Kde je prodejna kočárků v Průhonicích nebo Benešov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alicezulice
Kecalka 404 příspěvků 29.04.11 20:26
Kde je prodejna kočárků v Průhonicích nebo Benešov?

Ahoj holky. Sháním kočárek - asi golfky nebo něco lehčího, skladného. Poradíte mi, kde je nějaká velká prodejna kočárků, kde jich mají hodně na skladě k ozkoušení, omkrnutí atd.? Benešov, Průhonice a okolí.
Dnes jsme byli v Karlově v Bene, ale nevybrala jsem. Díky.

Reakce:

Hanka1
Extra třída :D 13518 příspěvků 29.04.11 20:33

V Pruhonicich je Anna a Viktorie obchod, ale jsou zamerene na drazsi kocarky typu McLaren (mimochodem to jsou super golfky), Bugaboo a jine…

s Benesovem neporadim…ja doporucuji Cerny Most a jejich trojku BabyStar (doporucuji), BabyPark a Chicco.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší Zemanův fanoušek: Zavařuje mu okurky a tapetuje si jeho fotkami pokoj

Pokoj, ve kterém žije, si tapetuje fotkami hlavy státu. K poslednímu září... číst dále >

V Afghánistánu padl rotný Tomáš Procházka. Byl to sympaťák, který miloval psy

Útok v provincii Herát, při němž zemřel dvaačtyřicetiletý rotný Tomáš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >