Kde nabízíte a prodáváte knížky?

105
13.5.21 07:41

Kde je nabízíte a prodáváte knížky???

Dobrý den, kde nabízíte a prodáváte knížky??? Mám beletrii (i kvalitní, ale už se k těm knížkám nechci vracet), pak obecně encyklopedie. Děkuji za tipy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10184
13.5.21 07:47

Trhknih

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5207
13.5.21 07:49
@Minze píše:
Dobrý den, kde nabízíte a prodáváte knížky??? Mám beletrii (i kvalitní, ale už se k těm knížkám nechci vracet), pak obecně encyklopedie. Děkuji za tipy.

Neprodavam, nebavi me to balit, resit platby, postovne..chtela jsem je darovat jen v kupe a za odvoz, ani to nenasla, takze jsem to dovezla do duchodaku :nevim: jsou nejake stranky na fb tak se mrkni tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1984
13.5.21 07:53
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
13.5.21 07:55

Kdysi jsem dala knihy, které už nebudu číst na vlakové nádraží. Projet „Kniha do vlaku“. Stejně bych ty knihy neprodala i za nízkou cenu a poštovné nestojí pár korun.

A za encyklopedie se lidé prohnou v poštovném. Pošta stále zdražuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
13.5.21 07:59

Trhknih.cz - rovnou vidíš jestli někdo knihu shání a za kolik se asi prodává. Ale berou si 15% provizi. Za mě je to ale i tak nejjednodušší způsob.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22330
13.5.21 07:59

@Minze Odkud jsi a co nabízíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26010
13.5.21 08:06

Teď na fb frčí reklamy na Knihobot. Na vyděláni to není, mají vysokou provizi, ale zas jen nafotis, napíšeš formulář a pošleš zásilkovnou zdarma. Uvažuju, že toho využiju na knihy, kterých mi nebude líto, abych měla víc místa na jiné. ( Ale i tak mám 80% svých knih u mamky, když jsem se přestěhovala, nemám na ně místo )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
13.5.21 08:11

Na FB je i skupina, kde se prodávají knihy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22519
13.5.21 08:26

Hod to na fb na místní bazar, to by musel byt nějaký vzácný kousek, aby ti to někdo koupil a platil k tomu poštovné, to už se vyplatí koupit novou. Leda k osobnímu odběru, kdyby měl zájem někdo v okolí. Já takhle odnesla asi 3 kufry knih do městské knihovny, na prodej sem neměla nervy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1008
13.5.21 08:34

U nás je knihobudka. Nosím to tam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5207
13.5.21 08:39
@topazio píše:
Kdysi jsem dala knihy, které už nebudu číst na vlakové nádraží. Projet „Kniha do vlaku“. Stejně bych ty knihy neprodala i za nízkou cenu a poštovné nestojí pár korun.A za encyklopedie se lidé prohnou v poštovném. Pošta stále zdražuje.

Jo my mame knihy na pujcovani i u verejneho koupalka ve meste, super napad, nemusim vlacet vlastni a mohu louskat u langose Solzenicyna jak Denisovic zmira v gulagu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13790
13.5.21 08:45
@lilith1 píše:
Jo my mame knihy na pujcovani i u verejneho koupalka ve meste, super napad, nemusim vlacet vlastni a mohu louskat u langose Solzenicyna jak Denisovic zmira v gulagu.

U nás jsou většinou na půjčení na nádraží sovětské budovatelské romány. Většina knih je vyřazena z místní knihovny. Tyto knihy nikoho nezajímají.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
445
13.5.21 09:08

Na FB skupina knihy na prodej popřípadě databáze knih :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
13.5.21 09:39

Já prodávám na trhknih a mám dobrou zkušenost s projektem reknihy (ale odtud knihy zatím jen kupuji)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat