Kde a jak najde běžná žena milence?

Anonymní
27.3.21 00:04

Kde a jak najde běžná žena milence

Ahoj, jiná diskuse mě přiměla k otázce, kde žena, matka např. dvou dětí najde milence? A hlavně, kde na něj bere čas? :think: zvlášť, když se dle popisu jedná o takovou tu mámu, která se stará o děti, domácnost apod. Já sama mám tříleté dítě a fakt nevím, kde bych nějakého milence potkala a už vůbec nevím, kdy bych za nim chodila.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28290
27.3.21 00:05

Není kde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 00:09
@Mango_Lassi píše:
Není kde.

No nemyslím za současné situace. V dnešní situaci je umění potkat i rodinu natož hledat milence

• Citovat
  • Nahlásit
28290
27.3.21 00:11
@Anonymní píše:
No nemyslím za současné situace. V dnešní situaci je umění potkat i rodinu natož hledat milence

Jsem s tebou za jedno :mrgreen: až přijdu na to, kde na to vzít ten čas, taky si nějakého pořídím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9231
27.3.21 00:14

Často to bývá když se vrátí žena zpět do práce a tam je sympatický kolega a už to jede.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
27.3.21 00:16

Vždycky jsem milence potkávala zcela náhodně, stejně jako partnery… :think: Kdybych ho hledala záměrně, tak nenajdu :mrgreen: Ale co člověk nechce, to má :mrgreen: Co se týče času, tak zadaná se 2 dětmi plus například ještě i prácí, opravdu moc možností teď nemá… Navíc v téhle době, kdy jsou zavřené hotely, školy, školky, žádné hlídání… Radím ti, teď nic nehledej, i kdyby jsi našla, není ani kde se sejít :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28290
27.3.21 00:18
@JancaS84 píše: Často to bývá když se vrátí žena zpět do práce a tam je sympatický kolega a už to jede.

Na tom home office moc parády ale člověk neudělá :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 00:24
@Sonarka píše:
Vždycky jsem milence potkávala zcela náhodně, stejně jako partnery… :think: Kdybych ho hledala záměrně, tak nenajdu :mrgreen: Ale co člověk nechce, to má :mrgreen: Co se týče času, tak zadaná se 2 dětmi plus například ještě i prácí, opravdu moc možností teď nemá… Navíc v téhle době, kdy jsou zavřené hotely, školy, školky, žádné hlídání… Radím ti, teď nic nehledej, i kdyby jsi našla, není ani kde se sejít :mrgreen:

Za chvíli bude teplá mez u lesa, tak bychom se mohli scházet tam. Ale kam s dítětem a kde vzít ten čas? :think:
Ne fakt nechápu, kde žena s 8,5h prací, 2 dětmi mladšího školního věku najde milence a kde na něj vezme čas. Ráda bych se priucila, doma jsme před rozvodem.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 00:25
@JancaS84 píše: Často to bývá když se vrátí žena zpět do práce a tam je sympatický kolega a už to jede.

No to právě nevím. U nás je 80% žen a chlapi jsou nepoužitelní.

• Citovat
  • Nahlásit
15230
27.3.21 00:33
@Anonymní píše:
Za chvíli bude teplá mez u lesa, tak bychom se mohli scházet tam. Ale kam s dítětem a kde vzít ten čas? :think:
Ne fakt nechápu, kde žena s 8,5h prací, 2 dětmi mladšího školního věku najde milence a kde na něj vezme čas. Ráda bych se priucila, doma jsme před rozvodem.

Tak já dělám dokonce 12 tky :lol: Plus 2 děti…
Ale můj milenec je taky časově vytížený, takže to máme podobné. Hodně si píšeme. Já jsem teda svobodná, takže mám ve volnu pak na randení víc času, když jsou děti u Ex… Jinak být zadaná, to si moc představit neumím no… To jsem měla kdysi, ale to byla hodina jednou za 3 týdny třeba, takže taková rychlovka, to bylo o ničem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20794
27.3.21 00:55

Manžel mi taky řekl, že má obavu, abych si nenašla milence. Vytřeštila jsem na něj oči a zeptala se ho, kdy bych asi s tím milencem trávila čas, když mám nonstop na krku dvě děti… Mám problém si občas najít čas i na manželskej sex… Že bych manželovi nacpala děti a šla na lov? A jak bych to pak dělala s mimomanželským sexem… :think:. Školky zavřený, babičky nehlídaj, mám děti strčit do mrazáku? Hele, taky mi to hlava nebere…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63435
27.3.21 01:04
@Anonymní píše:
Ahoj, jiná diskuse mě přiměla k otázce, kde žena, matka např. dvou dětí najde milence? A hlavně, kde na něj bere čas? :think: zvlášť, když se dle popisu jedná o takovou tu mámu, která se stará o děti, domácnost apod. Já sama mám tříleté dítě a fakt nevím, kde bych nějakého milence potkala a už vůbec nevím, kdy bych za nim chodila.

Náhoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.3.21 02:04

No teď na HO s dítětem na krku mám milence tak maximálně kocoura a psa.
Jinak tedy asi v práci. Časově bych nemohla mít nějakého milence ani jednou týdně, ani jednou měsíčně. Čas na „starého kamaráda“ si najdu tak jednou, dvakrát za rok a bohatě mi to stačí. Jsem klasická matka s dítětem školáčkem, pracující na plný úvazek a manželem workholikem, zahradou a zvířaty.
Anonym, pochopitelně.

• Citovat
  • Nahlásit
320
27.3.21 02:21

Jste (3. písmeno abecedy)..oury

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
27.3.21 02:27

Cili Tema…kdyz Damy svrbi Spara ( skvira) :p)

• V praci nelovte, to mate jiz vyloveno. + homeoffice ( + co je v dome neni pro me- pro rozumne!!!)
  • Na ulici taky ne, ono to v rousce a s doprovodem decek moc nejde…
  • v tramvaji / bus/ metro/ to je jak na ulici + banda cumilu navrch. No ani chlapi o to nestoji
  • vazeni podniky jsou zavreny

Kamila :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat