Kde je u maminek soudnost a zdravý rozum?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Camino
Stálice 79 příspěvků 09.08.19 08:37
Kde je u ,,maminek" soudnost a zdravý rozum?

Zdravím všechny uživatelky tohoto a dalších jiných rodičovských webů. Nezakládám diskuze nějak pravidelně, ani zde nejsem nijak přehnaně aktivní, ale dnes mě jedna diskuze na facebooku zvedla ze židle tak velkým způsobem, že se sem jdu vykecat. Protože JE TOHLE UŽ NORMÁLNÍ?
Kdosi mě přidal do skupiny na facebooku, kde se řeší alternativní medicína. Byl tam dotaz od jedné uživatelky, která psala, že u kamarádky čtyřleté dcery se projevila leukémie. Co teď? A víte, co jí bylo porazeno? Na chemoterapie určitě nechodit (respektive nechat to jako poslední možnost) a cpát dítě hlívou ústřičnou, vitamínem C a dále doporučují, aby se její matka psychicky změnila a holka se určitě uzdraví.
NO DO PRDELE!!! KDE TO JAKO JSME?

S projížděním i těchto miminkovských stránek je mi fakt mdlo. Ženská chytne hemeroidy, vyfotí si svojí prdelní díru a hodí to na net s tím, ať jí někdo poradí. Ještě tam postne dvě fotky. Jednu jak tlačí a druhou v klidovém režimu.

Druhou,,mamynku" zase trápí výtok z frndy, nabere si ho na prst a co udělá? Vyfotí ho a postne na net. (přísahám, že se mi chtělo zvracet)

Neustálé fotky těhotenských testů, fotky plných nočníků, nebo nedej bože nahých dětí. A taky jizev o císaři a naprosto šíleně kýčovitých koláží.
Co to sakra…??? Proč? To mají ty ženský tolik mlíka na mozku, že úplně ztratily soudnost? Nebo jsem tak divná matka a zdá se to ujetý pouze a jenom mně?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Čičorečka
Závislačka 2790 příspěvků 09.08.19 08:40

Tak se z té skupiny, kam tě kdosi přidal, zase odhlaš. Jejich jednání nezměníš, zbytečně se rozčiluješ.

Kaci89
Zasloužilá kecalka 878 příspěvků 09.08.19 08:43

A nejhorsi na tom bude, kdyz je ta pani poslechne a dite bude fakt lecit hlivou. a pak uz muze byt pozde. proste takovy jsou mezi nami (ja jsem se osobne nastesti s takovejma nepotkala).neres, srejne s tim nic neudelas

Martina5487
Kecalka 207 příspěvků 09.08.19 08:44

Ahoj, já tedy ještě maminka nejsem, ale musím s tebou naprosto souhlasit. Dnešní doba je v tomhle naprosto zvrácená a jestli se mi s dítětem něco podobného stane, prosím, zastřelte mě :pocitac:

debra.morgan
Extra třída :D 10021 příspěvků 09.08.19 08:45

Tohle je k blití, ale dokud fotí jen své hleny a otvory, tak se jim ráda vysměju, ale to je vše… mnohem víc mě znervoznuji „rodiče“, kteří nafotí své nahé dítě do skupin s xtisíci členy a po upozornění, že to fakt není vhodné se ještě urazí a útočí, na FB to nahlašuji. už to nedělají jen „mamynky“, ale i „tatýnci“… snad to bylo včera, profil chlapa a jako profilovka nahy syn v cele sve krase, takze kamkoliv chlap napise, lidi vidi jeho naheho potomka. za to bych liskala, fakt jo.

Russet
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 09.08.19 08:48
@Camino píše:
Zdravím všechny uživatelky tohoto a dalších jiných rodičovských webů. Nezakládám diskuze nějak pravidelně, ani zde nejsem nijak přehnaně aktivní, ale dnes mě jedna diskuze na facebooku zvedla ze židle tak velkým způsobem, že se sem jdu vykecat. Protože JE TOHLE UŽ NORMÁLNÍ?
Kdosi mě přidal do skupiny na facebooku, kde se řeší alternativní medicína. Byl tam dotaz od jedné uživatelky, která psala, že u kamarádky čtyřleté dcery se projevila leukémie. Co teď? A víte, co jí bylo porazeno? Na chemoterapie určitě nechodit (respektive nechat to jako poslední možnost) a cpát dítě hlívou ústřičnou, vitamínem C a dále doporučují, aby se její matka psychicky změnila a holka se určitě uzdraví.
NO DO PRDELE!!! KDE TO JAKO JSME?

S projížděním i těchto miminkovských stránek je mi fakt mdlo. Ženská chytne hemeroidy, vyfotí si svojí prdelní díru a hodí to na net s tím, ať jí někdo poradí. Ještě tam postne dvě fotky. Jednu jak tlačí a druhou v klidovém režimu.

Druhou,,mamynku" zase trápí výtok z frndy, nabere si ho na prst a co udělá? Vyfotí ho a postne na net. (přísahám, že se mi chtělo zvracet)

Neustálé fotky těhotenských testů, fotky plných nočníků, nebo nedej bože nahých dětí. A taky jizev o císaři a naprosto šíleně kýčovitých koláží.
Co to sakra…??? Proč? To mají ty ženský tolik mlíka na mozku, že úplně ztratily soudnost? Nebo jsem tak divná matka a zdá se to ujetý pouze a jenom mně?

Já bych jednoduše na takové stránky nelezla. I tady se občas zjeví fotka :zed: Ale je to vizitka těch dam. A probírat závažnou nemoc na internetu, místo aby se zeptala lékaře, co má dítě na starost :roll:

Lucie Lexová
Kecalka 331 příspěvků 09.08.19 08:49

U současných maminek je nejhorší kombinace nepracovat a mít neomezený přístup k internetu. Ideálně paní na úklid, jídla v restauracích a přístup k internetu imrvére celý den.

kopretina90
Kecalka 248 příspěvků 09.08.19 08:49

To je, bohužel, dnešní doba bio matek. Mám kamarádku, která porodila a své dítě nenechala očkovat. Holčička chytla nemoc, kterou by samozřejmě díky očkování nechytla. Teď má velké komplikace. Myslím, že je to každého věc, každé matky. Další věc - mám kamarádku, která má 2leté dítě a neustále zveřejňuje fotky, jak své dítě kojí, protože je to přeci přirozená věc. Jak říkám, je to každého věc a každého dobrovolné rozhodnutí. Ani já nejsem zastánce těchto věcí, ale rozhodla jsem se je prostě ignorovat a žít svůj život a neřešit to :)

smurfka
Vesmírná mluvilka 31821 příspěvků 1 inzerát 09.08.19 08:52

@debra.morgan
no ono fb má zvláštní pravidla v tomhle..
nahý chlapeček mu nevadí i s pindourem..
ale když jsem nahrála fotku své 4 leté dcery z dovolené kde měla teda pouze spodní díl plavek, tak jako miliony dalších malých holčiček..tak mě fb blokl, že prý je to sexuální ( prsa - neprsa 4 leté holky - ale to že prsa - neprsa 7miletého kluka mu nevadí, nebo dokonce pindour, tak to je teda velice divné… :nevim:
Jinak fotky dávám jen na svou stránku, kterou mám uzavřenou, takže nikdo " cizí" se na to podívat nemůže..jen rodina a přátelé..

Alladina
Ukecaná baba ;) 1124 příspěvků 09.08.19 08:53

@Camino
A víš co, já to Tvoje nastvani docela chápu. Občas mě taky něco tak rozcili, že mám potrebu to sdilet. Exhibicionisti na netu jsou a budou a dost lidí nemá míru ani soudnost. S tou leukemii a vitaminem C, hlivou, neškodné je to do chvíle dokud tyhle pitomosti někdo nebere vážně. Vlastně mám i trochu problém věřit, že takoví pošuci existují.

Russet
Neúnavná pisatelka 18321 příspěvků 09.08.19 08:54
@kopretina90 píše:
To je, bohužel, dnešní doba bio matek. Mám kamarádku, která porodila a své dítě nenechala očkovat. Holčička chytla nemoc, kterou by samozřejmě díky očkování nechytla. Teď má velké komplikace. Myslím, že je to každého věc, každé matky. Další věc - mám kamarádku, která má 2leté dítě a neustále zveřejňuje fotky, jak své dítě kojí, protože je to přeci přirozená věc. Jak říkám, je to každého věc a každého dobrovolné rozhodnutí. Ani já nejsem zastánce těchto věcí, ale rozhodla jsem se je prostě ignorovat a žít svůj život a neřešit to :)

A jakou nemoc že to chytlo?

GabinkaCh
Závislačka 3674 příspěvků 09.08.19 08:55

To u nás na vesnici byla maminka, která jezdila na koni s miminkem. Měla ho v šátku

Tableta
Kelišová 5466 příspěvků 09.08.19 08:59

Tak z té skupiny vystup a nebudeš se muset něčím takovým zaobírat 8)

Camino
Stálice 79 příspěvků 09.08.19 09:01

Taky jsem z té skupiny odešla. Byla jsem tam cca tři dny. Ty tři dny stačily abych tohle všechno viděla…

inkakřivák
Generální žvanilka 21091 příspěvků 09.08.19 09:02
@Kaci89 píše:
A nejhorsi na tom bude, kdyz je ta pani poslechne a dite bude fakt lecit hlivou. a pak uz muze byt pozde. proste takovy jsou mezi nami (ja jsem se osobne nastesti s takovejma nepotkala).neres, srejne s tim nic neudelas

Jsou, neteř se s tím setkala ve své praxi. Okamžitý převoz letecky, ale pozdě. Bohužel. Tam to byl otec, kterému se neuměla postavit matka.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama