Kde je pravda o její sexuální zdrženlivosti

Anonymní
8.9.19 10:41

Kde je pravda o její sexuální zdrženlivosti

Asi si řeknete že jako dospělý chlap řeším hlouposti na internetu.
Jenže kdo by mi to mohl lépe osvětlit než ženy.
A ano jsou pro mě určitě důležitější jiná kritéria pro vztah, ale stejně se musím zeptat a budu vám moc vděčný pokud se najde někdo kdo mi to pomůže osvětlit.
Jde o moji současnou partnerku a její nadšení pro sex. Respektive, co si myslet o tom když žena tvrdí že na sex moc není že to není její priorita, že o ten sex jak sama říká ji nikdy vlastně nešlo a někdy mám pocit že se do něho semnou skoro nutí nebo přemáhá. Jenže a to je asi to co mi moc nedává smysl, jasně nevím podrobnosti ale její minulost svědčí o naprostém opaku.
Její sexuální minulost je velice pestrá a bohatá.
Nemyslete si že jsem nějaký prudérní, to vůbec ne. Spíš mi to celé nejde moc dohromady.
Snad mě chápete a možná se mi dostane i nějaké odezvy jak takovou věc ženy vnímají.
Mnohokrát děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Ou
9939
8.9.19 10:55

No prostě zatím nejsi v posteli dobrej, neumíš číst ženské tělo a reakce, děláš jí to blbě a ona tě nechce zklamat a ranit.

Budeš se muset víc věnovat předehře a tomu, jak na co reaguje a naučit se společně o sexu hovořit, bez toho aby ses smrtelně urážel, když tě zrovna nechválí a nepředstírá orgasmus.

A ona bude muset najít odvahu jasně pojmenovávat svoje potřeby.

Dost vám to může usnadnit tahle appka

https://www.omgyes.com/

Výhodou je, že jak se vám jednou podaří překonat pocit trapnosti a nedostatečnosti a najdete cestu k sobě a k zajímavým experimentům, tak to učení se jak funguje ten druhý je velmi zábavné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
549
8.9.19 11:03

V mym okoli jsou ty s bohatou minulosti nejen nymfomanky, ale i zeny s nizsim sebevedomim, co nedokazou rict ne. Takze bud jste si v posteli nesedli konkretne vy dva, nebo na to ve skutecnosti nebyla nikdy a myslela, ze tak zvysuje svou atraktivitu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
8.9.19 11:03
@Anonymní píše:
Asi si řeknete že jako dospělý chlap řeším hlouposti na internetu.
Jenže kdo by mi to mohl lépe osvětlit než ženy.
A ano jsou pro mě určitě důležitější jiná kritéria pro vztah, ale stejně se musím zeptat a budu vám moc vděčný pokud se najde někdo kdo mi to pomůže osvětlit.
Jde o moji současnou partnerku a její nadšení pro sex. Respektive, co si myslet o tom když žena tvrdí že na sex moc není že to není její priorita, že o ten sex jak sama říká ji nikdy vlastně nešlo a někdy mám pocit že se do něho semnou skoro nutí nebo přemáhá. Jenže a to je asi to co mi moc nedává smysl, jasně nevím podrobnosti ale její minulost svědčí o naprostém opaku.
Její sexuální minulost je velice pestrá a bohatá.
Nemyslete si že jsem nějaký prudérní, to vůbec ne. Spíš mi to celé nejde moc dohromady.
Snad mě chápete a možná se mi dostane i nějaké odezvy jak takovou věc ženy vnímají.
Mnohokrát děkuji

a kolik je jí let?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 11:06

Tak po první reakci na moji otázku, samozřejmě za ni moc děkuji, trošku poupravím dotaz. Nejde mi ani tolik o náš společný sexuální život, určitě se nepovažuji za nejlepšího milence na světě, ale myslím že tam problém nebude.
Jde mi spíš proč něco říká a přitom její sexuální minulost vypráví pravý opak.
Když to napíšu jinak, lže mi? Nebo proč tohle dělá?

• Nahlásit
  • Citovat
8.9.19 11:06
@Capretta píše:
V mym okoli jsou ty s bohatou minulosti nejen nymfomanky, ale i zeny s nizsim sebevedomim, co nedokazou rict ne. Takze bud jste si v posteli nesedli konkretne vy dva, nebo na to ve skutecnosti nebyla nikdy a myslela, ze tak zvysuje svou atraktivitu.
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 11:09

To Capretta: ano to je možnost která mě také napadla, že se jen chtěla cítit chtěná a možná doufala že se… Nevím to jsou jen moje spekulace

To Regina Hero: letos jí bude 32 let

• Nahlásit
  • Citovat
29351
8.9.19 11:12
@Anonymní píše:
To Capretta: ano to je možnost která mě také napadla, že se jen chtěla cítit chtěná a možná doufala že se… Nevím to jsou jen moje spekulaceTo Regina Hero: letos jí bude 32 let

aha… napadlo mě, že ta její sexuchtivost přešla třeba s přechodem, ale ve 32 letech to asi nebude ten problém… takže mě napadá ještě jiná varianta, že si prostě spolu nesedíte, feromony nezafungovaly… třeba potřebuje jiný typ muže… možná jsi moc hodný a ona chce toho drsného macha, který jí bude vonět a bude ji vzrušovat, ale pro život ve dvou je naprosto nevhodný…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
8.9.19 11:14
@Anonymní píše:
Tak po první reakci na moji otázku, samozřejmě za ni moc děkuji, trošku poupravím dotaz. Nejde mi ani tolik o náš společný sexuální život, určitě se nepovažuji za nejlepšího milence na světě, ale myslím že tam problém nebude.
Když to napíšu jinak, lže mi? Nebo proč tohle dělá?

a nebo mě ještě napadlo, že předtím se snažila vyhovět za každou cenu, protože si myslela, že když každému dá hned, tak ji bude milovat až do smrti… a získala si tím akorát pověst nějaké rádodajky… a teď se zoufale snaží ze sebe udělat pravý opak… ale to je jen spekulace…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9939
8.9.19 11:16
@Anonymní píše:

No protože tě nechce ranit tím, že jí sex s tebou nebaví, ale máš spoustu dalších kvalit, kvůli kterými s tebou je.

To že namísto toho, aby si chtěl řešit co vlastně ona chce a co by ji těšilo začínáš žárlit a hledat v její minulostu ukazuje na to, že ego máš křehké a raději hledáš vnějšího nepřítele a házíš věci na druhé, než aby si hledal efektivní řešení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.9.19 11:17

To Regina Hero: jak říkám nebo tedy píšu nejde mi ani tak o náš sexuální život spíš proč něco tvrdí a vše hovoří o opaku.
Ale Váš názor a myšlenka jsou určitě zajímavé, jenže to se nejspíš nikdy nedozvím jestli to tak skutečně má

• Nahlásit
  • Citovat
1281
8.9.19 11:19
@Anonymní píše:

Já myslím, že odpověď se skrývá právě ve vašem společném sexuálním životě. Ty to vnímáš moc ploše. Řekla ti něco, co není pravda. Proč ti lže? No třeba právě proto, že s tebou ji spát nebaví. A když se jí ptáš proč, tak ti neřekne: „Protože mě to s tebou nebaví, jako s ostatními“. Ale místo toho řekne: „Pro mě není sex až tak důležitý“.

Ale může to být úplně jinak, tohle je jen jedna z možností, kterou bys neměl vyloučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
8.9.19 11:23
@Anonymní píše:
To Regina Hero: jak říkám nebo tedy píšu nejde mi ani tak o náš sexuální život spíš proč něco tvrdí a vše hovoří o opaku.
Ale Váš názor a myšlenka jsou určitě zajímavé, jenže to se nejspíš nikdy nedozvím jestli to tak skutečně má

ano, nejspíš to zůstane jejím tajemstvím… nabízí se otázka, jestli nejsou další podobné rozpory i v jiných oblastech, než jen v tom přístupu k sexu… případně jestli ty další stránky stojí za to být s ní, i když je třeba v tom sexu vlažnější…
Na druhou stranu, pokud byla nějak vážně zraněná v předešlém vztahu, je naděje, že až bude cítit dostatečnou důvěru, svěří se se vším a pak by se s tím dalo pracovat… přímá otázka by byla spíš kontraproduktivní, neumím si představit, že by se mě v takovém případě muž narovinu zeptal, proč jsem teď sexuálně chladná, když předtím jsem byla pravý opak (je tu ještě otázka - bylo to tak skutečně nebo jsou to jen pomluvy od druhých?)…
Plánujete spolu vážný vztah a případně i rodinu, nebo jste jen kamarádi třeba na výlety nebo při nějakém koníčku a ty čekáš, že se z toho vyvine nějaký vážnější vztah, zatímco ona se třeba vzhledem k nějakému zlomu v minulosti zatím nechce vázat? Pak bych chápala, že takhle mluví, protože se bojí, aby ti tím neublížila… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29351
8.9.19 11:24

A nebo mě napadla ještě jedna varianta… jestli třeba při sexu nedošlo z tvé strany k neúspěchu a ona ti nechce ublížit…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.9.19 11:26

Jezis, ja myslela ze je v klimakteriu.
A) zajimave je, ze tolik vis o jeji minulosti. To jste si o tom povidali?
B) jestli soudis mlada leta, tak mohlo jit o bujare experimentovani, celkove divocejsi zivotni styl nebo jak spravne tady vyse podotkli, o nizke sebevedomi kompenzovane povolnosti v domneni, ze tak ziska vic lasky, pozornosti, nehy. Kazdopadne je to minulost
C) mozna se ti snazi naznacit, ze te ma rada, ale moc loudis!

A jeste jeden dotaz, co s temi vysledky vyzkumu budes delat? Doufam, ze ji to nevmetes nebo nepouzijes jako argument pro nejakou svou verzi. Takovyho chytraka jsem totiz zažila a nikdy více!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama