tyto pocity..

• Citovat
  • Nahlásit
505
17.9.20 10:05

Ahoj anonymní, řekni si, ze je dneska první den tvého nového života a začni úplně jinak. Začni se chovat tak, jak si myslíš, ze by bylo správné, buď na partnera milá, laskavá a dej mu najevo (ne slovy, ale činy) pze vše teď bude jinak. Chvíli to bude trvat, než se ti zase “vrátí”, ale ty vytrvej. Buď taková holka pro svého přítele, kterou mu můžou všichni závidět. A uvidíš že po tydnu, nebo dvou se i on začne k tobě pomalu navracet a pokud ty taková zvládneš byt už napořád, tak budete mit krásný vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
17.9.20 10:09

No a v mezidobí začni pracovat sama na sobě. Na tom, jak se mit rada a vážit si sama sebe… zajdi si do knihkupectví a kup si nějakou knihu, která se tímto zabývá…
ty si také zaslouzis byt milovaná a nejen přítelem ale hlavně sama sebou víš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
270
17.9.20 10:10

Zkus si kazdy rano rict ze budes tou nejlepsi verzi sebe sama a ze nebudes ublizovat nekomu zbytecnym podeziranim…jak vidis beztak to nema cenu a prece o nej nechces prijit? Zeptej se sama sebe co me k tomu vede ho podezrivat? Vetsinou jde o prkotiny a ty musis vypoustet a proste mu verit jinak to nema budoucnost…duvera je to nejdulezitejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:12

Ahoj,
tak tohle znám naprosto přesně. Ze strachu vždycky každý vztah už v začátku pošlu do kytek :lol: Chystám se na terapii. Správný terapeut by ti měl pomoci. Prášky opravdu nic neřeší, jen v sobě všechno potlačíš.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:13

Hrozne s tim po celou dobu bojuju, bylo samozrejme obdobi, kdy to bylo dobre, ale vzdy se me obavy vratily. Hrozne se ted bojim, ze uz bude pozde, nejsem schopna jist, klepu se, fyzicky uz me z toho boli telo a nejsem schopna normalne fungovat a ze brecim i kdyz pisu sem…fakt uz nevim. Hrozne bych ted chtela, aby se prolomil ten led u nej a bylo to zas dobre :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:15

Ahoj, moc dobře to znám. Taky s tím bojuju, ale hlavně od doby co spolu máme dítě. Ta izolace od světa, moc času na přemýšlení a sex, co nam moc neklape mi to způsobují. Nicméně vim, že partner miluje dceru a neopustí nás. Kvůli ní ačkoliv na mě mu taky záleží. Takže pokud se někdy někde něco stane, věřím tomu že bude chytrej a nedá to nijak najevo. Nedělám si iluze, život je dlouhej a podle mě se to dřív nebo později stane v každém vztahu. Zkus se nad tím takhle zamyslet a buď chytrá. Když budes skvělá partnerka možná ujede, ale neopustí tě.
Mimochodem taky jsem dělala scény a jednou mi řekl, že jestli mě někdy opustí, tak právě proto. Teď si sem tam rýpnu, ale je to mnohem lepší. Čím dyl spolu budete, tím lepší to snad bude i u tebe.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:22

Moc vsem dekuju. Me prave dlouhodoby vztah skoncil a bylo to zle. A potkala jsem jeho, je skvely, ma svoje chyby, to kazdy, ale ja ho miluju a proto se bojim. Uz mi ted taky rekl, ze nikdy nemel v umyslu me opustit, ale ze timto to zabiju ten vztah. A kdyz jsem to ted chtela napravit, tak jsem na to zas sla spatne, volala mu dvakrat, brecela do telefonu, a ze uz nevydrzim ten chlad a ze si tedy prijdu pro veci, jedna rana za druhou :,(

• Citovat
  • Nahlásit
505
17.9.20 10:22

On se u nej ten led prolomí, ale dej mu čas. Nebude to hned
Nejdříve se musíš změnit ty a pak byt trpělivá a čekat az se ten led prolomí i u nej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
17.9.20 10:23

Nevolat, nepsat. Dej mu prostor…
Neboj bude dobre
Ale musíš začít od sebe :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.9.20 10:27

Vazne myslis, ze prolomi? Jsme domluveni puvodne na vikend. Bojim se, ze ted premysli uz, ze nechce, nebo ze me kvuli tomu prestava mit rad. Uz toho vydrzel opravdu hodne.

• Citovat
  • Nahlásit
792
17.9.20 10:29

Základ je podle mě smířit se s tím, že se to opravdu může stát a že to nebude konec světa. Lidi jsou spolu dobrovolně a nejsou neomylní, vztahy můžou začít i skončit… a život jde dál. Když si tohle uvědomíš, nemusíš už mít nikdy znovu strach :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
505
17.9.20 10:31

No tak to je ideální. Mas dva dny na to, se trosku uklidnit. Těšit se na víkend. Vymyslet třeba nějaké prekvapeni. Koupit si tu knihu a hlavně věřit :srdce: a podle toho se i chovat. Věřit jemu, sobě vašemu vztahu.. zkus mu nepsat ani nevolat. Dej mu teď prostor a o víkendu už nebuď své staré Já… ale jak tady psal někdo výše - nejlepší verzi sama sebe

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama