Reklama

Kde je nejblíž Prahy sníh?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zrnko
Kecalka 398 příspěvků 22.12.17 21:35
Kde je nejblíž Prahy sníh?

Pražské vánoce opet na blátě, tak jedna rychlá - kam se da nejblíže dojet za sněhem? Aby měly děti aspoň jednou pocit vánoc se sněhem, ale abychom se netrmaceli daleko. Co nejblíž, kam netřeba sněhové řetězy. Ideálně na štědrý den a abychom byli ve 3 doma. skiarealy maji 24.12. nejspis zavreno a tolik snehu ve spreji nemam :mrgreen:.
Utopie, co? :think: :D

Reklama

Reakce:

Detsa
Extra třída :D 10641 příspěvků 22.12.17 21:47

Nedávno napadal sníh asi na půl dne :mrgreen:.

Lucmína
Ukecaná baba ;) 1216 příspěvků 22.12.17 22:05

@zrnko skiarealy maji na stedry den urcite otevreno, nekolikrat jsme lyzovat byli. Nekde bylo dokonce lyzovani zdarma nebo za dvacku :).

mroe
Extra třída :D 14309 příspěvků 22.12.17 22:15

Na stedry den ma byt devet stupnu. Tak si moc nedovedu predstavit, ze by byl snih nekde bliz nez v Krkonosich…

zuzu224
Extra třída :D 14268 příspěvků 22.12.17 22:34

@zrnko
Za hodku jste na Jestedu. Skiarealy maji na otevreno. Vetsinou tak do 14-15

zrnko
Kecalka 398 příspěvků 22.12.17 22:35
@mroe píše:
Na stedry den ma byt devet stupnu. Tak si moc nedovedu predstavit, ze by byl snih nekde bliz nez v Krkonosich…

No právě. Ale doufala jsem ve vánoční zázrak a nejakou stredoceskou mikroklimatickou oblast, kde na kopečku bude plno sněhu ke koulovacce :mrgreen:

zuzu224
Extra třída :D 14268 příspěvků 22.12.17 22:38

@zrnko
Jested zitra 8:30-14:00. Za hodku ze severu Phy po dalnici na pohodu. :mrgreen:

tini
Ukecaná baba ;) 1349 příspěvků 6 inzerátů 22.12.17 22:42

Obri sud, Jested

Uživatel je onlinemarin
Echt Kelišová 9105 příspěvků 22.12.17 23:17
@zrnko píše:
No právě. Ale doufala jsem ve vánoční zázrak a nejakou stredoceskou mikroklimatickou oblast, kde na kopečku bude plno sněhu ke koulovacce :mrgreen:

Monínec u Sedlce-Prčice, ale tam bude sníh jen na sjezdovce. www.moninec.cz

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >