Kde dobře koupit zrnkovou kávu do kávovaru

360
25.6.13 17:52

Kde "dobře" koupit zrnkovou kávu do kávovaru?

Ahoj holky, nemáte některá, prosím, typ, kde koupit dobrou a levnou kávu do kávovaru? Kupuju zrnkovou - značka je mi jedno, zkoušíme různé druhy. Ale teď nemůžu natrefit na žádnou akci a dát 190,– kč za pul kila mi přijde dost. Zvlášt, když je to za chvilku pryč. Kde kupujete vy a za kolik? A jste spokojeni?
My zatím neobjevili žádnou kávu co by nám nechutnala - nejsme žádní odborníci…
Já vypiju 5 káv za rok - spíš to pije manžel a návštěvy.

Děkuji za typy! a krásný den :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14020
25.6.13 17:56

Tchibo, kupuji bezkofeinovou

jinak levnou a dobrou nenajdes, fakt, treba zrnkova jihlavanka je normalne smeti ze zrn

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3386
25.6.13 17:59

V Tchibu, alespoň jsem slyšela, že tam mají dobrou zrnkovou kávu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36876
25.6.13 18:12

V Ikee

ale hele, Marila je taky dost dobra, kdyz ji cerstve umeles.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6529
25.6.13 18:22

Kupuju v Tchibu a nebo takový ty obchody čajem a kávou, ten můj je z řetezce Čajová zahrada, ale je jich vícero na stejném principu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
25.6.13 18:33

Taky kupujeme Tchibo. Zvlášť když jsou na něj slevy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25163
25.6.13 18:54

V Tchibu maji kazdy prvni a treti patek a sobotu v mesici 2+1 zdarma. Patkem jsem si jista, to ji kupuju ja, v sobotu to maji myslim taky,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12032
25.6.13 19:27

Super káva je v Oxalisu, ale teda cenově jinde (600-1200/kg). V této cenové relaci doporučuji Tchibo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
26.6.13 13:17

Pod tuhle cenu mě napadá jedině robusta - uganda, indie cherry… koukni se po nějaké místní pražírně kávy ;) sice je to spíše základ na směs na espreso ale i samotná mi chutnala více než ty 1/2kilovky z tchiba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
360
27.6.13 10:35

Ahoj, díky za typy. V tom tchibu jsem právě už jednou v akci kupovala - myslím 1+1 zdarma a vyšlo to super i s poštovným. Teď jsem ale na žádnou takovou akci dlouho nenarazila a zásoby docházeji…
Takže pravidelně prvni a treti patek v mesici? to by bylo super! zkusim spočítat pátky a pohlídat si to. A možná bych to mohla objednat a vyzvednout si osobně v brne - takze ještě bez poštovného…
známí si vozí kávu z Itálie nebo Rakouska, jenze to je pro mě daleko a aby mi brali taky - zas tak dobří známí nejsme…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
27.6.13 11:05
@maslicka001 píše:
Ahoj, díky za typy. V tom tchibu jsem právě už jednou v akci kupovala - myslím 1+1 zdarma a vyšlo to super i s poštovným. Teď jsem ale na žádnou takovou akci dlouho nenarazila a zásoby docházeji…
Takže pravidelně prvni a treti patek v mesici? to by bylo super! zkusim spočítat pátky a pohlídat si to. A možná bych to mohla objednat a vyzvednout si osobně v brne - takze ještě bez poštovného…
známí si vozí kávu z Itálie nebo Rakouska, jenze to je pro mě daleko a aby mi brali taky - zas tak dobří známí nejsme…

Pokud se spokojíš s Tchibem, tak často mají slevu na Tchibo kávu v Intersparu a nedávno třeba v Makru (to mi hlásí děda).
Vlastně už jsme dlouho jinou kávu ani nekupovali, ale máme přátele a tak občas dostaneme jako dárek lepší kávu. Na rovinu - jsem na rodičáku, co jsme dostali Juru Enu pijeme 3-4 kafe denně, nemáme teď na to, abychom dávali 300 Kč za čtvrt kila kávy, byť výborné. Jednou třeba jo. Tchibo mi přijde jako dobrý kompromis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
27.6.13 20:26

@mmorgana zkus čerstvě praženou, je to trochu „jiná káva“ oproti tchibu a spol. a cenově to nemusí vycházet draze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
27.6.13 20:36
@mati píše:
@mmorgana zkus čerstvě praženou, je to trochu „jiná káva“ oproti tchibu a spol. a cenově to nemusí vycházet draze

V Brně máme nějaké pražírny. Znám. Spíš dostávám. Máš nějaký tip, kde je za 238 Kč/kg (Tchibo cena)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1748
27.6.13 20:52

Tchibo vychází tak levně? já brala půlkilovku za nejakých 190,–

pod tuhle cenu fakt jedině ta 100% robusta např. http://www.kavaprazena.cz/…rry-AA-1000g a tahle je vynikající
http://www.kavaprazena.cz/…os-NY2-1000g

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
700
27.6.13 20:57
@mati píše:
Tchibo vychází tak levně? já brala půlkilovku za nejakých 190,–pod tuhle cenu fakt jedině ta 100% robusta např. http://www.kavaprazena.cz/…rry-AA-1000g a tahle je vynikající
http://www.kavaprazena.cz/…os-NY2-1000g

Tchibo je každou chvíli někde slevněné na 119 Kč za 500 g.
Vždycky, když dostaneme lepší kávu, těšíme se na ni. Tchibo není to, co nám chutná nejvíce, ale chutná nám hodně. A při rodičáku a naší spotřebě je to prostě naše volba.
Dále taky každý máme trochu jinak nastavné chutě, my například dáváme přednost více zemitější chuti, více nám chutná brazilská než třeba kostarická.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat