Reklama

Kde dát do pořádku zuby - Brno

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zázvorová
Povídálka 13 příspěvků 18.12.17 09:50
Kde dát do pořádku zuby - Brno

Dobré ráno,
sháním dobrého zubaře v Brně, který by aktuálně bral nové pacienty. Je mi 25 a už mám velice zničené zuby. Drolí se, bolí jeden se dokonce kývá - a z dřívějška mám na každém druhém zubu plombu. Mohu si za to sama, i přes zvýšenou kazivost zubů jsem u zubaře nebyla už 6 let. Nejdřív jsem měla nějaké psychické potíže (kdy jsem ještě ke všemu zvládla pozřít téměř výhradně jen sladké, protože po všem jiném mi bylo zle), s čímž jsem se trápila asi dva roky - a pak už jsem se k zubaři bála, že to bude bolet a že mi vynadá. Mezitím jsem se přestěhovala do Brna a tady zase nikoho neznám, takže přišlo další odkládání… Vím, že se svým přístupem budu do pěti let bez zubů. Proto jsem se konečně rozhodla přijmout zodpovědnost a zachránit, co se dá. Poradíte mi někoho, kdo je šikovný a máte s ním dobré zkušenosti?

Reklama

Reakce:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.12.17 10:01

Neporadím konkrétně, nejsem z Brna, ale nemusíš se bát, že by ti kdokoliv vynadal… jsou to tvoje zuby, tvůj problém… aspoň že si to dokážeš přiznat, my chodíme všichni pravidelně, ale manžel taky několik let nebyl, dohnal ho tam jít až problém se zubem a od té doby chodí fakt pravidelně.. připrav si ale dost peněz

samuelle
Kecalka 347 příspěvků 18.12.17 10:32
@Zázvorová píše:
Dobré ráno,
sháním dobrého zubaře v Brně, který by aktuálně bral nové pacienty. Je mi 25 a už mám velice zničené zuby. Drolí se, bolí jeden se dokonce kývá - a z dřívějška mám na každém druhém zubu plombu. Mohu si za to sama, i přes zvýšenou kazivost zubů jsem u zubaře nebyla už 6 let. Nejdřív jsem měla nějaké psychické potíže (kdy jsem ještě ke všemu zvládla pozřít téměř výhradně jen sladké, protože po všem jiném mi bylo zle), s čímž jsem se trápila asi dva roky - a pak už jsem se k zubaři bála, že to bude bolet a že mi vynadá. Mezitím jsem se přestěhovala do Brna a tady zase nikoho neznám, takže přišlo další odkládání… Vím, že se svým přístupem budu do pěti let bez zubů. Proto jsem se konečně rozhodla přijmout zodpovědnost a zachránit, co se dá. Poradíte mi někoho, kdo je šikovný a máte s ním dobré zkušenosti?

A co kdybys pro začátek aspoň navštívila dentální hygienistku než si najdeš nového zubaře? Takhle bych to udělala aspoň já, zbaví tě zubního kamene, mrkne na stav tvých dásní a naučí tě jak o zuby pečovat :palec:

Eule
Ukecaná baba ;) 1001 příspěvků 18.12.17 11:15

Do Brna jezdím na rovnátka do Sorriso dental - jsou tam špičkoví! A mají tam i normál zubaře a specializace na vše…

ivunak
Ukecaná baba ;) 1911 příspěvků 18.12.17 14:35

Já chodím v Brně na Pekařskou 84, je tam více zubařů, zkus se zeptat, jestli některý z nich bere nové pacienty. Jen tedy ačkoliv ta moje má smlouvu s pojišťovnou doplácím ještě dost. Ale zase jsem s péčí spokojená.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >