Kde co miminko na ultrazvuku má 23tt

60
14.8.20 09:46

Kde co miminko na ultrazvuku má 23tt

Ahoj holky, asi budu vypadat jako šílenec ale jsem ve 23tt a už na minule kontrole (2.screening) byl malý hodně hlubokou v pánvi. Takže nešlo zkontrolovat hlavičku. Tentokrát ležel úplně stejně a paní doktorka mě tam asi 45 minut mordovala. :lol: Nakonec malému zkontrolovala mozeček ikdyž za bojových podmínek. Obličej nebylo možné zkontrolovat, takže stále nevíme jak roštěpy. Ale díky bohu obličej kontroloval pan doktor na pohotovosti a nic neříkal. Dostala jsem sebou fotku a přijde mi, že se mu tam dvakrát nějak prolíná zvláštně obličejík. Nevidíte tam náhodou něco víc než já? Protože v tuhle chvíli nevím jestli takhle špulí rty a nebo jestli vrchní ret je nos a spodni ret jako rozpůlené rty. Doufám, že nebudu jediná kdo to tam uvidí. ????

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18095
14.8.20 09:50

Klid, rekla bych, ze je to normalni hlava z profilu :D ono kvalitou to neni zadnej zazrak, ale jestli nevidela nic dr na utz, kterym mohla hybat, tak my tady z toho taky nic nepozname.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.8.20 09:58

@Kriss Tina Jo tak jako nějaké rysy tam vidím ale pokud to jsou rty, tak mě to děsí. :lol: Takže tajně doufám, že je to jako nos a rty v jednom. :lol:
No ona musela nakonec dělat vaginální aby bylo možné z toho něco poznat. Ale děkuji za názor. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18095
14.8.20 10:01

Tak si muzes zaplatit 3D jestli te to desi :mrgreen: tam ti ukážou rovnou celý obličej, jako bys uz koukala na fotku narozeneho ditete :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4102
14.8.20 10:06

Hodně záleží na kvalitě ultrazvuku. Pokud by tam viděli vadu, určitě by ti o tom řekli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19981
14.8.20 10:08

Vůbec netusim, co je na obrazku, ale jsem si skoro jista, ze oblicej to není, nebo urcite není presne z profilu.
A jestli nesel dobre norm. UZ kvůli nepriznive poloze, bude 3D uplne stejny, nebo ještě horsi. Nebo jak si myslite, ze udelaji ty 3D obrazky? Princip je uplne stejny, dokud dite nezmeni polohu, lepe vysetrit nepujde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18095
14.8.20 10:14

@mroe tak ono dite v tomhle tydnu meni polohu celkem casto, aspon moje mi v brise litalo sem a tam. Chvili me kopal do mocaku, za chvili zas zespoda do zeber…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.8.20 10:19

@Kriss Tina To jsem taky chtěla ale bohužel díky poloze to nebylo možné. Měl hlavu zarvanou až pod pánví a ultrazvuk tam samozřejmě “nedosáhl”. :(
@mackA159 přístroje mají rozhodně kvalitní. Asi rok starý ale malý tomu prostě nepomáhal. Také v to věřím ale paní doktorka mě znervóznila, že nevidí jestli nemá roštěpy v obličejíku. A už jako toho mám občas po kontrole dost. Protože jsem se těšila, že 2.screening proběhne se vším všudy a budu vědět, že je malý zdravý. Ale to mi řekla jen že orgány jsou ok ale že nevidí mozek, takže kontrola za 10 dnů. Tak jsem doufala, že to bude zamnou a zase mozek je ok ale nevidím případné roštěpy, takže kontrola za měsíc. A jako dává mi to na psychiku docela zabrat.
@mroe Měl by být z profilu. Ale asi jak se ji tam nechtěl moc dobře zobrazit, tak to vypadá takhle. 😅

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.8.20 10:32

@martikkk měla jsem to podobně, od 20tt byl malý hlavou dolů zapasovaný v pánvi, už tak zůstal až do porodu :D
Kontrolu obličeje nešlo udělat ani vnitřním utz, tak jsem prostě věřila, že je všechno v pořádku :)
A poslední hezkou fotku z UTZ mám z 11tt, od té doby ukázal leda zadek nebo nohu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2448
14.8.20 10:32

Chápu, že máš rozporuplné pocity… Asi bych si zaplatila 3D utz. Nevydržela bych měsíc čekat. Na fotce profil vidím, ale tak nějak podivně. On tam může být prcek opravdu nacpany a s největší pravděpodobností i je. Ale třeba já bych chtěla jak se znám vědět víc, jsem plašan

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.8.20 10:35

@aanysek Tak to jsi mě nepotěšila. Já mám poslední hezkou fotku z 19tt. Ani na prvním screeningu nebyl moc dobře vidět. :roll: vaginálně díky bohu zkontrolovala aspoň ten mozeček. A zase si říkám, že ten roštěp už není kdyžtak život ohrožující. A jinak doteď bylo všechno v pořádku a jedla jsem i listovku. Tak asi budu doufat, že se ještě otočí a nebo lépe ukáže. Ale je pravda, že mě to většinou po kontrole rozbrečí protože mě to prostě mrzí (ach, ty hormony). :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
14.8.20 10:37

@Fiialka Jak jsem psala výš. Já jsem i 3D tuhle kontrolu měla naplánovaný ale paní doktorka říkala, že to nemá smysl, že by nic nebylo vidět. Ona ani pomocí ultrazvuku nebyla schopná si ho otočit směrem k sobě aby na něj viděla zepředu. Protože pokud jsem si všimla dobře, tak ten ultrazvuk pomoci tlačítka nějak pohledově otáčí. Ale to ona nebyla schopná ani udělat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19981
14.8.20 10:51
@Kriss Tina píše:
@mroe tak ono dite v tomhle tydnu meni polohu celkem casto, aspon moje mi v brise litalo sem a tam. Chvili me kopal do mocaku, za chvili zas zespoda do zeber…

Tebe. Ale všichni to tak fakt mit nemusi, viz zakladatelka. Jestli je dite napasovane v panvi a nehne se, uvidi třeba az po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19981
14.8.20 10:52
@Fiialka píše:
Chápu, že máš rozporuplné pocity… Asi bych si zaplatila 3D utz. Nevydržela bych měsíc čekat. Na fotce profil vidím, ale tak nějak podivně. On tam může být prcek opravdu nacpany a s největší pravděpodobností i je. Ale třeba já bych chtěla jak se znám vědět víc, jsem plašan

A jak bys chtěla ten 3D provest? Když nejde 2D, 3D nepujde taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
312
14.8.20 10:54

@martikkk jasně, že bude v pořádku ;) jen se prostě nechce předvádět :lol:
Já se celý těhotenství těšila na takovou tu vystavovací fotku a měla jsem kulový, musela jsem si počkat až se narodí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama