Reklama

Kde je vaše hranice žárlivosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:04
Kde je vaše hranice žárlivosti?

Tuto diskuzi berte jako něco mezi popovídáním a anketou..je založená na základě debaty s kamarádkami, kdy jsme zjistily, že každá máme hranice úplně jinde a řešíme to úplně jinak.
Co ze seznamu by vám vadilo, co by vás dohnalo k žárlení? Nebo nic z toho?

Přítel si píše s ženskýma na Facebooku nebo jinde.
Přítel jde na kafe/oběd s kamarádkou.
Přítel jde něco opravit ke známé/kamarádce domů. (Např. PC)
Na večírku/plesu vyzve kamarádku/známou k tanci.
Jde sám s kamarády na večírek/zábavu/dis­kotéku/ples.
Jezdí na firemní večírky, spí tam pak v hotelu.
Jezdí sám s partou na vodu nebo něco podobného.

Pokud by vám něco z toho vadilo, jak byste to řešily? Mlčely byste, řekly něco málo proti nebo byste udělaly scénu?

Kamarádka prý by byla schopná udělat scénu kvůli firemními večírku. Já je třeba beru jako „nutnost“, kterou musím zkousnout, i když se mi to moc nelíbí. Jiná kamarádka je klidná, když její přítel chodí na kafíčka a na víno s kamarádkama.
Jak to tedy máte vy?

Prosím o anonym, nechci aby kamarádky poznaly mou přezdívku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:06

Vadilo by mi vsechno

žampion
Závislačka 3726 příspěvků 09.01.17 12:08

Pokud se 2 a 3 nebudou pravidelně opakovat tak mi nevadí nic :nevim:

Anikaa02
Ukecaná baba ;) 2316 příspěvků 09.01.17 12:11

Asi by mi vadilo všechno, ale večírek s kamarády - netropila bych scenu at určitě jde, firemní večírek v pohodě pokud by bylo nutné aby tam spal ok… ale už bych mu řekla že bych preferovala kdyby se vrátil domu :) co se týká toho poslední nesetkala jsem se s tím s manželem nejezdíme nikam každý sám :)

Jinak všechno jako jdu s kamarádkou by mě asi podráždilo, ale svému muži věřím takže za mě ok :) ale nemělo by to být nic pravidelného jako každý týden aby chodil ke kamarádce to už bych asi trochu žárlila… partner to má nastavené stejně :)

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 09.01.17 12:11

Mne by nevadilo nic z toho.

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 09.01.17 12:12

Vadila by mi jednička, pokud by to byly cizí ženský…
a pak taky záleží na chlapovi. Když si najdu chlapa, který má kamarádky ženské, tak mi nebude vadit, že s nimi chodí na kafe nebo na návštěvy domů stejně jako s chlapama… kdyby měl jen mužské kamarády a najednou se tam objevila jedna jediná kamarádka za trvání našeho vztahu, tak bych asi zbystřila…
myslím, že spousta z těch bodů závisí na situaci a konkrétním chlapovi… :nevim:

bublinek
Závislačka 4965 příspěvků 09.01.17 12:12

Nic

Lama Lama
Hvězda diskuse 47850 příspěvků 09.01.17 12:13

Nevadilo by mi nic. kdyby mi to vadilo, tak to řeknu. ale zakazovat… to snad ne… Ještě aby mi v dospělosti někdo řikal, co mám a nemám dělat. :roll:

Jarka K
Závislačka 3912 příspěvků 09.01.17 12:13

Co se týče těch akcí, kam by jel/šel sám, tak by taky záleželo. Ostatní tam berou přítelkyně/man­želky? Pokud ano, tak by mi vadilo, že ten můj tam chce jít sám a to bych se tedy ozvala… pokud jsou to akce bez partnerů, tak v pohodě…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:14

S tím firemním večírkem to mám stejné, taky mi to vadí, ale musím to překousnout, protože tam přítel prostě musí jít. Ten Facebook by mi vadil, oběd a opravení něčeho bych přešla v pohodě, pokud by to nebylo nějak často. I ten tanec bych neviděla jako problém, ale spíše jako jakousi zdvořilost, pokud by tam kamarádka neměla někoho jiného (například přítele), který by ji k tanci vyzval. No a ta diskotéka nebo voda, to by se mi moc nelíbilo a rozhodně bych se ho zeptala, proč chce jít sám beze mě a kdo tam bude - určitě by to vedlo k delšímu rozhovoru a pak by se vidělo.

Premek_Orac
Závislačka 4211 příspěvků 09.01.17 12:14

Partnerka dělá vše z toho. Neříkám, že jsem vždy nadšený, ale vím, že by mi nic zlého neudělala, že si našeho vztahu váží a respektuji tedy, že se baví.
Nakonec se mi to určitě i vyplácí, protože je lepší mít doma veselou, milou ženskou, než z uzurpování otrávenou fůrii…

Ignácie
Zasloužilá kecalka 701 příspěvků 09.01.17 12:16

Jelikož se cpu všude s ním, tak by mi vadila jenom jednička :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.01.17 12:16

Pokud by to nebylo na denním pořádku, asi by mi nevadilo nic z toho nějak zásadně, abych to řešila. Každopádně jde o to, v jaké fázi vztahu se kamarádky nacházejí. Já jsem svého času byla hoooodně moc žárlivá. Ale po 8mi letech s manželem a 2 dětech je to jiné. Jistá důvěra už do takového vztahu patří a vím, že ani jeden z nás by nechtěl naši rodinu ničit kvůli nějaké bokovce. Stále se máme rádi, i když ne vždy je vše růžové. Manžel ví, že bych mu nevěru neodpustila a šel by. Takže je i v jeho zájmu se chovat zodpovědně.

Amys
Generální žvanilka 20697 příspěvků 09.01.17 12:18

Pokud by se neustále opakoval bod 1 - 3, měla bych se na pozoru. Jako občasná činnost mi to ale nevadí. Zbytek je v pohodě, pokud někde nechci být taky. Pokud bych chtěla jít s ním na ples a on by odmítl s tím, že jde s kamarádkou, tak to by mi vadilo teda zcela stoprocentně :mrgreen:

AndelaCerna
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 09.01.17 12:18

Dokud nenajdu cizi babu ve svy posteli.. a nejvic by me stvalo stehovani a reseni majetku… jinak proc nechodis na nejake akce taky? Pokud ma na drinciky na party, tak ma urcite i par stovek pro chuvu na tech par hodin ne? Urcite by byl rad, ze si zase spolecne uzijete, jinak ti nezbyva nic jineho, nez to neresit nebo se kvuli tomu bude akorat hadat. Btw proc vas ke kamosce nevezme na opravu pc? Si pokecas a on udela co je treba.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama