KB - výběr hotovosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.07.18 21:39
KB- výběr hotovosti

Zdravím,
mám na svém účtu limit do 10 000Kč a dnes jsem vybrala u přepážky 20 000. Chci se zeptat zda to nějak nevadí a budu moci zase další týden vybrat si do limitu 10 000 Kč v pohodě. Děkuji

Reakce:
Eliza.24
Zasloužilá kecalka 750 příspěvků 1 inzerát 24.07.18 21:51

Většinou jde o týdenní limity. Tudiz příští týden zase můžete vybírat :)

welovefashion
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 92 inzerátů 24.07.18 21:51

tech 10 mas týdenní limit na kartu ne? takže ten výběr v bance se do toho nepočítá…

mojmira
Hvězda diskuse 77497 příspěvků 24.07.18 22:04

.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 24.07.18 22:44

A jde taky jednorázově limit navýšit na 24hodin. Já potřebovala vybrat více než jsem měla limit a nastavila přes aplikaci na mobilu, platilo to ten den.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 12:20

Limity plati pouze pro karty, na pobocce lze vybrat jakoukoli castku, jen vybery nad 100tis. je treba hlasit, aby meli dostatecnou hotovost… Limity lze menit pres internetove bankovnictvi kdykoli a plati hned, jedna se o tydenni limity… - anonym zamestnanec Kb

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >