Reklama

Kde být na Štědrý večer

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 12:50
Kde být na štědrý večer

Prosím o váš názor, kde být na štědrý večer? Mám tři maličké děti, mám nefungujícího stálemanžela, který bohužel poslední dobou dělá větší a větší scény a neváhá být sprostý, hrubý ani před dětmi i teď týden před Vánoci. Přiznám se že dnes mi došla trpělivost, on prostě stejně nemá zájem, stromeček jsem si chystali s dětma my, cukroví i nákupy a úklid, rozvěšení světýlek po baráku i všechny vánoční dekorace. On se prostě zapojit nechce, je vidět jak nerad s námi tráví čas (není rád ani s dětmi)
Druhá možnost je jít na štědrý večer k mé matce, která je bohužel ale to samé jako manžel v bleděfialovém, o děti moc zájem nemá, po mě se akorát vozí. Bohužel k druhé polovině rodiny, kde bychom byli rádi a kde bychom byli i rádi viděni to máme přes celou republiku tak to nepřichází v úvahu :(
Co poradíte? Nebo jít někam úplně pryč? Ale kam? Do kostela? Ale tam si nerozdáme dárky…
Omlouvám se za anonym je to pro mě moc citlivé

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 17.12.16 12:54

Za mě - buďte doma a muže se pokus ignorovat nebo se ho rovnou zeptej zda nechce být jinde on

Aletheia
Kelišová 6284 příspěvků 17.12.16 12:55

Já bych byla doma (jestliže je to u tvé mámy to stejné :nevim: ) a udělala si fajn Vánoce bez manžela. Normálně bych mu oznámila že buď se bude chovat slušně nebo ať vypadne a nekazí vánoce dětem :nevim: Já jsem v tomhle nekompromisní a nenechala bych dětem kazit dětství blbcem. Když s váma není rád tak ať jde :nevim:

lucenka
Vesmírná mluvilka 31670 příspěvků 17.12.16 13:04

Proč nepřichází v úvahu jet ram, kde byste byli rádi a i vás tan rádi viděli? Tam bych jela já, i kdybych měla jet vlakem/autobusen a spát v hotelu.

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 17.12.16 13:10

Proč nemůžete jet tam, kde vás chtějí? Kvůli financím, nemáš auto nebo se bojíš cestování s dětmi? Nemohou si oni pro Vás dojet? Že by si udělali např. adventní výlet a odvezli vás sebou a o náklady byste se rozdělili? Nebo se potkat na půli cesty?
A kam půjdeš, až z manžela bude exmanžel, bydlíte ve tvém nebo v jeho?

Ou
Závislačka 4986 příspěvků 17.12.16 13:12

Nejjednodušší je skutečně si udělat ten výlet. Holt nebudete mít dokonalé vánoce podle vašich představ, co se výzdoby a pochutin týče, ale pokud zůstanete doma, tak to stejně bude na pár facek.

Vykašlete se na věci a vnější formu, soustřeďte se na vztahy a jeďte někam, kde vám bude dobře.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 13:16

@jdukolem asi to tak dopadne (s tím ignorováním) dokonce přemýšlím že si koupím i sama dárek k Vánocům, aby se děti neptali proč jsem nic nedostala :( On jinam nepůjde, já se snažím jeho poznámky přecházet, ale když už začne být nepříjemný i na děti prostě zasáhnout musím.
@Aletheia když bych na něj šla takhle tak to akorát skončí hádkou, nechci se hádat o Vánocích před dětma.
@lucenka Nepřichází to v úvahu jelikož sice cestu 400km vlakem i autem s třema malýma dětma v klidu zvládnu - dokonce i se psem, ale bohužel mám doma dalších 100 zvířat o která se mi 24.12. večer nikdo jiný nepostará.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 13:19

@zrcadlo @Ou Bydlíme v mojem, nemám problém s penězi ani s cestou, ale jak už jsem psala mám doma povinnosti. O zvířata se někdo musí postarat i na štědrý den a bohužel v tu dobu se záskok těžko shání.

jdukolem
Hvězda diskuse 49251 příspěvků 17.12.16 13:20
@Anonymní píše:
@jdukolem asi to tak dopadne (s tím ignorováním) dokonce přemýšlím že si koupím i sama dárek k Vánocům, aby se děti neptali proč jsem nic nedostala :( On jinam nepůjde, já se snažím jeho poznámky přecházet, ale když už začne být nepříjemný i na děti prostě zasáhnout musím.
@Aletheia když bych na něj šla takhle tak to akorát skončí hádkou, nechci se hádat o Vánocích před dětma.
@lucenka Nepřichází to v úvahu jelikož sice cestu 400km vlakem i autem s třema malýma dětma v klidu zvládnu - dokonce i se psem, ale bohužel mám doma dalších 100 zvířat o která se mi 24.12. večer nikdo jiný nepostará.

dárek si kup.. na tom není nic špatného, udělej si radost něčím krásným :hug:

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 17.12.16 13:21
@Anonymní píše:

Co mas za zvirata?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 13:30

@jdukolem Moc děkuju za radu i podporu, určitě si nějaký dárek koupím :hug: :kytka: :andel: Zkusíme si to udělat krásné i přes skoroexmanžela negativismus či jak to nazvat.

zrcadlo
Kelišová 6627 příspěvků 17.12.16 13:31
@Anonymní píše:
@zrcadlo @Ou Bydlíme v mojem, nemám problém s penězi ani s cestou, ale jak už jsem psala mám doma povinnosti. O zvířata se někdo musí postarat i na štědrý den a bohužel v tu dobu se záskok těžko shání.

A nemůžeš tedy tu milou část rodiny pozvat k vám? Před nimi se třeba manžel nebude tolik rozcapovat nebo zmizí úplně.

Janasas
Kelišová 5129 příspěvků 17.12.16 13:32

Škoda, že ta brblající máma je tvoje máma, jinak byh poslala dva bručouny k sobě- jakožče manžel k tchýni..
Jinak neporadím, ale děti to vycítí.. Naši až tak nebyli, ale poslední roky manželství to ok nebylo a vím, že i když jsem měla třeba 12 let, tak to bylo hodně nepřijemné, že prostě zdobení řev, že se to blbě drží, pak nkdy se bud jíst, táta naštvaný, že má hlad, tak se jednou stalo, že ho máma omylem!!! bouchla dveřmi a scéna na půl večera.. no.. prostě to chápu..
Já bych se asi chlapa narovinu zeptala, co ho tam vytáčí, jestli mu to neni blbé, takto kazit dětem Vánoce. Pokud by se choval jak blbec, dál, tak já osobně bych se ponížila a vyloženě bych ho uprosila, aby se opravdu choval aspoň na Štědrý den.. Pro děti bych to udělala..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.12.16 13:33

@Lucie66 To asi není důležité co mám všechno za zvířata, mohla bych vyjmenovávat do večera, vetšinou se jedná o velká hospodářská zvířata a ty jen tak do kupé fakt nenarvu :lol: to bych si mohla rovnou objednat celý polární expres :)

Lucie66
Ukecaná baba ;) 1664 příspěvků 36 inzerátů 17.12.16 13:36
@Anonymní píše:
@Lucie66 To asi není důležité co mám všechno za zvířata, mohla bych vyjmenovávat do večera, vetšinou se jedná o velká hospodářská zvířata a ty jen tak do kupé fakt nenarvu :lol: to bych si mohla rovnou objednat celý polární expres :)

Aha tak to jo.Ja myslela zda bys jim nemohla dat vic jidla ale v tomto pripade to nejde

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama