Kognitivně-behaviorální terapie (KBT) Liberec?

Anonymní
30.1.21 16:42

KBT terapie Liberec??

Má prosím někdo zkušenost z KBT terapií konkrétně v Liberci? Děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3593
30.1.21 16:54

Mrkni tady http://www.cskbt.cz/…erapeutu.php , je tu seznam KBT terapeutů z celé ČR. Držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15495
30.1.21 16:55

No v Liberci má kbt výcvik jen Lenka Polívková z poradny pro rodinu

http://www.cskbt.cz/…erapeutu.php?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
30.1.21 16:55

Doufám, že někoho najdeš, já na KBT chodila na individuální i na skupinovou a za mě fajn, zejména ta skupinová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
30.1.21 16:58

Pokud nenajdeš, tak je možnost hospitalizace na KBT oddělení v Národním ústavu duševního zdraví v Klecanech u Prahy je to cca na 7 týdnů a projde se tam všemi prvky KBT. Já tam byla a moc se mi to líbilo. Je to na pojišťovnu, ale asi se nějakou dobu čeká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 18:48

Děkuji moc, holky. Na ty Klecany už jsem taky koukala. Ale sedm týdnů… :roll:
A máte někdo zkušenost s tou paní Polívkovou?

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
15495
30.1.21 19:26
@Anonymní píše:
Děkuji moc, holky. Na ty Klecany už jsem taky koukala. Ale sedm týdnů… :roll:
A máte někdo zkušenost s tou paní Polívkovou?

no zrovna KBT není moc závislá na osobnosti terapeuta - prostě se objednej a uvidíš co to udělá.

Nehleě na to, že reference od někoho jiného jsou vlastně ne úplně relevantní, protože jde z velké části o osobní chemii.

jsou terapeuti co jsou objektinvě debilové/krávy ale přestou jsou lidi co jsou nadšení jak jim dotyčný či dotyčná pomohli. A stejně tak jsou naproto skvělí a inspirující terpetuté a najdeš klienty, kterým nesedli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.1.21 19:42

Pravda, je to individuální. Na terapie docházím, ale tuto specializaci u nás nikdo nedělá. :roll: A dojíždět do Prahy každý týden 100km…No, zřejmě budu muset pač to opravdu potřebuji. Nutně.
Nicméně, děkuji za názor.

• Citovat
  • Nahlásit
3593
30.1.21 19:48
@Ou píše:
no zrovna KBT není moc závislá na osobnosti terapeuta - prostě se objednej a uvidíš co to udělá.

Nehleě na to, že reference od někoho jiného jsou vlastně ne úplně relevantní, protože jde z velké části o osobní chemii.

jsou terapeuti co jsou objektinvě debilové/krávy ale přestou jsou lidi co jsou nadšení jak jim dotyčný či dotyčná pomohli. A stejně tak jsou naproto skvělí a inspirující terpetuté a najdeš klienty, kterým nesedli.

Já nevím, ale pro mě i na individuální KBT byla důležitá osobnost terapeuta, měla jsem jednoho, který věčně začínal pozdě, byl to psychiatr s KBT výcvikem, každé sezení mi říkal jinou diagnózu, nepostupoval pořádně podle KBT, jen tu a tam mi dal něco vyplnit, byl takový nemastný neslaný, nudný… No zkrátka byl mi krajně nesympatický. Pak jsem byla na té skupinové KBT u MUDr. Kosové a to bylo nebe a dudy, naprosto skvěle strukturované, MUDr. Kosová uměla výborně přednášet teorii KBT, i její implementace do praxe bylo pod jejím vedením snazší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15495
30.1.21 20:06

@Lollitka no a teď si představ, že by ten psychiatr k tomu byl ještě freudián :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
30.1.21 20:18
@Ou píše:
@Lollitka no a teď si představ, že by ten psychiatr k tomu byl ještě freudián :-D

No tak to by už bylo vážně moc :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3593
30.1.21 20:30
@Ou píše:
@Lollitka no a teď si představ, že by ten psychiatr k tomu byl ještě freudián :-D

Ale zas musím říct, že byl pak doktor docela hezoun.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat