Kde budou zveřejněny výsledky maturity 2018?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  24.04.18 17:08
Kde budou zverejneny vysledky maturty 2018?

Ahoj, nevite nekdo, kde budou zverejneny vysledky maturitnich praci 2018? Diky :palec: :think:

Reklama

Reakce:

vokishka
Extra třída :D 11549 příspěvků 24.04.18 17:23

Čeho, didaktických testů? Správné výsledky?

Anonymní  24.04.18 17:25
@vokishka píše: Čeho, didaktických testů? Správné výsledky?

Prakticke maturity, slohu i didaktaku :)

vokishka
Extra třída :D 11549 příspěvků 24.04.18 17:27

Já pořád moc nerozumím. Konkrétní výsledky konkrétního studenta? To dostane každý do ruky (do mailu). Nikde se to nevyvěšuje. Pokud jde o výsledky všeobecně, vypracovaný test, to bude na cermatu. Případně na různých FB stránkách.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 24.04.18 19:35

Tak praktické vždy sděluje škola ne :think: Před 2 lety stejně tak i sloh, opravovali ho češtináři ze školy. Didakťáky byly na stránce cermatu, kde se každý student přihlásil pod svým číslem a heslem.

vokishka
Extra třída :D 11549 příspěvků 24.04.18 20:17
@Celeste97 píše:
Tak praktické vždy sděluje škola ne :think: Před 2 lety stejně tak i sloh, opravovali ho češtináři ze školy. Didakťáky byly na stránce cermatu, kde se každý student přihlásil pod svým číslem a heslem.

slohovky už opravuje zase Cermat. A výsledky dcera dostala mailem od třídní, škola je dostala a přeposlala studentům.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 24.04.18 21:15
@vokishka píše:
slohovky už opravuje zase Cermat. A výsledky dcera dostala mailem od třídní, škola je dostala a přeposlala studentům.

To ani nevím, já maturovala před 2 roky :D Teď je to tak i s didakťáky? To mi přijde divné, když dřív s tím dělali takové tajnosti, každý měl číslo a heslo. Škola nevěděla kdo odmaturoval a kdo ne :think:

smajlik345
Kecalka 270 příspěvků 24.04.18 21:35
@Celeste97 píše:
To ani nevím, já maturovala před 2 roky :D Teď je to tak i s didakťáky? To mi přijde divné, když dřív s tím dělali takové tajnosti, každý měl číslo a heslo. Škola nevěděla kdo odmaturoval a kdo ne :think:

ja maturovala před 6 lety a slohovky opravoval cermat výsledky poslali do školy a nám byli řečené výsledky třídním učitelém to stejné i didaktické. Žadné heslo a číslo jsme neměli takže i u te státní to neustále mění :-D

vokishka
Extra třída :D 11549 příspěvků 24.04.18 21:55

Ona je ted vlastne i moznost se zaregistrovat a zjistit ty vysledky ve stejnou chvili jako skola. Usetrite si cekani na to, az skola zjisti, ze ma vysledky a rozesle je. Ale divim se, ze to nevi zakladatelka, pokud je teda maturant. Tem se to rika, jak to bude.

Anonymní  26.04.18 10:30

Moc Vám všem děkuju :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Brněnská hvězdička Nela Slováková: Údajně bohatého přítele Martina pustila k vodě

Vítězka reality show Hotel Paradise Nela Slováková (28) je zase volná! Vztah... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama