Kde hledat zdroje informací o jídelníčku pro kulturisty

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.04.19 00:40
Kde hledat zdroje informací o jídelníčku pro kulturisty

Mile maminky, začala jsem dělat kulturistiku, kde základem je vedle pohybu i jídelníček. Každý má ale svůj vlastní názor, poslouchám lidi, chodím do různých diskusních fór, ale mám v tom trochu zmatek, zkusila jsem i poradce, ale zase: Každý z nich měl vyhraněný názor. Navíc mám určité zdravotní obtíže, takže chci spíš vyzkoušet sama na sobě co mi bude vyhovovat. Poradí mi některá prosím kde bych se dočetla něco o výživě pro kulturisty na internetu, máte osvědčený tip na nějaké stránky? Děkuji a omlouvám se za anonymitu, mám tu známé a nemusí každý vědět do čeho jsem se pustila. Dík moc :potlesk:

Reakce:
Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 34442 příspěvků 1 inzerát 29.04.19 11:01

Nejlépe řešit s osobním trenérem. Ten ti dá i instrukce, co dělat před závody apod., doporučí nějaké doplňky. Je jasné, že názory se budou mírně lišit. Pozor taky na různé podfukáře, viz třeba diskuze tady . Koukni tady a tady , najdeš tam určitě dostatek tipů, které ti pomůžou vytříbit si názor na stravu kulturistky.

Váš příspěvek
Reklama