Kde je chyba? Už to asi nepoznám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 21:31
Kde je chyba? Už to asi nepoznam :(

Ahojte, ani pořádně nevím, kde začít. :( Jsem vdaná a máme dvě děti. Jenže s manželem, to už nějaký čas (delší) nefunguje jak by mělo. Hlavně jde o to, ze se hádáme, ale z jeho strany na mě poslouchám jen sprosta slova, neumí se pohádat. normálně. Když sem byla. tehotna s druhym synem, tak sem od nej slyšela, ze sem i těhotná pica (bože, když ty dve slova napíšu, tak tomu ani nemůžu uvěřit) ???? porad poslouchám, ze se.mam.jit léčit, ze su psycho, jenže i kdyz nic neřeknu, tak je zle. Řeší pořád kraviny, aspoň pro mě. Bydleli sme na. bytě, v loni sme se prestehovali k. mým rodičům a postaveli patro (máme to celý oddělený), dum naši přesali na. mě a manžela. Takže je to na prd. Každopádně i rodiče poznali, jaký je kdyz ho to popadne a nasere se, tak ani nemluví. Jako je toho o hodně víc, a taky na hodně řádků. Co se týká děti tak ty miluje a nakonec i mě pry miluje, ale když ho to popadne, tak to nemůže byt pravda. Asi mně napíšete proč s nim su, tak v tento moment kvůli dětem. Je to těžký, nekdy je zlatej, ale toho času tolik není, kdy to je. Hlavně dává vinu mně, dneska sem treba synovi (v dubnu 4 roky) malovala zvířátka, a hned proc je. maluju, at je maluje sám, no a dopadlo to špatně, špatná su zase já, a on to prý uz nedává, jako ja toho nedala o moc víc, fakt mně to dneska dozralo. Ale můžu vám říct, že dneska.je mně to uz jedno, i když rypakuje, ze su nejlepší, že toho ma plný, že uz takhle nemůže, je mně to fakt jedno. Děkuji za názor, asi se potřebuju vykecat. :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 20.02.18 21:39

Promin, ale tohle mne zaujalo. Proc proboha, napsali tvoji rodice, svuj vlastni dum i na tveho manzela? 8o To byl jako jejich napad?

Jak jste dlouho manzele? Travite nejaky cas jen vy dva spolu, nebo je casto pryc?

Příspěvek upraven 20.02.18 v 21:46

makynk
Povídálka 32 příspěvků 20.02.18 21:41

Já nevím jestli i on si uvědomuje že máte problém, to by asi chtělo nějakého odborníka jít na nějaké posezení do poradny

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.02.18 21:44

Mám podobného chlapa :(.Taky mě ubezpečuje že mě miluje, omlouvá se dlouho, když mu dojde, že byl hnusnej.Ale trnu furt kdy mu zas znova hrabne. Řadu nemám, mě brzdí finance.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15099 příspěvků 20.02.18 21:45

Řekla bych, že tvůj muž je magor, psychopat, který vyvolává konflikty pro své potěšení 8) Říct ženě, že je těhotná pi. a, to není omluvitelné 8o A proč bys 4 letému nemohla namalovat obráze? On tě prostě vydeptává, ptž si to užívá, kidná komunikace ho nebaví.
Jako největší chyb vnímám, že je částečným vlastníkem domu, že od tvých rodičů dostal podíl. Nebylo to prozíravé, dostal do ruky bič.

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 21:47

Od roku 2009, a naši rady maji břemeno. No to je těžký, chtěl delat na svým.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 20.02.18 21:50
@Natty.j píše:
Od roku 2009, a naši rady maji břemeno. No to je těžký, chtěl delat na svým.

Ale tak mohli darovat dum jen tobe, sve dceri. Patro neni cely dum…

Jestli mu nehrablo, tzn. ze neni nejak nemocnej, nema starosti v praci apod, to by se dalo mozna nejak resit, ale jestli z toho nakonec vyleze jina zenska, tak to bude totalni masakr. :?

Příspěvek upraven 20.02.18 v 21:58

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 21:53
@Ms.Ragdoll píše:
Promin, ale tohle mne zaujalo. Proc proboha, napsali tvoji rodice, svuj vlastni dum i na tveho manzela? 8o To byl jako jejich napad?

Jak jste dlouho manzele? Travite nejaky cas jen vy dva spolu, nebo je casto pryc?

Příspěvek upraven 20.02.18 v 21:46

Jo jsme spolu a vidime se pořád nejezdí na cesty nebo tak. To, že je dum na pul mezi mně a něho, je protože chtěl delat na svým, jak sem psala on takhle je hodnej akorát ke mně se chová někdy jak hovado. Vím, že to je špatně, ale tohle je poslední co mě trápí. :(

enyf
Ukecaná baba ;) 1522 příspěvků 20.02.18 21:55

Rodiče by měli začít řešit zpětvzetí daru.

růžový achát
Závislačka 3592 příspěvků 20.02.18 21:55

Pošlu ti SZ- až dokojim ;) :P

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 20.02.18 21:57
@enyf píše:

Souhlasim. Tohle byla VELKA chyba. Je ale otazka, jestli to lze. Manzel urcite souhlasit nebude.

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 21:57
@Ms.Ragdoll píše:
Ale tak mohli darovat dum jen tobe, sve dceri. Patro neni cely dum…

Jestli mu nehrablo, tzn. ze neni nejak nemocnej, nema starosti v praci apod… tak to by se dalo mozna nejak resit, ale jestli z toho nakonec vyleze, jina zenska, tak to bude totalni masakr. :?

Příspěvek upraven 20.02.18 v 21:53

Je to masakr, ale ženská v tom není. Fakt je to těžký všechno napsat. Nejhorší je že, uz su vždycky u toho nadávání rozhodnuta, ze ho spakuju, ale bic. A až se vybrecim a uklidním, tak musím zase fungovat. Je to boj.

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 21:58
@růžový achát píše:
Pošlu ti SZ- až dokojim ;) :P

Děkuji

Natty.j
Stálice 56 příspěvků 20.02.18 22:01
@enyf píše:

Ja myslím, že když by došlo k tomu nejhoršímu, tak na vyplacení z baraku může zapomenout, taťka by mu to nenechal, mzsrl by mu to podepsat a dala bych mu jen to co sme sem dali na to vystavění a to byli skoro 2000000,–. 1000000,– z vlastních a 900 000,– na půjčku.

Ms.Ragdoll
Ukecaná baba ;) 2426 příspěvků 20.02.18 22:02

@Natty.j No a kdyz se ho, zeptas, co konkretne mu tak vadi, ze je takovej, ze te to trapi a nejsi stastna, co ti na to rekne? Dokazete si spolecne sednout a mluvit v klidu?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama