Reklama

Kde je hrací strojek v korbičce Jané?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.01.10 14:04
Kde je hrací strojek v korbičce Jané?

Holky, máte někdo korbičku Jané? My ji objednali a psali tam, že je v ní zabudovaný hrací strojek. Paní v prodejně mi do telefonu toto potvrdila a přidala, že je na baterky. Včera nám korbička přišla a nemůžeme tam ten strojek najít… :oops: Nehodlám ho používat, je to k ničemu, ale prostě mi to vrtá hlavou…to jsem tak pitomá?

Reklama

Reakce:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 07.01.10 14:17

Ahoj,

nevím, jak to popsat, ale u kolekce 2008 je v tom polstrování na vnitřní straně korby po pravé straně od mimi, asi tak uprostřed délky korby. Měla by v tom místě být nakreslená značka na tom polstrování.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 07.01.10 14:26

Jéé, díky, půjdu se mrknout. Máme korbu 07/08, tak to bude stejný.

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 08.01.10 10:07

Tak tam ten strojek nemáme! Nechápu :-(

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 08.01.10 11:07

Tyjo, strojek byl az v korbickach 08

jakou mas barvu?

muzes sem dat obrazek tvoji korby?

Týja
Zasloužilá kecalka 902 příspěvků 09.01.10 20:02

Ka-tko, obrázek asi nedodám.Nemáme ji ještě vyfocnou. měla by to být O7/08 korbička, borva je Ebory. Ten strojek tam není. Jen nevím, proč mi to ta prodavačka do telefonu říkala…já na něm netrvala.

Anetoska
Kecalka 363 příspěvků 17.01.10 11:21

mY HO MĚLI I V AUTOSEDAČCE VE STŘÍŠCE ZAPNUTY

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >