Kde cvičit v Brně aerobic?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mystiq
Kecalka 145 příspěvků 25.01.18 16:56
Kde cvičit v Brně aerobic???

Dobré odpoledne, doporučíte, kde se dá v Brně cvičit rekreačně aerobic? Všude je plno moderních druhů cvičení, ale já bych ráda úplně obyčejný aerobic :-). Díky.

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33699 příspěvků 10 inzerátů 25.01.18 17:27

Zkus se pozeptat tady ve skupině brněnských maminek: https://www.emimino.cz/…aminky-brno/. Možná tam najdeš i parťačku na cvičení.

Kaspinka
Extra třída :D 11977 příspěvků 3 inzeráty 25.01.18 18:05

@mystiq nevím jestli něco seženeš, už to není moderní :) mě to taky chybí ;)

smudlinky
Závislačka 2601 příspěvků 342 inzerátů 25.01.18 19:54

Kdysi jsme chodila cvičit na zš Herčíkovu, možná že tam ještě něco podobného je, jinak bych zkusila tělocvičny škol v okolí, možná se něco najde

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Dáda Patrasová je zpět na Instagramu. Jsi kočka, na toho dědka se vykašli, vzkazují jí fanoušci

Dagmar Patrasová (62) se vrátila na sociální sítě a fanoušci z toho šílí!... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >