Kde je hrací strojek v korbičce Jané?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.01.10 14:04
Kde je hrací strojek v korbičce Jané?

Holky, máte někdo korbičku Jané? My ji objednali a psali tam, že je v ní zabudovaný hrací strojek. Paní v prodejně mi do telefonu toto potvrdila a přidala, že je na baterky. Včera nám korbička přišla a nemůžeme tam ten strojek najít… :oops: Nehodlám ho používat, je to k ničemu, ale prostě mi to vrtá hlavou…to jsem tak pitomá?

Reakce:
Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.01.10 14:17

Ahoj,

nevím, jak to popsat, ale u kolekce 2008 je v tom polstrování na vnitřní straně korby po pravé straně od mimi, asi tak uprostřed délky korby. Měla by v tom místě být nakreslená značka na tom polstrování.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.01.10 14:26

Jéé, díky, půjdu se mrknout. Máme korbu 07/08, tak to bude stejný.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.01.10 10:07

Tak tam ten strojek nemáme! Nechápu :-(

ka-tka
Generální žvanilka 22314 příspěvků 08.01.10 11:07

Tyjo, strojek byl az v korbickach 08

jakou mas barvu?

muzes sem dat obrazek tvoji korby?

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.01.10 20:02

Ka-tko, obrázek asi nedodám.Nemáme ji ještě vyfocnou. měla by to být O7/08 korbička, borva je Ebory. Ten strojek tam není. Jen nevím, proč mi to ta prodavačka do telefonu říkala…já na něm netrvala.

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 17.01.10 11:21

mY HO MĚLI I V AUTOSEDAČCE VE STŘÍŠCE ZAPNUTY

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Šíp se pustil do Krause: Řeknu vám, proč k němu nikdy nepůjdu já ani Gott

Osobně se prakticky nikdy nepotkali. Když se tak náhodou stalo, dělal prý Jan... číst dále >

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >