Reklama

Kde je zubní pohotovost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ivisek87
Kecalka 113 příspěvků 27.07.18 20:28
Kde je zubní pohotovost ?

Ahoj holky, jedeme na týden na dovolenou Máchovo jezero. Mám. takovy problém se zuby… Bojím se aby mě to tam nechytilo. Můžete mi poradit kde tam je v okoli zubní vecerni pohotovost normalne pres tyden? Vůbec to tam neznáme a na netu sem nic nenašla :nevim: dekuji

Reklama

Reakce:

misha alex
Kecalka 289 příspěvků 27.07.18 20:52

Liberec
https://www.kraj-lbc.cz/…-n379377.htm

misha alex
Kecalka 289 příspěvků 27.07.18 20:53

Ale bez záruky, radši ať nebolí.

ugluk
Hvězda diskuse 42166 příspěvků 27.07.18 21:07

Popravdě bych odtamtud asi sjela do Prahy, ono to časově vyjde na hodinu podobně jako Ústí nebo Liberec a je to tam jistota. V České Lípě je nemocnice, ale z webu mi to nepřipadá, že by tam zubní pohotovost fungovala, zkusila bych cinknout. Popř. většinou majitelé ubytovacího zařízení mají přehled.

ka2ka
Extra třída :D 12661 příspěvků 1 inzerát 27.07.18 21:28

pokud zavoláš na nejbližší pohotovost, poradí kde je ta zubní a nebo jaký mudr zrovna slouží

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama